DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Zamin-Shiribayli, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhabalar, DS260 formunda Interview Location yerine Canadanı seçib devam etdim formu submit etmeden önce Interview Location-a geri dönüb değişmek istediyimde değişemedim ülke seçimi kapalı...nasıl değişe bilirim?

son asamada degistirmenize izin vermiyor mu? forum video'sunun son kismini izleyin isterseniz, orada cevabi degistirebileceginiz bir basamak var...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@BekleBeniLA, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Hocam ben üni'yi başka bi şehirde okudum orada okurken ikamet adresim ailemin yanımdaydı. Şimdi bu 16 yaşından beri kaldığınız adresler neler diye sorusuna edevlet'te görünen resmi adresleri mi yazmam gerek yoksa gerçekten kaldığım adresleri mi yazmam gerek

gercekte kaldiginiz adresleri yazin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zaygon, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar. Green Card bana çıktı ve sevgilimle evlenip gitmeyi planlıyoruz. DS-260 formunu henüz doldurmadım. Sizce evliliği yaptıktan sonra ikimiz adına mı doldurmalıyız yoksa formu şimdi doldurup evlendikten sonra formda güncellemeye mi gitmeliyiz? Eğer önce evliliği yapmamız gerekirse DS260 formunu doldurmak için ne kadar süremiz var? Teşekkürler şimdiden.

ikisini de yapabilirsiniz. ne zaman evlenmeyi planliyorsunuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AydinD, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

merhaba,
    "were you previously employed?" kısmında son 10 yıllık çalıştığım yerleri soruyor ama açıklama kısmında "provide the following information on all of your employers from the last ten years, starting with the most recent employer" yazıyor. Burada şu anda çalıştığım işyeri dahil mi geriye dönük 10 senelik tecrübe yazacağım yoksa 5 senedir çalıştığım işyerinden önceki 10 sene önceki işyerlerini mi yazacağım?

su ankini yazmaniza gerek yok , oncekileri yazmaniz yeterli... ( @ZoZO )

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hande-Dülger, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba, Ds260 formunu doldururken 2 kere j1 vizesi ile Amerika'da bulunmuşken sadece 1 tanesini girdim, birde yes no sorularında aşıyla ilgili bir sorunun cevabı hayırken eveti seçmişim bunları kaydettikten sonra farkettim. Bunlar çok büyük sorun çıkartır mı? Evetse nasıl açtırabilirim formu ?

vize bilgilerinizi tam girmenizi tavsiye ederim. KCC'ye email gonderebilirsiniz actirmak icin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ugr2021, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Selamlar, daha önce de birçok kez sorulmuş olan ancak herkesin farkı bir görüş bildirdiği bir sorum var. Açıkçası formumu doldurdum ve kafa karışıklığımı sona erdirip göndermek istiyorum. Sorum şu şekilde :

X üniversitesinde hazırlık ve 1.sınıf okuyup yatay geçiş yaparak 2,3,4. sınıfları Y üniversitesinde bitirip mezun olan kişi formda lise dahil katılınan eğitim kurumuna 2 mi işaretlemeli yoksa 3 mü? bu soru hakkında değerli arkadaşların farklı yönlerde görüşünü okuduğum için netleştirmek istedim.

Destekleriniz için teşekkürler.

Hicbiri yanlis degil. Formu doldurmanin tek bir yolu yok, bu sizin gocmenlik formunuz, bilgilerin nasil gorunmesini istiyorsaniz o sekilde doldurmalisiniz.

• Oncelikle Merhaba,

"Your request cannot be processed at this time." Bu sekilde bir hata alıyorum acaba bir seyi yanlış mi yapıyorum.

• @LaNCeR Aynı hatayı bende alıyordum farklı bir bilgisayardan girince düzeldi . Umarım yardımcı olur.

• Merhaba arkadaşlar bugün itibari ile kcc den mail aldım ve belgeleri göndermemi söylediler (bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum inanki) neyse police certificates istiyorlar yani adli sicil kaydı, şimdi orada bir ibare var eğer ki başka bir ülkede 12 aydan fazla yaşadıysanız o ülkeden sicil kaydı almalısınız deniyor. olay şu benim makedonyadan adli sicil kaydı alma imkanım yok şuanda. ne yapmam gerekiyor benimle böyle bir durumu yaşamış birisi mevcut mu yani mail atıp yok mu demem gerekiyor yoksa sadece türkiyeden sicil kaydı almam yeterli oluyor mu yada türkiyeden uluslararası bir sicil kaydı alabilme şansım mevcut mu yardımlarınız için teşekkürler!!

• Ds-260 formuna erişim dünden beri hata veriyordu şimdide sayfaya tümden giremiyorum. Chrome ve Mozilladan denedim aynı hatayı veriyor. "Your request cannot be processed at this time." millete KCC maili geldi biz hala form dolduramıyoruz 😞 Bunun için bi çözümü olan var mı arkadaşlar.
    Ayrıca bi sorum daha olacak. Üniv okurken ikamet adresim ailemle görünüyordu ama okuduğum şehirde yaşıyordum. Forma hangi adresi girmeliyim ? Zaman kopukluğu yok, İkisinde de bunu ayarlayabilirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhmmdkvnci, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar bugün itibari ile kcc den mail aldım ve belgeleri göndermemi söylediler (bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum inanki) neyse police certificates istiyorlar yani adli sicil kaydı, şimdi orada bir ibare var eğer ki başka bir ülkede 12 aydan fazla yaşadıysanız o ülkeden sicil kaydı almalısınız deniyor. olay şu benim makedonyadan adli sicil kaydı alma imkanım yok şuanda. ne yapmam gerekiyor benimle böyle bir durumu yaşamış birisi mevcut mu yani mail atıp yok mu demem gerekiyor yoksa sadece türkiyeden sicil kaydı almam yeterli oluyor mu yada türkiyeden uluslararası bir sicil kaydı alabilme şansım mevcut mu yardımlarınız için teşekkürler!!

KCC sezonu erken acmis 🙂 forum cizelgesini guncellemeyi unutmayin lutfen:

Belgeleri tamamlayip gondermelisiniz, once Makedonya'dan belgeyip alip sonra belgeleri gonderebilirsiniz. Ayrintili bilgi icin su konuya bakabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/150/türkiye-dışındaki-ülkelerden-adli-sicil-kaydı-almak

• Merhaba 16 yaşımdan beri oturduğum adreslerin çoğunu hatırlamıyorum. full adres mi yazmamız lazım şart mı yoksa şehir bölge bilgisi vermem yeterli olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@BekleBeniLA, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Ds-260 formuna erişim dünden beri hata veriyordu şimdide sayfaya tümden giremiyorum. Chrome ve Mozilladan denedim aynı hatayı veriyor. "Your request cannot be processed at this time." millete KCC maili geldi biz hala form dolduramıyoruz 😞 Bunun için bi çözümü olan var mı arkadaşlar.
    Ayrıca bi sorum daha olacak. Üniv okurken ikamet adresim ailemle görünüyordu ama okuduğum şehirde yaşıyordum. Forma hangi adresi girmeliyim ? Zaman kopukluğu yok, İkisinde de bunu ayarlayabilirim.

Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Gercekte yasadiginiz adresleri yazabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Çağatay-Akyazı, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba 16 yaşımdan beri oturduğum adreslerin çoğunu hatırlamıyorum. full adres mi yazmamız lazım şart mı yoksa şehir bölge bilgisi vermem yeterli olur mu?

hatirlayabildiginiz kadarini yazmaniz yeterli olur.

• kentucky ds260 açtırma mailine ne kadar süre sonra cevap veriyor ortalama?

• Arkadaşlar merhaba , bende talihliyim.

Şuan yoğunluk nedeniyle tam olarak bilmem gereken şeyleri inceleyemedim.

Kusura bakmazsanız tahminen duymaktan bıktığınız bir soruyu sormak istiyorum.

Vize görüşmesi için hesabımda ne kadar para bulundurmam gerekiyor ? minimum bir rakam verebilir misiniz ? Teşekkür ederim

• @Ahmet-Yasin-Özçam, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba , bende talihliyim.

Vize görüşmesi için hesabımda ne kadar para bulundurmam gerekiyor ? minimum bir rakam verebilir misiniz ? Teşekkür ederim

15.000 usd tavsiye ederim.

• @Ryback, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Ahmet-Yasin-Özçam, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba , bende talihliyim.

15.000 usd tavsiye ederim.

sağol hocam 😃 min ne kadar bulundursam problem olmaz onu öğrenme niyetindeyim 5000 dolarla gitsem problem olur mu onu merak ediyorum

• Selamun aleykum a kadașlar! Bu Ds260 formunu tekrar nasil açtırabiliyoruz?

• @Muharrem42 aşağıdaki örneği kendi bilgilerinize göre doldurup [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Name: İsim Soyad
    Case Number: 2021EUxxxxx
    Date of Birth: Doğum Tarihi (AA/GG/YYYY)

Dear Sir, Madam,
    Please unlock my Form DS-260, as I would like to make some revisions.
    Sincerely.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

188

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.9k

| | | |