Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bana cikmadi.. Cikmayip duygusal anlamda sikinti yasayanlari da okudum. O kadar oda kurulmus bunu da ben kurayim dedim. Benim kafama takilan ve disardan mudahale edebilip isin kaderini etkileyebilecegim tek sey resimdi ve kafamda hep soru isareti kaldi, kalacak. Bunun asil nedeni aslinda cikmamis olmasini mantikli bir sebebe baglamak istegi ayni zamanda cikmasini gerektirecek mantikli sebeplerimin has noot been selected yazisi ile bir anda cope atilmis olmasi yani asil sebep bunun bir kura oldugunu unutmus olmam. Saglik olsun beni en cok teselli eden sey daha da hazirlikli olacak olmam yani size de sunu sormak istiyorum hem maddi hem de manevi olarak eger cikmis olsaydi yuzde kac hazirdiniz ki ya da yuzde kac hazir olunabilir. Sikmayin yani caninizi.

• ⭐⭐

@quadriceps hiçbir zaman %100 olmazsın ama ben hazırdım yani herşeyi yapıp giderdim

• Coğrafya kaderdir ne diyelim, Lottery kalkmazsa şayet çıkana kadar başvuracağım 🙂 Kısmet olarak bakıyorum ben birazda. Tabi bu süreçte başka kültürleri öğrenmem, İngilizce için A1-2 ve B1-2 kurslarına başlamam bile benim için çok güzel bir şey.

• ⭐⭐

@FreeMen yani önümüzde bir sene daha oldu tabi bizi üzsede değişmiyor bu gerçek

• çıkmayan tanıdık yüzlere çok üzüldüm,sabredin tekrar tekrar deneyin,hepimiz bu bekleme odalarının müdavimiyiz

• Arkadaşlar herşeyde bir hayır ve bir işin bir zamanı var . 13 sene deneme sonrası çıkan birisi olarak, kafamdaki Amerikayi yeni yeni bir yere oturtabildim. Kazanmak kadar burada yaşamak ve hakkıyla tutunabilmek kolay değil. Benim sevdigim bir söz vardır. Bazen kazanırsın ama kaybedersin Bazen kaybedersin ama kazanırsın.

• @redsat2000 süper bir söylem! orada tutunabilmek alışmak gerçekten zor bir süreç.herkes şçin hayırlısı olsun🙏🏻
    @redsat2000 siz çıktığında kaç yaşındaydınız mesleğiniz ve çocuk varmıydı?

• Arkadaşlar green card hayallerinin hayatınızı nasıl etkilediğini biliyorum. Çıkmayanlar bunda da bir hayır vardır mantığıyla ilerlemeli. Hayat bazen istemediğiniz anda farklı seçenekler sunabilir. Bir çok kişi ülkemizin bulunduğu siyasi ve ekonomik durumdan dolayı Amerika'ya yerleşmek istiyor. Umarım her şey gönlünüzce olur.

• ⭐⭐

@Muhtaradana umarım sizde mülakatı yaşarsınız dar zamanda en çok sizin için istiyorum (çünkü istediğim bir iki kişi halledince işlerini)

• ⭐⭐

@redsat2000 bir gün kazanırsam senin tecrübeleri mutlaka dikkate alırım abi

• Bu ileti silindi!

• @quadriceps, içinde söyledi: DV2021 Dertlesme ve Destek Odasi

Bana cikmadi.. Cikmayip duygusal anlamda sikinti yasayanlari da okudum. O kadar oda kurulmus bunu da ben kurayim dedim. Benim kafama takilan ve disardan mudahale edebilip isin kaderini etkileyebilecegim tek sey resimdi ve kafamda hep soru isareti kaldi, kalacak. Bunun asil nedeni aslinda cikmamis olmasini mantikli bir sebebe baglamak istegi ayni zamanda cikmasini gerektirecek mantikli sebeplerimin has noot been selected yazisi ile bir anda cope atilmis olmasi yani asil sebep bunun bir kura oldugunu unutmus olmam. Saglik olsun beni en cok teselli eden sey daha da hazirlikli olacak olmam yani size de sunu sormak istiyorum hem maddi hem de manevi olarak eger cikmis olsaydi yuzde kac hazirdiniz ki ya da yuzde kac hazir olunabilir. Sikmayin yani caninizi.

Valla hocam sana, bana, bize çıkmaması çok çok normal. Sadece yeşilkartforum'da bile en az 5 kişiden şunu duydum "kazandım ama ilkokul mezunuyum gidemeyeceğim", "kazandım ama eşim istemiyor gitmeyeceğiz", kazandım ama bla bla bla... Çıkmaz tabi sana. Gider bunlara çıkar, çünkü hakkını yiyorlar. Benim burada alacak 1 günlük nefesim yok. En tepeyi de gördüm zamanında, en dibi de. Ve 3 yıldır bunun için çaba gösteriyorum. Sonra geliyor birileri kazandık ama gitmeyeceğiz diyor. Tekrar başvurmayacağım kesinlikle. Bu ülkede heryerde adaletsizlik olduğu gibi, tamamen şansa dayalı bi sistemi bile adaletsizlikle ortadan kaldırıyor milletimiz. Gerekirse kaçak gideceğim veya ne gerekiyorsa öyle. Tekrar başvurmam.

• @stardium Sakin, biraz da kısmet bu işler bence. Siteminde haklısın ama tekrar başvurun. 10. başvurusunda kazanan var, 17 yıldır başvurupta kazanamayanda var. Pes etmek yok 🙂

• @FreeMen, içinde söyledi: DV2021 Dertlesme ve Destek Odasi

@stardium Sakin, biraz da kısmet bu işler bence. Siteminde haklısın ama tekrar başvurun. 10. başvurusunda kazanan var, 17 yıldır başvurupta kazanamayanda var. Pes etmek yok 🙂

Haklısınız fakat herkesin maddi durumu, ailevi durumu farklı ve benimki gitmeyi gerektiriyor. Değil 10 yıl 1 yıl daha bekleyecek durumum yok maalesef. İngiltere deneyeceğim en son yasal olarak, eğer olmazsa ABD'ye kaçak gitmeyi düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana evet buralardayız hele bir sizi gönderelim de☺

• ⭐⭐⭐

ben de her işte bir hayır vardır diye bakarım olaylara böyle olması gerektiği için olmuştur üzüldüm evet ama hayat devam ediyor
    demek daha zamanı var

• Benim üçüncü başvurumda da çıkmadı. Önceki iki başvurum kadar üzmedi ama, hevesim de pek kalmadı. Çıktıktan sonraki masraflar da epey tutuyor. Böyle bir gerçek de var.

• başvurmaya devam edin yıllarda surse cıkıyor sonunda.diyelim ki çıkmadı yiycek ekmeğim yokmus amerikada hayırlısı boyleymıs dersınız.Basvurmazsanız zaten cıkmıyor.

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 Dertlesme ve Destek Odasi

çıkmayan tanıdık yüzlere çok üzüldüm,sabredin tekrar tekrar deneyin,hepimiz bu bekleme odalarının müdavimiyiz

Teşekkür ederim hocam sağolun. İnşallah sizlerin süreci de sorunsuz geçer 🙏

• Çıkmaması değil de çıkıp gitmeyen veya kararsız kalanları görünce çok üzülüyorum. Neden başvuruyorsunuz eğer gitmekte kararlı değilseniz. Gitmeyi kafaya koymuş insanların haklarına engel olmayın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |