Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar,
    Bu sene için tüm bölgelerin kotalarının ne olduğunu bilen hesaplayan var mıdır?

• @asilcenk 2018 xxxx25500 sizce haziranda cagirma olurum

• @meer Haziran ve Temmuz cut offlarından sonra herhangi bir şey söylemek tamamen işkemden atmak olur. Daha öncede söyledim emin olun Dolar/Tl'nin hareketlerini çok daha iyi tahmin edebiliyorum, çünkü ortada veriler var ve tüm dünya bu veriler üzerinden genel ekonomik kurallarına göre hareket ediyor. Ama GC öyle değil, elimizde bir takım veriler var ama bilinmeyeni çok fazla, diğer taraftan KCC'nin ülke politikasını ve vize verme yöntemini hiç bilemiyoruz.
    Yinede ben son 2 ayda 29-30bine kadar gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

@yeldemir vize başvurunda turistik bir eyalet belirtin gitmek için, Miami, New York, California gibi. Uzun süreli işiniz, bankada yeterli paranız ve daha önce yurt dışı seyahatleriniz de var ise sıkıntı olacağını sanmam. Birde formları hatasız doldurmaya çalışın her hata adamların dikkatini çekiyor. Hata değilde kasıtlıymış gibi algılıyorlar.

• Arkadaşlar süpersiniz ya. Kasmaya gerek yok current olur mu bilmem ama son iki ay çok yüksek id gelecek. Benim tahminim 27k-28k kadar yükselir. Ha olmazsa da üzülecek bir durum yok. Ben çocukların geleceği için ve özgürlük için GC istemiştim. 2019 yine başvuru yaptım. Şans bu belki çıkar. Ama hala ümidim sıranın geleceği üzerine 260xx. İnşallah herkes gider. Gidemesekte o heyecanı konsoloslukta yaşamak istemiştim:)) Ha ABD vizem var gittim geldim. Tr çalıştığımızın 2 katı çalışmalıyız. Hatta evli olanların mutlaka eşleride çalışmalı:)) sadece ve sadece çocuklarımın iyi bir eğitim alması için orayı istemiştim. Kısmet artık bekleyelim. Moral bozmak yok. Selam ve saygılar

• Sayın @asilcenk kcc bu ds260 a göre cut off belirleme mantığından bana kalırsa vazgeçti. Bunun ilk işareti afrikadan geldi. Asya sayın @jade nin dediği gibi iran banı kalkabilir mi mantığından current olmadı.... Zira eu18300 hedefi dv2018 i 44 binlerde bırakıyor.
    (neden21900 derseniz)en güvendikleri kıta Avrupa dv tarihinin en yüksek vizesini almak üzere...

• @gochvaz Insallah dedigin gibi EU tarihinin en yuksek vizesini alir. Su AF'ta Haziran cutt offlarinda aciklananlarin mulakatini Temmuz'a sarkitmak zorunda kaldiklari yani islemlerin yogunlugu gecerli ise; KCC AF'i current falan da yapmayip, kalan vizeleri EU'ya aktarir. Ne guzel olur, dusunsenize EU current oluyormus 🙂 Onca ay yasadigimiz sikinti strese de sukur boyle olacakmis deriz 🙂 Olur da, gidersek benim California'da bir duzenim var zaten, bildigim yer, seve seve yardimci olurum gidicek arkadaslara da:)

• EU"da yuksek rakamli CNlilerin takip etmesi gereken yer Africa ve Asia artik. Burada sunu bilmemiz gerekiyor. Sizce KCC icin hedef region"larin kotasi mi yoksa 50K"lik total kota mi ? Soyle gibi geliyor. Sene icinde hedef region"larin kotasina ulasabilmek. Boylece sene sonu nasil olsa 50K kotasina bir sekilde ulasiliyor. Son 2-3 ay kala gelen current"larda artik regiondan bagimsiz 50K kotaya ulasabilmek gibi geliyor. Bu konuda yorumu olan var mi?
    Bir de su var. Afrika issued visa sayisi bu sene aylik 1600 tempoyla artiyor. Yani haftalik 400 gibi bir scalasi var. KCC"nin bu riski subat mart ayinda gorup daha onceden VB"yi daha cok arttirmasi gerekirken , bu ayi bekledi. Bununla birlikte issued visalar dusuk sayida artarken, refused da benzer sekilde artiyor. Yani son aciklanan CEAC"da 300 vs 300 gibi issued - refused correlasyon var. Bu datayi bir onceki hafta (28.04) ile kiyaslayinca bu refusallarin ready ve ap"lerden geldigi goruluyor. Cunku ap ve ready bir haftada 600 (ready 862 azaliyor) azaliyor. Yine onceki senelerde goruldu uzere yaklasik 5K ile 5,5K arasi apready kalacak sene sonunda. Bu ay aciklanan yuksek VB sayisi da bu apready"lere olan guvensizligi gosteriyor.
    Kabaca soyle bir datalara bakinca Africa"nin 20K"yi gecmesi cok zor ve bu ap*ready guvensizligi Africa"yi current etseler bile 50K kotasini tamamlamada sorun olabilecegi icin rotayi EU"ya cevirebilir gibi geliyor.
    Dusunceleriniz nelerdir acaba dostlar ?

• Daha bakmadım 🙂

• aslında ilk başvurumda çıktığı için çıkma olasılığının ne kadar düşük olduğunu pek farkedemiştim.kendim ve ailem için tekrar başvurmuştum kimseye çıkmadı.şuan tek temennim current olup vizemi hayırlısıyla almak yoksa bir daha imkansız gibi bir şey

• Cevremdeki kimseye cıkmadı 10 kişi

• @metert sizin numara kac 28?xx

• Bu sene kesin daha 3. 4. Aydan sonra current yaparlar yada açılış 12 bin olur biz çıktığı halde sevinemedik bari onlar sevinsin

• 280XX 28 binin ilk 100 u icindw

• @metert ben sizden sonrayim o zaman. 286xx

• Valla sira gelsin bizlerede baska bir sey istemiyorum

• @metert bence 30 bine kadar gelir bende 29 bindeyim

• Insallah

• CN'i yuksek 2018 talihlisi birine bu sene de cikmis. Hem de bu sefer 4binlerdeymis numarasi. Kendime cikmis gibi sevindim. Bana ne oluyosa 😂

• forumdan birimi acaba

• valla bekleme sayfasındaki tabloyu görünce ne kadar şanslı olduğumuzu anladım ancak bi o kadarda şansısız sanırım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |