Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ..........

• ⭐⭐⭐⭐

başkan olma ihtimali yok gündemi trollemiş gibime geliyor.başkan olduğu bir gelecek olabileceğine hiç inanmıyorum 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@moses, içinde söyledi: Kanye West Başkan Adayı

Merhaba arkadaşlar, ben yeni öğrendim Kanye West başkanlık yarışında ben de varım dedi (twitter a yazmış kendisi), ve ardından Elon Musk da desteğini açıkladı.
    Amerika'ya gitmeyi kafasına koymuş bizler için sizce bu durum nasıl değerlendirilmelidir?

Gerçekten resmi olarak başkanlık başvurusu yapacak mı?

Başkan olma ihtimali ne derece var?

Aday olması durumunda diğer adayların kazanma oranı sizce nasıl değişir?

Başkan olduğu bir gelecekte bizim gibi göçmen olmayı hayal eden insanların süreçleri nasıl etkilenir?

Kanye'nin Trump taraftari oldugu soyleniyor 🙂 herhalde gecmiste o sekilde destek vermis. Twitter'da bunun Biden'den oy calmak icin yapilan bir hamle oldugunu yazmislar, ama cogunluk ciddiye almiyor gibi bu aciklamalari 🙂 Sanirim resmi olarak hala aday olma ihtimali var ama bu kadar kisa sure kalmisken ciddi bir adaylik bekleyemeyiz.

• ⭐⭐

O zaman yeni first lady’miz Kim Kardashian vatana millete hayirli ugurlu olsun 😀😀

• Kanye başgan olursa Türklerin Amerikan vatandaşı olma hayali yatar Ermeni lobisinden dolayı 😁

• ⭐⭐

Kapasitesi ,egitimi ,bilgisi nedir ki ? Sirf blacklivesmatter olaylarindan yararlanmak icin yaptigini dusunuyorum. Saka gibi.😂

• Troll olduğunu düşünüyorum ben 🙂

• Ne Trump nede Biden diyen 7-8% civarinda bir grup var. Bunlarin oyunu alabilir. Birde siyahi ve ozellikle genc oylardan yonelme olabilir. Bu durum, eger ciddiyete donusurse, Trump'a yarayabilir.

• Komlo Teorisi: Son olaylardan sonra siyahilerin mobilize oluşu ve swing stateslerin elden kayması korkusu ile ulusalcıların/republicanların ortalığı bulandırma ve ya bu duygusal kesimi neutrilize etmek için yaptığı bir plan ola bilir.

• @crazycells, içinde söyledi: Kanye West Başkan Adayı

e al

Kayne e kim oy verir, Kim verebilir ancak 😃

• @Ebru-Sahin Derhal burayı terk et kardeşim ))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ebru-Sahin, içinde söyledi: Kanye West Başkan Adayı

@crazycells, içinde söyledi: Kanye West Başkan Adayı

e al

Kayne e kim oy verir, Kim verebilir ancak 😃

bu domatesi hakettiniz 😃

throw tomato

• @crazycells 🤐 modum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ebru-Sahin, içinde söyledi: Kanye West Başkan Adayı

@crazycells 🤐 modum

🙂 sordum, Kanye de espriyi onaylamamis 🙂

shame

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |