Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @usanyc Virüs nedeniyle sürece devam etmeyen çoktur.Bu yüzden bence ümidini kaybetme.

• ...........

• @Hosko Tebrikler ve bol sanslar!

• @Hosko Tebrikler. Mülakat görüşmesinde nerede girdiniz acaba ?

• @salih2825 Moğolistan da girdiler.

• Arkadaşlar bugün case numarası 20 binde olan bir talihli iptal olan Mayıs mülakatı için 25 Hazirana tekrar mülakat tarihi aldığını öğrenmiş
    Bu talihlinin mülakat yeri Tiflis

@arnblt sanki dediğiniz olacak gibi

• @usanyc bence rahat olur hocam.

• ...........

• @Muhtaradana mailde geliyor onunda çıktisini alabilirsiniz

• Sayın @heroinchains,
    Umutsuzluk kalbinizin derinlerine kadar girmiş ne yazık ki. Umarım bu durumunuz sadece bu süreçte değil sizi hayatınızda da çok zor durumlara düşürmez. Dünya umut üzerine kurulmuştur. İnsan doğduğu andan itibaren her gün ölüme yaklaşıyor. Bu yaklaşımınız minvalinde adeta 'eyvah, neden doğduk ki' gibi dövünmek yerine hayata ve umutlarımıza sımsıkı sarılıp, kendimize ve çevremize kalbimizdeki umut ışığını gözlerimizle göstermemiz gerek diye düşünüyorum. Naçizane tavsiyem biraz pozitif olun. Hiçbir şey bitmiş değil, ki zaten çok da olumsuz bir durum yok şu an ortada. Tek kaybettiğimiz şey zaman, o da bizim elimizde olmayan durumlardan ötürü. Bu süreçte bundan sonra artık bir takılma olmaz, olacak olan oldu zaten. Trump seçmenine gereken gazı konuşmasıyla pompaladı, zaten durmuş olan işleyişi durdurdu, aslına bakarsak hiç bir etkisi yok. Şu an en önemli şey Türkiye'nin normale dönmesi ki onun da tarihi netleşmeye başladı. Artık sırada mülakatların tıkır tıkır verilmesi, vizelerin de pasaportlara takır takır basılması süreci kaldı. Bu forumda siz de dahil birçoğumuzun güzel birer mülakat deneyimi paylaşmamıza az kaldı, biraz daha sabır 😉

• ⭐⭐⭐

@Hosko tebrik ediyorum hayırlı olsun

• Göcmen giriw yasaginda greencard sahiblerine de mi aid?amerkaya donus Ucuwu nisanda olacakdi ama yollar kapali oldugu icin gidemiyor? 60 gun kendi ulkesinde kalmak zorundami?

• Bilmediğimden soruyorum bu vize görüşmesinden sonra pasaporta basılan vizede green card ibaresi var mı yoksa kalıcı oturum vizesi filan mı yazıyor. Neden sorduğum konusuna gelirsek istanbul çıkışlı amerika uçuşları var önümüzdeki günlerde belki gidebilirler, misal geçen mart sonu almanya oturum izni olanları uçuşa kabul ediyordu fakat diğer vize türlerine sahip yolcuları uçuşa kabul etmiyordu.

• ⭐⭐

İmmigrant visa yazıyor

• @turcouz değerli yorumlarınız ve şahsi fikirleriniz için teşekkür ederim. Fakat amacım negatiflik yaymaaktan ya da negatif yorumda bulunmaktan ziyade, umutlarımı realistik bazda ve core'da tutmak. Naçizane yorumlarımı iletmek istedim, polemik değil amacım. Ki süreç şu zamana kadar yeterince hayal kırıklıklarıyla dolu oldu, bir yenisi daha eklenmesin diye, bir savunma mekanizması 🙂
    Mevcut şartlar maalesef şu anda doğru konuştuğum kısımları highlight ediyor, kalanlar ise tam bir kader kısmet meselesi, neticede şu anda dünya büyük bir şeyle uğraşıyor, aslında "günü yaşamanın" tam olarak net mesaj verildiği günlerdeyiz. Allah hepimize sağlık versin, ve hayırlısıysa GC sürecini olumlu tamamlamayı nasip etsin 🙂
    Kendimi safe'te tutmak şu zamana kadar geldiğim güzel noktalara taşıdı beni hayatımda, hiiç merak etmeyin 🙂 "Olacak olan oldu zaten, takılma olmaz"ı en son sanırım Avusturalya yanarken söylemiştik, sonrasında yaradan tuşlara aynı anda basmaya devam etti, depremler felaketler birbiri ardına geldi, dolayısıyla bunu kimse bilemez. Bu tarz beylik cümleleri pozitiflik adı altında hayatımda tutmuyorum ben, tamamen şahsi görüşümdür.
    "Yanlış umut, en korkunç korkudan kötüdür" diye bir söz var. Ne fazla Polyannacılık, ne de fazla düşünmek ya da panik yapmak bu süreci değiştirecek tabii ki. Lakin insanız, bazen kapılıp gidiyoruz, savunma mekanizmalarımız devreye giriyor. Kötü etkilediğim olduysa affola, sadece kendi fikrimi belirtiyorum - her zaman- . Neticede stresli dönemlerden geçiyoruz. Sizlerden de tek ricam bu tarz hızlı yargılamamanız, neticede başta kendimin, akabinde de tüm forumdaşlarımın en iyisini isterim her zaman.Hepimiz için hayırlısı olsun. 😉 Güzel dilekleriniz için de ayrıca teşekkür ederim. Hep beraber olgunca davranırsak güzel bir sinerji yakalarız elbette hayallerimize ulaşacak yolda. ✨

Topiği daha fazla meşgul etmeyelim, sevgiler 🌱

• @Concorde, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Bilmediğimden soruyorum bu vize görüşmesinden sonra pasaporta basılan vizede green card ibaresi var mı yoksa kalıcı oturum vizesi filan mı yazıyor. Neden sorduğum konusuna gelirsek istanbul çıkışlı amerika uçuşları var önümüzdeki günlerde belki gidebilirler, misal geçen mart sonu almanya oturum izni olanları uçuşa kabul ediyordu fakat diğer vize türlerine sahip yolcuları uçuşa kabul etmiyordu.

Uçakların yolcu kabul etme politikalarını varış ülkeleri belirler.

• @Old-Traveler video için teşekkürler

• 2018 talihlilerine uzuluyorduk, bizim basimiza gelenlere bakin. Bir parca umut vardi icimizde onu da aldilar. Temmuz da acilsa bile konsolosluklar 3 ay icinde cok fazla kisi gorusmeye gidemez gibi geliyor bana. Cok iyi siyaset malzemesi olduk US icin. Her seyin hayirlisi.

• Herşeyin hayırlısı olsun hocam. Gün ola hayrola.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |