Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @semavi eyvallah hocam seviyoruz seni,ben houston düşünüyorum mutlaka ama ds260 a gireceğim adres yok maalesefve hatasız olsun istiyorum yardımcı olursan bunun için minnettar olurum 🖐

• Ben ve sevgilim beraber başvurmuştuk. Birçok totem yaptık hiçbiri işe yaramadı 🙂
    Çok üzüldük ilk 2 saat falan içimize oturdu. Sonrasında dedik ki bunda da bir hayır vardır. Hem kız arkadaşım bu sene mezun oluyor işe girer daha iyi paralarla gideriz hem de gizli evlilik yapmaktansa açık açık evlenir altınları toplar gideriz diye kendimizi avuttuk.
    Çıkan herkesi tebrik ederim

• @omertug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

kazanan herkesi tebrik ederim, kazanamayan arkadaşlar da farklı plan arayışlarına girebilirler, hedef varsa GC sadece bir araç... Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

👍 👍 👍 👍 👍 👍

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bazı kazananları görüyorum ve ne yazikki çok üzülüyorum...

Param yok diyor.... Neden başvurdun ?

Tanıdığım yok diyor .... Neden Başvurdun ?

İngilizcem yok diyor .... Neden başvurdun ?

Arkadaşlar , göçmenlik dediğimiz şey , mahalleden taşınıp üst sokağa taşınmak değil ... Yahu gerçekten bencil misiniz yoksa şansız mı bilemiyorum...

Aylarca yıllarca dil döktük ... Paranız yoksa başvurmayın , cesaretiniz yoksa başvurmayın ,diye . Kimse dinlememiş...

Yok haberim yoktu yok bilgim yoktu vs. Geçin bunları , bal gibide biliyordunuz , yoksa kazandıktan 6 dk sonra gelip burada hesap açmazdınız.

Bana çıkmaz dediniz , başvurdunuz... ÇIKTI... Ama ne paranız nede cesaretiniz var , Bu forumda nice dostlar var gitmeyi canla başla bekleyen.... Hak yiyorsunuz...

Bu sözlerimi bazılarınızı rahatsız edecek , farkındayım... Sağdece şunu düşünün ... Kaç kişiye çıkıyor ? Kaç kişi gidiyor ? Kaçı eleniyor....

haklısınız, benim de nice arkadaşım var forumda değiller ama canla başla bekliyorlar böyle bi şansı

• @tc-usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi eyvallah hocam seviyoruz seni,ben houston düşünüyorum mutlaka ama ds260 a gireceğim adres yok maalesefve hatasız olsun istiyorum yardımcı olursan bunun için minnettar olurum 🖐

Sorun değil özelden ulaşabilirsiniz

• @semavi dont panic abi :)))

• Merhaba arkadaşlar. Kazanan herkesi tebrik ediyorum. Biraz uzun, heyecanlı, bazen de yıpratıcı bir süreç sizleri bekliyor. Dallas, Texas'da yaşıyoruz. Yerleşmeyi düşünenler için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• Merhaba arkadaşlar, ilk kez başvurduk ve eşime çıktı. Mülakatta bir sorun yaşamaz isek Houston planlıyoruz. Saygılar

• @tugrulbey Houston çok sıcak, serin eyre giden yanmayın yazın sıcağında

• selam arkadaşlar şimdi ufak bir sorum olacak amerika vizesini kazanırsam şayet bana orada yol gösterecek birileri lazım ben böyle sağlam kişileri naısl bulabilirim ? bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek varmı en azından gittigimde bana 1 oda kiralayabilecegım yer de olur hatta süper olur

• @Yunus-Emre-Karabıçak Greencard kazan önce, sonra bunları düşünürsün.

• @nicely vizeyi zaten kazandım ds260 formunu dolduruyorum şuan ve orada tanıdıgım kimse yok

• Bu ileti silindi!

• @semavi KADİR abi senmiydin 🙂 Ne güzel adamsın sen ya.

• Bu ileti silindi!

• arkadaslar merhaba siteyi biraz once kesfettim bende greencard sanslisiyim 8binlerdeyim ds 260 formu doldurdum lise mezunuyum ama okul hakkinda falan hic bilgi yazmadim siteden tekrar guncellememi saglikli olur yoksa e posta mi atmam gerek kcc ye birde pasaportum 2021 temmuzda bitiyor onu uzatmam gerekmi ona gore uzattiktan sonra hem bu lise adi falan gireyim hemde pasaportu uzatmaya giriyim 2 debi guncellemeyim iyi gunler herkese

• ⭐⭐⭐

@Yunus-Emre-Karabıçak, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

selam arkadaşlar şimdi ufak bir sorum olacak amerika vizesini kazanırsam şayet bana orada yol gösterecek birileri lazım ben böyle sağlam kişileri naısl bulabilirim ? bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek varmı en azından gittigimde bana 1 oda kiralayabilecegım yer de olur hatta süper olur

Tebrikler öncelikle sürecinizi imzanıza taşıyın ki size daha rahat yardımcı olunsun. Forum aktif üyelerine bir çok konuda yardımcı oluyor. Sorularınızı doğru başlıklarda sorup ilgili konuları bol bol okumanızı tavsiye ederim. Daha bir kaç ileti geride @semavi bey Houston için adres konusunda yardımcı olabileceğini yazmış.
    Aradığınız tüm cevaplar forumda mevcut sadece okumanız gerekiyor.Bol şanslar.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari

• kazanan herkesi tebrik ediyorum, her şey gönüllerince olsun. sonuç olumsuz olduğu için canım sıkıldı ama yapacak bir şey yok. yine yeniden......

• Kazanan arkadaşları tebrik ederim.Bize ikinci başvuruda bu sefer çıktı.Bu sene kazanamayan arkadaşlara yeni çekilişte bol şans dilerim. Case no 28 binlerde bekleyeceğiz artık....DS260 formunu incelemeye başladım.Bu konuda çocuklarla ilgili kısmın doldurulmasında tereddüt tasıyorum.Çocukların sosyal medya ve tel kısımlarına ne yazacağız.Bu konuda tecrübe sahibi arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum...şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Ahmet-Uysal tebrikler
    sorunuzu şu başlıkta sorarsanız bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |