Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben Ankara buyukelciligin Temmuz basinda acilabilecegini tahmin ediyorum ve Turkiye'deki aciklanan resmi covid-19 rakamlarina guvenmedikleri icin su anda acmiyor olabilirler.

Bazi uzmanlar ve TTB, saglik bakanliginin DSO vaka tanimlama kodlarini uygulamadigi icin vaka ve olum sayisini dusuk acikladigini cunku tum hepsini tespit etmediklerini belirtiyorlar.

Buyukelciliktekiler de elbette bunlari takip edip, durum tespit raporlari gonderiyorlardir.

Bir diger konu ise su anda ABD hukumeti icin oncelik vizeler ve bu tur islemler degil. Oncelik ABD icindeki durum ve yurt disindaki ABD vatandaslari. Diger vize sirasinda bekleyenler ve benzer durumdakiler su anda onlar icin bir ivedilik ve oncelik olusturmuyor olabilir.

• @MySea bencede İnşallah Temmuzda mülakatların bir kısmı yapılacak

• @Muhtaradana bizede kara kara beklemek düşüyor

• @Muhtaradana Haziran ayı içinde açılır diye pek ümitlendiydik ama 🙈

• Cok degil iki hafta sonra belirsizlik bitiyor. Sonra eminim ki herkes rahatlamis olacak.

• @mstf İnşallah

• Bugun KCC’yi aradim. Evraklarim ulasti mi, herhangi bir dert var mi diye sordum. Ilgili bir hanimefendi, kasim ve aralik aylarinda gonderilen dokumanlarin bir cogu teknik nedenden dolayi silindi. Tekrar gonderir misiniz dedi. Cok sasirdim. Daha once gorustugum kisiler bana isleniyor dediler belgeleriniz. Neyse tekrar gonderdim ve hemen aradim. Bu sefer baska bir hanim efendi cevapladi cagrimi. Biraz once epostayi adiklarini ve dokumanlari gordugunu soyledi. Gercekten kafam cok karisti. Enteresan bir surec. Allah sonumuzu hayir etsin. Herkese bol sans.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@iwrdr bilgilendirme icin tesekkurler.

Mulakat tarihi bekleyen ve henuz net cevap alamayan arkadaslar da bu bilgiden haberdar olsunlar... Belki aramadan direkt ayni emaili (evraklari) gondermek de iyi bir fikir olabilir... dosya numaranizi aradiklarinda gorebilirler emaili...

• Merhaba az önce KCC-‘yi aradim. DS-260 formunu gonderdigimizi,dosyalarimizin onlara ulastigini ve otomatik mailin gonderildigini soyledi.Son olarak hepimizin bildigi gibi covid-19 yuzunden aksamalar oldugunu ve konsolosluklar acildiginda butun dosyalari islemeye calisacaklarini belirtti.

• Bende bugün arattım daha önce çıkan bayan değilde başka bir bayan cıkmış oda evrakları göremiyoruz demiş ama evraklar için bir sikinti yoktur demis

• Bende evrakları 10 defa tekrar gönderdim

• @nfs741 Oldukça fazla göndererek büyük risk almışsınız , sistem otomatik olarak spam algılayabilir.Tehlikeli.

• Sayın arkadaşlar halen 34 bin evrak onay mailleri akışları başlamamışken isterseniz panik yapmayın hani akış başlar 35 bin 37 38 bilemedin 40 onay çıkar evham olunur sizce bu kadar taciz arama pozatif yönde bir getiri sağlar mı? Bence sayın @Semihmete çok doğru söylüyor

• Kişisel fikrim Durmadan aynı yere email gönderirsen sistem seni spam olarak algılar bu kadar basit, mail gönderdiğiniz adres şahıs adresi değilki hergün kontrol etsin. Aynı şeyi 10 kere 20 kere göndermenin bence zararı olur faydası olmaz. KCC de çalışanlar yılların profesyonelleri ve işlerini bir düzen ve disiplin içinde yaptıklarına eminim.Zamanı ve sırası geldikçe her dosyayı ciddi şekilde ele alıyor ve işleme koyuyorlardır.

• @crazycells evrakları tekrar göndermemizin bize bir zararı olmayacaksa gönderelim, ben de kasım'da yollamıştım evrakları.

gerçekten silindiyse ve şimdi gönderirsem, haziranda gönderdim diye geç gönderdiniz derler mi?

• Arkadaslar universite ogrencisiyken green card kazanan var mı aramızda acaba? Bir öğrenci olarak bankada ne kadar gostersek yeterli olur acaba bankada? Ben bir ogrenci olarak normal calisan birinden biraz daha az gosterebilir miyim? Sonucta okulum bittikten sonra oraya yerlesecegim o zamana kadar giris yapip re entry permit alacagim

• @tolgahansahin ben de öğrenciyim, ne kadar ortalama 15k$ deseler de ben öğrenci için 7-8k$ mülakatı geçmeye yeter diye düşünüyorum.

• @Mert-Güngör ya 8bin$ gosteren birine finansal durumu duzelt oyle gel demisler kac ay surec uzamis ustune bir de stres

• @tolgahansahin okulu bitene kadar re-entry permit alacağını belirtmiş mi? Aslında tamamen mülakatı yaptığımız insana bağlı 😂

• @Mert-Güngör aynen okulu bitirene kadar re-entry permit alacagini mulakatta soylemek dezavantaj yaratir mi acaba

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |