DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Alican35, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba, gitmek istediğimiz yada planladığımız yeri ds 260’a yazıyor muyuz ? Ayrıca başka yere gideceğimizi söyleyip başka yere gitsek sorun olur mu ? Örneğin Houston dedim mesela Michigan’a gittim gibi.

sorun olmaz

• @Hande-Dülger, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba, Ds260 formunu doldururken 2 kere j1 vizesi ile Amerika'da bulunmuşken sadece 1 tanesini girdim, birde yes no sorularında aşıyla ilgili bir sorunun cevabı hayırken eveti seçmişim bunları kaydettikten sonra farkettim. Bunlar çok büyük sorun çıkartır mı? Evetse nasıl açtırabilirim formu ?

aşı için formu açtırmanıza gerek yok doktor muayenesinde zaten aşılarınız tamamlanacak.

• @erenaksoyyy, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar,
    Ben DS260 formumu doldururken sürekli Your request cannot be processed at this time. uyarısı alıyorum önceden rahat rahat girip doldurabiliyordum şuan bu uyarıdan ötesine geçemiyorum . Yardımcı olur musunuz acaba yanlış bir şey yapmış olabilir miyim?

çok genel br problem hızlı davranmaya çalışın farklı browserlar deneyin. vaktiniz var çok endşe etmeyin .

• @ZoZO Çok teşekkürler ağlamaya hazırdım ben biraz daha deniyim o zaman.

• @Mlarin28

Sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

ikinci olarak yapmanız gereken süreç hakkında işleyişi görebilmemiz adına yeşilkartforumun dv2021 Excel formuna bilgilerinizi işlemek olmalı ⬇

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz⬇

• @OKAN-KURT
    Sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

ikinci olarak yapmanız gereken süreç hakkında işleyişi görebilmemiz adına yeşilkartforumun dv2021 Excel formuna bilgilerinizi işlemek olmalı ⬇

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz⬇

• @mhmtalidmr
    👇🏻

• @Burc-Hasergin
    👇🏻

• @Hande-Dülger
    👇🏻

• @erenaksoyyy
    👇🏻

@ZoZO Çok teşekkürler ağlamaya hazırdım ben biraz daha deniyim o zaman.

en kötü adresleri kısa kısa girin tamamladıktan sonra dönüp tekrar tamamlayın

• @ZoZO Edit sayfasına hiç ulaşamıyorum . Case number'ımı girdikten sonra bu uyarıyı veriyor sürekli . Ayrıca dediklerinizi yaptım fakat discord sunucusu için de davet geçerli değil diyor .

@ZoZO Edit sayfasına hiç ulaşamıyorum . Case number'ımı girdikten sonra bu uyarıyı veriyor sürekli . Ayrıca dediklerinizi yaptım fakat discord sunucusu için de davet geçerli değil diyor .

case numarasında bir hata yoksa sistemsel olabilir.

Arkadaşlar benzer hata alan var mı ???

• @ZoZO Şuan gerçekten çok endişeliyim . Case Numberda herhangi bir sorun yok 3 gündür formu doldurmaya çalışıyorum bugün itibari ile giriş yaparken böyle bir sorun almaya başladım.

• merhabalar

adresleri yazarken aşağıdaki hataları alıyorum, adres kısmını geçemedim, birde video ve pdf de anlatıldığı gibi yapmama rağmen her defasında hata verdi kaydedemiyorum, nerede hata yapıyorum

Please correct all areas in error as indicated below. Once you have finished, click ‘Save’ or ‘Next’ to continue completing your online application form.
    Street Address (Line 1) is invalid. Only the following characters are valid for this field: A-Z, 0-9, period (.), question mark (?), apostrophe ('), hyphen (-), comma (,), semi-colon (;), and space.
    City is invalid. Only the following characters are valid for this field: A-Z, 0-9, $, ?, period (.), apostrophe ('), comma (,), hyphen (-), and space.
    There is a gap greater than a month in the dates you have provided since the date you turned sixteen. Please include ALL addresses where you have lived since the date you turned 16 years old.
    Street Address (Line 1) is invalid. Only the following characters are valid for this field: A-Z, 0-9, period (.), question mark (?), apostrophe ('), hyphen (-), comma (,), semi-colon (;), and space.
    City is invalid. Only the following characters are valid for this field: A-Z, 0-9, $, ?, period (.), apostrophe ('), comma (,), hyphen (-), and space.
    State/Province is invalid. Only the following characters are valid for this field: A-Z, 0-9, $, ?, period (.), apostrophe ('), comma (,), hyphen (-), and space.

• @Greylist klavyede capslock açık olsun. ayrıca türkçe karakter ile noktalama işaretleri kullanmayın

• Selamlar, daha önce de birçok kez sorulmuş olan ancak herkesin farkı bir görüş bildirdiği bir sorum var. Açıkçası formumu doldurdum ve kafa karışıklığımı sona erdirip göndermek istiyorum. Sorum şu şekilde :

X üniversitesinde hazırlık ve 1.sınıf okuyup yatay geçiş yaparak 2,3,4. sınıfları Y üniversitesinde bitirip mezun olan kişi formda lise dahil katılınan eğitim kurumuna 2 mi işaretlemeli yoksa 3 mü? bu soru hakkında değerli arkadaşların farklı yönlerde görüşünü okuduğum için netleştirmek istedim.

Destekleriniz için teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@roninn, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba,2021 talihlisiyim.Ds-260 formunu geçtigimiz günlerde tamamlayıp kayıt ettim.Ancak eğitim kısmında hala üniversite öğrencisi olduğum halde sadece lise diplomam konusunda bilgi vermiştim.Mevcutta ise öğrenci oldugumu göstermiştim ondan önce ki kısımda.Defalarca rehber pdf ve videoyu izlememe rağmen böyle bir hata yaptım malesef.Sizce bu durumda dosya bilgilerimi değiştirmem gerekli midir ? Eğer gerekliyse bunu nasıl yapabilirim ? Teşekkürler.

Problem degil, bu sekilde kalabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ebtan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

iyi günler görselini aldığım greencard başvurusunda bilgileri girdiğimde hata alıyorum numara hatırlatma kısmında da keza.
    aynı sorunu yaşayan var mı acaba

su baslikta ekran goruntusunu paylasin isterseniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2213/dv2021-bekleme-odası

Oradan yardimci olalim...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Uğur-Pusat, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Mehmet-Akif-Pektaş @crazycells Devam eden bir hastalığı var mı sorusunda bunu hepatit b taşıyıcısı olarak belirtmek gerekiyor mu... kronik taşıyıcı olması aktif bir hastalık durumu olmadığı ilaç kullanmasına gerek olmaması ve toplum sağlığına risk teşkil etmediği için hayır diye cevap verilmesi yeterli mi !!

hayir cevabi yeterlidir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

58

43.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

438.0k

| | | |