Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells hepsine başlık verdim talimattaki gibi pdf olarak tek tek ama eski pasaportumuda silmek istemedim onada uzantısı ile böyle yazdım. 2020EU49567_Irem_Guzel_Passport_New. Yanlış mı yapmışım benimde kafam karıştı.

anladim, PDF isimlerinden bahsediyorsunuz, ben emailinizin konu bolumunden bahsediyorsunuz sandim. Sadece guncellenecek belgeyi gondermeniz yeterliydi...

• @crazycells 🙂 hepsinden fazla fazla yolladım yeterki onaylasınlar diye:) çok teşekkür ederim cevap için.

• @tugberkgoc nisanda hicbirimiz giremedik. Talepte bulunmaniz iyi olmus daha sonrasinda bir mail gelecek.

• @crazycells cok tesekkurlerr

• @ozlemc merhabalar ben de yeni mülakat talebinde bulundum sonrasında bir mail gelmedi yeni tarih belirlenince gelecek olan mailden mi bahsediyorsunuz

• @hadiharmandar bize muracatiniz olumlu, mulakat hakkiniz vardir fakat suanda tarih veremiyoruz seklinde mail geldi

• @ozlemc nereye email atmistiniz ve email içeriğini bana da gönderir misiniz

• @ozlemc cevap için teşekkür ederim ben de 22 nisanda yeni mülakat tarihi istedim mail ile dönmediler yeni tarih atayınca mail atarlar

• @hadiharmandar aisten yeni randevu talep ettim sadece farkli bir yere mail göndermedim.

• @ozlemc talepte bulunmaya gerek var mı?
    Sonuçta bizden kaynaklanmayan bir sebeple ertelendi mülakatlar

• Merhaba Arkadaşlar Bu soru once sorulmuşda olabilir ama kusura bakmayin bilen varsa linlini atabilirmi.Sorum şöyle KCC gönderilecek evraklarin hepsi İnglizceye cevrili ve Noter onayli olmasi mi gerekiyor.Teşekkür ediyorum...

• @Penka90 bu başlığın ilk iletisini inceleyin lütfen

• @Penka90 turkmusunuz

• @nfs741 Turkmenistan vatandaşi

• @Muhtaradana Sayin @Muhtaradana oraya baktimda ama evraklarin cevrisi ile asil evrak fotokopisini de göndermemiz gerekiyormu???

• @Penka90, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana Sayin @Muhtaradana oraya baktimda ama evraklarin cevrisi ile asil evrak fotokopisini de göndermemiz gerekiyormu???

veya Sadece İnglizce cevrisi yeterlimi!!!

• Merhabalar,

Şuan dünya genelinde bütün konsolosluklar güncel olarak hangi tarihe kadar kapalıdır acaba?

• @Mert-Güngör aisi aradik talepte bulunun dendi.

• Bugün KCC’ye mail attım, evrak onayı almadım henüz ne zaman onaylar gelir ve mülakat için hazır oluruz diye. Gelen cevap daha öncekilerle benzer; case no sıralamasına göre evraklar işleniyor ve onaylanıyor biraz daha zaman tanıyın diyor. Ayrıca covid yüzünden mülakat sürecinin ne zaman başlayacağı belirsiz, duyuruları takip edin falan filan. Kısaca Kcc cephesinde yeni bir şey yok

• @YılmazY yeterki mülakatlar yetişsin biz bekleriz deseydiniz ☺

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |