Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• herkes sorunsuz vizesini alir insallah. @Muhtaradana su adami bi gonderelim artik.

• @Hyller teşekkür ederiz, sizin içinde bekliyoruz daha dv 2021 loto aşamalarında yazışacağız inşallah

• ⭐⭐

Gozunuz aydin Arkadaslar cok sevindim. Biran once vizelerinizi alip yeni hayatiniza baslarsiniz insallah. Lutfen vize aldiginizda cok beklemeyin.

• ya arkadaslar bir arkadasımın 29*** numaraları hala onay maili yok ortada sitede 28*** olan herkesin onay mailleri mart ortası gibi gelmiş ? Normalmidir çok takip edemiyorum ne olduğunu yardımcı olabilir misiniz ?

• Hepimizin gözü aydın arkadaslar. Umarım önce dünya olarak şu virüsten bir an önce kurtuluruz, sonra da herkes mutlu mesut bir şekilde Amerika'da düzenini kurar. Sonuçta hepimiz hayallerimizi gerceklestirmek icin göç etmek istiyoruz.

• @nevermore arkadaşınız kcc ile iletişime geçsin evraklarında sorun olabilir yada onlara ulaşmamış olabilir

• Bekleyen arkadaşların gözü aydın umarım isteyen herkes gider. Darısı 2021 i bekleyenler olarak bizlere.

• @Muhtaradana anlamadık vallahi 29*** numarası olan onay maili alan var mı acaba çünkü martın ortasından sonra korona virüsü olayı patladı. onunla alakalı düşündük

• Bu gün iyileşen sayısı vaka sayısını geçmiş durumda, umarım en kısa zamanda çok daha güzel haberler gelir ve konsolosluklar işlerini yapmaya rahatlıkla devam edebilir. DV2020 kazananları da işlemlerini aksilik olmadan geçirirler

• Evraklar için hangi telefonu aramamız gerekiyor bilen varmi

• @nevermore yok benim bu başlıktaki eski iletilerimi bulabilirseniz bize bildirilen gelen evrak onay emaillerini gün gün liste halinde yayınlamaya çalışmıştık

• @nfs741
    +1 606-526-7500

• @nevermore ben aldim. arkadasinizin da almasi gerekir normalde.

• @Muhtaradana teşekkürler

• @nevermore bende aldım...

• Herkesin gözü aydın:) cok sevindirici bir haber oldu. Temmuz agustos eylülde cpk rahat yetişir görüşmeler.. Tebrik ederim

• Hepimizin gözü aydın arkadaşlar forumda Mayıs sürpriz diyen çok arkadaşımız oldu.

• Current umarim herkese sans getirir.

• Bekleyen herkesin gözü aydın zor günlerde sıkıntılı bekleyişin üzerine güzel bi haber görmek iyi oldu umarım herkes mutlu olarak süreci tamamlar. Gelecek yıllar içn de bize umut ışığı olur

• ⭐⭐⭐⭐

Herkese hayırlı olsun. Umarım gönülden isteyen herkese nasip olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |