Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cervantes kendi bilgilerini doldurup eșimin bilgilerini doldurmadan submit etmișim, burdan bir arkadaș da tekrar girip casenumarasiyla görebilirsin dedi senin completed eșinin uncomplicated olduğunu ordan devam et dedi fakat açılmadı birde her sayfayi print edecekmișiz galiba, ben en son submit ettigim sayfayi e mailim e istedim tek sayfa gelmiș.

• @Ahmet-Yasin-Özçam, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Ryback, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Ahmet-Yasin-Özçam, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba , bende talihliyim.

Şuan yoğunluk nedeniyle tam olarak bilmem gereken şeyleri inceleyemedim.

Kusura bakmazsanız tahminen duymaktan bıktığınız bir soruyu sormak istiyorum.

Vize görüşmesi için hesabımda ne kadar para bulundurmam gerekiyor ? minimum bir rakam verebilir misiniz ? Teşekkür ederim

15.000 usd tavsiye ederim.

sağol hocam 😃 min ne kadar bulundursam problem olmaz onu öğrenme niyetindeyim 5000 dolarla gitsem problem olur mu onu merak ediyorum

5.000 dolar yetersiz bulunup, sponsor veya iş teklifi getirmeniz istenebilir. Eğer 5.000 dolardan fazla hesabınızda gösterme şansınız olmayacaksa, en başından sponsor veya iş teklifi bulmaya çalışmanız faydalı olur 5000 usd’ın üzerine.

• @cervantes eyvallah çok sağolun

• Merhaba,
    Your request cannot be processed at this time. hatasını alanlar varmı acaba? her 10 denememden sadece 1 tanesinde giriş yapabiliyorum. Mesela buguün hiç giriş yapamadım. En az 30 defa denemişimdir. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

• kcc,ds 260 formu gönderenler için geri dönüşlere başladı mı?

• Arkadaşlar bu iki soruya da 'NO' demek gerekir değil mi? Olumsuz bir durum sorulduğunu anlıyorum. Doktor, hemşire veya sağlık çalışanı arkadaş var mı? Nasıl doldurmak gerekir emin olamadım.
    1-Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services
    in the United States but have not yet passed the National Board of Medical
    Examiners examination or its equivalent?
    2-Are you a health care worker seeking to perform such work in the United States but
    have not yet received certification from the Commission on Graduates of Foreign
    Nursing Schools or from an equivalent approved independent credentialing
    organization?

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@AydinD, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

merhaba,
    "were you previously employed?" kısmında son 10 yıllık çalıştığım yerleri soruyor ama açıklama kısmında "provide the following information on all of your employers from the last ten years, starting with the most recent employer" yazıyor. Burada şu anda çalıştığım işyeri dahil mi geriye dönük 10 senelik tecrübe yazacağım yoksa 5 senedir çalıştığım işyerinden önceki 10 sene önceki işyerlerini mi yazacağım?

su ankini yazmaniza gerek yok , oncekileri yazmaniz yeterli... ( @ZoZO )

Haklısınız kusura bakmayın present work kısmını tamamen unutmuşum hatırlatma için teşekkürler.

• Bu ileti silindi!

• @cckayra "private security officer" özel güvenlik görevlisi anlamına geliyor, müdür anlamı yok.

diğeri hakkında bir bilgim yok, isterseniz önceki sayfada DS260 formunu açtırmakla ilgili attığım bir yorum var, yardımı dokunabilir.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Merhaba...
    Ds 260 formunu kontrol edip göndermiştim lakin az önce tekrar kontrol edeyim derken 1 hatamı farkettim sorun olurmu formu tekrar açtırmayı gerektirirmi bilemedim.

Ben Özel bir şirkette Özel Güvenlik Amiri olarak çalışıyorum.
    Hata : Ateşli silahlar, patlayıcılar, nükleer, biyolojik ya da kimyasal konularda uzmanlaşmış yetenek ya da eğitiminiz varmı? Sorusuna hayır cevap vermiştim. Cokta dikkatli yapmadığını soruyu anlayamadığımı farkettim. Oysa ki ben silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahibim ve bu kimliği alırken az da olsa silah eğitimi alıyoruz ve atış sınavına giriyoruz...

Bu yazdığım konular acaba bana bir sıkıntı dogururmu?

Cevap için teşekkür ederim.

• @Ahmet-Karamanlargil Pc çerezlerini silip, modeme reset atıp, kapatıp açtım. Düzeldi.

• @YapayalnızGotoU-S sadece 1 kişi kcc maili geldi diye başlık açmıştı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Akay2021 ABD'de tıp/sağlık alanında eğitim almış ve yine bu alanda çalışma niyetinde olup henüz gerekli lisansları almamış durumda mısınız diye soruyor. Eğer böyle bir durumda iseniz evet demeniz, aksi halde hayır demeniz lazım.

• ⭐⭐

Ds 260 formunu kendim icin doldurdum şimdi es çocuklarımınkini doldurcam son saayfaya kadar save ile geldim ama simdi eşimin bölümüne gecmem icin neye basicam birde benim bölümün bitincemi çıktı alicam yoksa hepsi bitincemi

• @knnrn 1. soruyu forumda arattığımda bir arkadaş mülakatta sorun yaşadığını ve "no" yazılması gerektiğini söylemiş. 2. sorudan emin olamadım. Ama sanki yasa dışı bir şekilde mi çalışacaksınız gibi bir soru bu. Daha önce tecrübesi olan var mıdır tanıdığınız?

• @crazycells En geç Temmuz ortası gibi evlenmiş olmayı planlıyoruz

• Yasaklı

Arkadaşlar merhaba. Ben Azerbaycan vatandaşıyım ama 45 gün içinde TC vatandaşlığı alabılırım, vatandaşlıgım onaylanmış dediler. Ds260 formunu gönderdıkten sonra çifte vatandaş olursam mülakatta bana sorun çıkarırlar mı ? Formu gonderdıkten sonra olacagım vatandaş, daha 45 gun var o yüzden beklemek istemıyorum o kadar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cervantes, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

kentucky ds260 açtırma mailine ne kadar süre sonra cevap veriyor ortalama?

Is yogunluguna gore 1 hafta surebilir, fakat su an pek yogun olduklarini sanmiyorum o nedenle cok daha hizli geri donus yapabilirler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

37

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |