Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: ABD polisinin sert müdahalesi sonucu olen siyahi adam

@Rhonster, içinde söyledi: ABD polisinin sert müdahalesi sonucu olen siyahi adam

yazıma cevap vermişsiniz ama engellisiniz o yüzden görmüyorum @maestro sizde beni engellerseniz sevinirim nasıl ben sizin saçma yazılarınızı görmüyorsam sizde benimkileri görmeyin.

Foruma karsilikli engel ozelligini yukledik birkac hafta once, fakat daha once engellenmis kisilerde bazen %100 calismiyor, eger once engeli kaldirip sonra bir daha engellerseniz forum onu yeni ozelligiyle kaydedecektir, bu sekilde karsilikli yazismalar artik gorunmuyor olacak, bilginize...

Maalesef oncesi icin %100 garanti vermek mumkun degil, ama bu saatten sonra engellenen herkes karsilikli olarak iletilerin gorunmesini onlemis oluyor. Dolayisiyla emin olmak adina engeli acip tekrar kapayabilirsiniz.

teşekkürler. yakın zamanda engellemiştim halbuki sistemin açığı mı var acaba 😃

• @crazycells, içinde söyledi: ABD polisinin sert müdahalesi sonucu olen siyahi adam

@Rhonster, içinde söyledi: ABD polisinin sert müdahalesi sonucu olen siyahi adam

yazıma cevap vermişsiniz ama engellisiniz o yüzden görmüyorum @maestro sizde beni engellerseniz sevinirim nasıl ben sizin saçma yazılarınızı görmüyorsam sizde benimkileri görmeyin.

Foruma karsilikli engel ozelligini yukledik birkac hafta once, fakat daha once engellenmis kisilerde bazen %100 calismiyor, eger once engeli kaldirip sonra bir daha engellerseniz forum onu yeni ozelligiyle kaydedecektir, bu sekilde karsilikli yazismalar artik gorunmuyor olacak, bilginize...

Maalesef oncesi icin %100 garanti vermek mumkun degil, ama bu saatten sonra engellenen herkes karsilikli olarak iletilerin gorunmesini onlemis oluyor. Dolayisiyla emin olmak adina engeli acip tekrar kapayabilirsiniz.

Süper...

Vakit bulunca biraz engelleme yapayım...

Bazı mükemmel arkadaşların o harika yorumlarını ben haketmiyorum şahsen... Naçizane benim sacmaliklarima da kimse tahammül etmek zorunda değil...

Teşekkürler bu özelliği getirdiginiz için... Çok ısrar ettim bunun için , biliyorum ama emin olun daha guzel olacak...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster valla biz test ettik, gordugumuz tum hatalari soyledik, ona gore guncellediler eklentiyi... En guncel halini de uzun sure test ettik foruma yuklemeden once, en son yaptigimiz testlerde karsilikli olarak engellendi, her seferinde calisti 🙂 O nedenle acigi olmamasi lazim diye dusunuyorum; ama kimin kimi gorup/goremedigi bilgisine ben ulasamiyorum 🙂 o nedenle kontrol etmem mumkun degil.

Su an tarihleri net hatirlamiyorum, ama eger su an engeli acip kapatirsaniz eminim calisacaktir.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: ABD polisinin sert müdahalesi sonucu olen siyahi adam

@Rhonster valla biz test ettik, gordugumuz tum hatalari soyledik, ona gore guncellediler eklentiyi... En guncel halini de uzun sure test ettik foruma yuklemeden once, en son yaptigimiz testlerde karsilikli olarak engellendi, her seferinde calisti 🙂 O nedenle acigi olmamasi lazim diye dusunuyorum; ama kimin kimi gorup/goremedigi bilgisine ben ulasamiyorum 🙂 o nedenle kontrol etmem mumkun degil.

Su an tarihleri net hatirlamiyorum, ama eger su an engeli acip kapatirsaniz eminim calisacaktir.

yaptım yaptım 1 hafta 10 gün önce filan engellemiştim galiba demek ki güncellemeden hemen önceymiş.

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: ABD polisinin sert müdahalesi sonucu olen siyahi adam

Süper...

Vakit bulunca biraz engelleme yapayım...

Bazı mükemmel arkadaşların o harika yorumlarını ben haketmiyorum şahsen... Naçizane benim sacmaliklarima da kimse tahammül etmek zorunda değil...

Teşekkürler bu özelliği getirdiginiz için... Çok ısrar ettim bunun için , biliyorum ama emin olun daha guzel olacak...

güzel bir eklenti abi ben acayip mutluyum bazı mükemmel arkadaşlar beni göremiyor böylece göz zevkleri de bozulmamış oluyor.

• @gkhanfeez abi eskilerde solcularda ülkücülerde gladyo tarafından maşa olarak kullanıldı. yani iki tarafta zararlı cıktı.

• Bu tur olaylar her birkac yilda bir olur, biraz ortalik karisir, sonra yatisir. Genelde siyahlar ve beyaz polisler arasinda olur. Dis guclerin (minnaklarin) ABD ekonomisini cokertmek, halki kutuplastirmak icin toplumda karisiklik cikartarak oynadiklari oyunlar...

• Yeni dönem alımlarında birçok eyalette ayrıntılı ve uzun süren psikoloji mülakatı mevcut.

Her eyalet ve hatta şehir alımlarını kendi yaptığı için personel profilini belli bir standarda oturtmak zor.

• En azından ülkede adalet var. Sağlanıyor. Suç unsurları için caydırıcılık var. Gram ırkçılık olduğunu düşünmüyorum bu olayda. Bütün polislerin üzerinde zaten kamera yok mu? Youtube'da bile aratırsanız Abd polislerinin siyah-beyaz farketmez, suçluysa sert müdahalesini görürsünüz. (Polis suçluyu çekip vuruyor, sonra da ölü/yaralı kelepçe takıyor) Kolluk kuvvetleri adaleti sağlar, önünde kavga edilirken, adam vurulurken izlemez. Suçlular salınıp, suçsuzlar içeri alınmaz... Tanıdık geliyordur bu adaletsiz sahneler... Amerikalılar demek bizim ülkede yaşasalar adalet sistemlerine isyan ettiklerine tövbe eder namaza başlarlardı...

• Böyle bir olay yarın sizin başınıza gelebilir insanliginizi kaybetmeyin

• ⭐⭐

• @dreamworld İnsanlık suç işlendiğinde zaten kaybedilmiştir. Sizde bu potansiyel varsa bilemem... Bir söz vardır bizde bilirsiniz "Hem ayranım dökülmesin, hem ......" Dediğim gibi kolluk kuvvetleri adeleti sağlamak için vardır. Suç işledikten sonra başına gelebilecek her şeyden meshulsündür. İsterseniz adalet sistemini, kolluk kuvvetlerini komple kaldırsınlar, hatta sadece 1 saatliğine, bakalım o zaman "insanlık" tam olarak neye evrilecek... Pembe düşler kurup "Hümanizmcilik" oynayamayacak kadar kötülük gördüm, dünya düzenine ve insanlığın ne kadar suça meyilli olduğuna hakimim çok şükür...

• Bazi arkadaslarin neredeyse sevinc gosterileri yaptigi bu engelleme konusu ile ilgili bir animi paylasmak isterim.
    Part-time Masters yaparken research supervisor sayesinde full-time bir is bulmustum. Tam da research konumla ilgili oldugu icin birinden edingim bilgi ve tecrubenin digerine de faydasi oluyordu. Yoksa bilirsiniz part-time research cok zordur. Hersey harika fakat Wayne isimli bir Proje manager'im var ki kabus gibi cokmus ustume, rahat vermiyor. Tam depresyonluk bir durum. Birgun yine ofisin ortasinda, o is niye bitmedi, bu is niye olmadi ayni sorulari tekrar tekrar soruyor. Tek tek yanitlasamda o ayni sorulari hic yanitlamamisim gibi hala soruyor. Elimi ayagim titremeye basladi direk departman manager'inin ofisine paldir kuldur girdim. Mrs. Rodriquez sasirdi, sonra oturttu beni koltuga, kapiyi kapatti kendiside gelip oturdu, bak dedi, seni baska bir projeye veririm hic sorun degil ama Wayne gibi insanlar heryerde var. Onlarla gecinmeyi ogrenmem lazim cunku heryerdeler, demisti. 🙂 20 sene oldu hic aklimdan cikmaz. O gun bugundur ne zaman zor insanlarla ayni projede calismam gerekse Mrs. Rodriquez'in o sozlerini hatirlarim.

Bence bu "engelleme" isleri hakikaten cok anlamsiz. Bir muddet sonra 'like', 'dislike' button'lari gibi amacinin disinda kisisel kullanilmaya baslanacak ve kisa bir sure sonra forum korler sagirlar birbirini agirlar moduna girecektir. Insan onurunu kirici, asagilayici mesajlar konu degilse, hic geregi yok bunlarin. Forumun geneli 30'lu, 40'li yaslarda, kendilerinden belli bir olgunlukta olmasi beklenen insanlar, farkli bir ses duyduklarinda hemen kacip kurtulmak yerine durup o fikirlerle beraber yasamaya calismalilar. Cunku begenmedikleri farkli dusunceler heryerde karsilarina cikacaktir. Kaldi ki bu arkadaslar ABD gibi 200 kusur etnik dilin kulturun icinde yasama hevesindeler. Bence cor zorlanirlar.

Bu arada, irkcilik her yerde var ama Amerika konusu farkli. Ulke koloni olarak kurulmus, kolelik sistemi uzerinde yukselmis, siyah beyaz ayrimi yuzyillardir var orada. Bence her zamanda olacaktir. Iki tarafa da aidiyat hissetmeyen diger gocmenlerin siyah-beyaz tartismasinda nötr bir tavir takinmalari akillica olur.

• General Jensen:"1700 Asker Minneapoliste olacak. Durumun kontrolden çıkmasından sonra hali hazırda şehirde olan 500 Ulusal Muhafız güçlerinin yetersiz olmasından dolayı ek takviye yolluyoruz"

ABD tarihinde ilk defa bu sayıda bir şehre bu kadar büyük sayıda asker çıkartması olacak. diyor....

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: ABD polisinin sert müdahalesi sonucu olen siyahi adam

@semavi canlı yayında hep görmek istediğini söylediğin haber buyur 🙂

• Muhtemelen belli bir taamül sınırı aşıldığında gerekli önlemler alınacaktır. Amerika özgür bir ülkedir. Her türlü eleştiriye, kanunlara açık olması kaydıyla izin verilir ancak yağma olayları sınırın çok üstünde. Trump tweet atmıştı. " When the looting starts, the shooting stars.." Yağma başlarsa, atış başlar şeklinde.

• ⭐⭐

@semavi black mirror da böyle bir bölüm vardı eşler kavga esnasında basıyordu engeli görüntü flu ses cızırtı oluyordu bence gerçek hayatta da olması gereken müthiş bir özellik 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@newman, içinde söyledi: ABD polisinin sert müdahalesi sonucu olen siyahi adam

Bazi arkadaslarin neredeyse sevinc gosterileri yaptigi bu engelleme konusu ile ilgili bir animi paylasmak isterim.
    Part-time Masters yaparken research supervisor sayesinde full-time bir is bulmustum. Tam da research konumla ilgili oldugu icin birinden edingim bilgi ve tecrubenin digerine de faydasi oluyordu. Yoksa bilirsiniz part-time research cok zordur. Hersey harika fakat Wayne isimli bir Proje manager'im var ki kabus gibi cokmus ustume, rahat vermiyor. Tam depresyonluk bir durum. Birgun yine ofisin ortasinda, o is niye bitmedi, bu is niye olmadi ayni sorulari tekrar tekrar soruyor. Tek tek yanitlasamda o ayni sorulari hic yanitlamamisim gibi hala soruyor. Elimi ayagim titremeye basladi direk departman manager'inin ofisine paldir kuldur girdim. Mrs. Rodriquez sasirdi, sonra oturttu beni koltuga, kapiyi kapatti kendiside gelip oturdu, bak dedi, seni baska bir projeye veririm hic sorun degil ama Wayne gibi insanlar heryerde var. Onlarla gecinmeyi ogrenmem lazim cunku heryerdeler, demisti. 🙂 20 sene oldu hic aklimdan cikmaz. O gun bugundur ne zaman zor insanlarla ayni projede calismam gerekse Mrs. Rodriquez'in o sozlerini hatirlarim.

Bence bu "engelleme" isleri hakikaten cok anlamsiz. Bir muddet sonra 'like', 'dislike' button'lari gibi amacinin disinda kisisel kullanilmaya baslanacak ve kisa bir sure sonra forum korler sagirlar birbirini agirlar moduna girecektir. Insan onurunu kirici, asagilayici mesajlar konu degilse, hic geregi yok bunlarin. Forumun geneli 30'lu, 40'li yaslarda, kendilerinden belli bir olgunlukta olmasi beklenen insanlar, farkli bir ses duyduklarinda hemen kacip kurtulmak yerine durup o fikirlerle beraber yasamaya calismalilar. Cunku begenmedikleri farkli dusunceler heryerde karsilarina cikacaktir. Kaldi ki bu arkadaslar ABD gibi 200 kusur etnik dilin kulturun icinde yasama hevesindeler. Bence cor zorlanirlar.

Bu arada, irkcilik her yerde var ama Amerika konusu farkli. Ulke koloni olarak kurulmus, kolelik sistemi uzerinde yukselmis, siyah beyaz ayrimi yuzyillardir var orada. Bence her zamanda olacaktir. Iki tarafa da aidiyat hissetmeyen diger gocmenlerin siyah-beyaz tartismasinda nötr bir tavir takinmalari akillica olur.

abi şahsen herkese zaten engel atmıyorum dediğin gibi olsaydı ilk seni engellemem gerekirdi 😃 senle o kadar zıt düştük tartıştık ettik ama sana engeli bastım mı hayır çünkü belirli bir saygı sevgi çerçevesinde ilerledik ama bazı arkadaşlar direk hakediyor bunu. engellediğim kişide zaten like dislike özelliklerini filan amacının dışında kullanmaya başlamıştı. üstüne o kadarda hakaret ediyor. sağolsun almayayım böyle düşük profilli arkadaşları.

• @Rhonster size nerede hakaret ettim? Hakaret ettiğim iletimi hatırlatırsanız sevinirim. Amacı dışında eksileme yapmıyorum. Beğenmediğim iletilere eksi yapıyorum. Buda kimseyi ilgilendirmez. Beğendiğim iletilere de like atıyorum. Başkasına verdiğim eksi sizi niye bu kadar geriyor anlamış değilim. @crazycells incelediğini amacı dışında kullanmadığımı belirtti. Bana cevap hakkı doğurmayacak şekilde yazın ve bana hakaret etmeyin. Sapığınız falan değilim engelleyebilirsiniz tabiki. Şu başlıkta siz bana ithamda bulundunuz. Başkasına yaranacam diye bana sardınız. Neticesinde forum ahalisi de benim gibi düşündüğünü gösterdi new jersey konusunda. Cevabınızı alıncada engellemişsiniz. Hayret doğrusu.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3363/coronavirus-zamani-new-jersey/21?page=2

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |