Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Kuthun hayır açtırıp bu adresi değiştirmwnize gerek yok, ds260 formunu submit ettiğiniz andaki bilgiler istiyor

Ds 260 formunu doğum, evlilik, vefat gibi vize sayısına doğrudan etkileyecek durumlarda açtırıp düzeltme yaptırmalısınız

• Arkadaşlar confirmation number'ı, soyadını küçük girsek olur mu acaba yanlış falan mı giriyoruz?

• Birde kazanan sayısı gitgide çoğalıyor mu?

• @Tuğberk-Çalışkan tebrik ederim, hayırlı olsun mülakatta son karar konsolosda olmakla birlikte bu durumın olumsuz bir etkisi olacağını düşünmüyorum, ds260 formunu şu anda doldurabilirsiniz, submit(göndermeyide) lise mezuniyetinden sonra yapabilirsiniz, ne zaman mezun olacaksınız?

Bu arada

İlk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075
    ikinci olarak yapmanız gereken süreç hakkında işleyişi görebilmemiz adına yeşilkartforumun dv2021 Excel formuna bilgilerinizi işlemek olmalı

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz

• ⭐⭐

@İrem-Özbey bence tersten yazıp bir de öyle deneyin 🤔

• @İrem-Özbey, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar confirmation number'ı, soyadını küçük girsek olur mu acaba yanlış falan mı giriyoruz?

Soyadı büyükte girsen kücükte girsen sonuc aynı, giriş yapabildiysen doğrudur, hele ki has been i gördüysen seçilemediniz demektir çekiliş olduğu için hiç bir zaman çıkmayadabilir

• Amerika’daki adresi ve çocukların pasaportlarını ( randevu tarihleri dolu 😞 )ds 260 formuna daha sonra girmek için formu yeniden açtırmamız mı gerekiyor yoksa mülakatta bildirmemiz yeterli mi?

• Adsız.png

Arkadaşlar merhaba. Green Card sonucumda kardeşimin ismi de yazmaktadır (Mehmet Enes Güner). Kardeşim henüz 17 yaşında. Buradan ne anlamamız gerekiyor yani benden faydalanabiliyor mu ?

• Arkadaşlar selam,

DV-2021 talihlilerinden biriyim. DS-260 formuna göz attığımda daha en basında orada kalacağımız bir adres istemesi beni üzdü. Çünkü benim ABD 'de hiç tanıdığım kimsem yok . Dolayısıyla bu gibi bir durumla karşılaşmış arkadaşlar olduğunu düşünüyorum. Bu konuda nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda bizleri yönlendirirseniz çok sevinirim. Hayallerinizden vazgeçmeyin elbet bir gün karşılığını alırsınız . Kazanan diğer talihlileri de ayrıca tebrik ederim.

• Merhaba, forumda yeniyim. Bu sene çekiliş çıktı ve case numaram 22 binlerde. Bana ne zaman mülakat sırası gelir acaba bir fikriniz var mı?

• @Muhtaradana şu an 12. sınıf öğrencisiyim bu sene okulun kapanmasıyla mezun olacağım

• ⭐⭐⭐

@Dinemisk, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba, forumda yeniyim. Bu sene çekiliş çıktı ve case numaram 22 binlerde. Bana ne zaman mülakat sırası gelir acaba bir fikriniz var mı?

Eylül ayından sonra açıklanan vize bültenlerinden sonra yavaş yavaş şekillenmeye başlar. Ancak şuan “şu ay” girersiniz diye söylemek doğru olmaz diye düşünüyorum

• Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. Ben de yeniyim forumda, umarım sorunsuz şekilde tüm süreçleri atlatırız.

• ⭐⭐⭐

@yusuferkan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. Ben de yeniyim forumda, umarım sorunsuz şekilde tüm süreçleri atlatırız.

İnşallah hayırlı olsun tebrik ederim sizleri

• bir sorum daha olacaktı su anda rusyadayım seçildiğim ekranda POST: MOSCOW gözüküyor ancak ben dediğim gibi Türkiye'ye döneceğim. DS-260 ta vize mülakatına gireceğim yeri Ankara ya da İstanbul seçsem sorun olur mu ? @Muhtaradana @crazycells

• Herkese merhaba. Birkaç soru sormak istiyorum sizlere, eğer yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

Öncelikle DS 260 formundaki ŞU AN YAŞADIĞINIZ ADRES ve GEÇMİŞTE YAŞADIĞINIZ ADRESLER kısmında (evet basit bir kısım aslında) bir sıkıntı yaşıyorum. Şu an yaşadığım yer Kocaeli, fakat ikametgah adresim İSTANBUL. Yani oy kullanmak için vs. İSTANBUL'a gidiyorum. Okulum bitti. 1 hafta sonra aile evine İstanbul'a geri dönüş yapacağım.

Sorun şu;

1. Şu an yaşadığım yere KOCAELİ adresimi yazarsam, adamlar "e kardeşim senin ikametgah İstanbul diyor, sen bize Kocaeli'de yaşıyorum demişsin hayırdır?" diyebilir mi?

2. Şu an yaşadığım yere İSTANBUL yazarsam da "e kardeşim sen İstanbul'da yaşıyorum demişsin ama 5 senedir İzmit'teymişsin 1 hafta önce taşınmışsın, burada 2015-2020 arasında İzmitte yaşadığım demişsin sen hayırdır?" gibi bir cevap vermişsin, bu tutarsız bizi mi kekliyorsun deyip sistemde hata veriyor.

Malum her cevap çok önemli ve yanlışlık olmasını istemiyorum.

Son sorum da şu, DS 260 formunu doldurma süremiz (yani çekilişi kazandıktan 1 dakika sonra ya da 1 ay sonra) mülakata çağırıp çağırmayacaklarını etkiliyor mu?
    Case Number'ın son 5 hanesi mi sıralamayı söylüyor ya da?

Kusura bakmayın uzun oldu. yardımlarınız için şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@actuntas, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Selamlar, 2021 talihlisiyim, dosya numaram 24xxx, excel dosyasina gerekli bilgileri girdim. Umarim sira gelir numarama. Herkese basarilar ve hayirli olsun.

tebrikler 🙂 imzaniza bilgileri tasimayi unutmayin:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kuthun, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar 260 formunu dolduracağım fakat şu an bulunduğum yerden birkaç ay sonra taşınıp Türkiye'ye döneceğim. Adresleri geçmişe doğru girerken en son şu anki adres kısmına neyi girsem doğru olur. Şu an burayı girsem ve formu göndersem. Gönderdikten sonra güncelleyebiliyor muyuz ?

Formdaki bilgilerin formu doldurdugunuz gune gore dogru olmasi gerekli ve yeterli, adres eklemek icin daha sonra formu actirmaniza gerek yok.

• @fetihy teşekkur ederim.herkes icin hayırlısı neyse o olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sailor, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Forum'da rekor bende galiba. Başka bahara kaldı gibi... 2021EU00039XXX

Henuz karamsarlik icin cok erken...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

137

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |