Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gokcell su an istanbuldayız, daha tam kapagı atmadık o tarafa 🙂 karantina kapsamında ev kuşu durumudayız

• ........

• @gokcell orası oyle ama arkadaslar orada yasıyor, bir cevremiz var orada. rakı masasına tek oturmayı sevmiyorum 🙂

• Hayat nasil geciyor evlerde? Virus de soklandi Turkiye'de😂

Dun aksamki Ceviz Kabugu programini seyredin. Oradaki konuk olan prof bence su ana kadar en acik ve dogru konusan adam.

• ABD'de son 24 saatte vaka sayısı yarım milyonu aşarken ölü sayısı 2 bin 91 kişi artarak 18 bin 777 oldu.

• @MySea valla ben full karantinadaydım zaten, 8 marttan bugüne kadar sadece birkez(3 hafta oluyor sanırım) evimin biraz aşağısındaki a101 e gittim bi 15 dk sürdü gidip gelmem, maskeyle gitmiştim, herkes uzaylı görmüş gibi bakıyodu, gülen kadınlar bile olmuştu beni gösterip 😏😏 yani 1 aydan fazla zamandır o 15 dakika hariç evden çıkmadım, eski karantinacılardanım yani.

2 küçük çocuk olunca evde ben zaten genelde karantinadaydım 4 yıldır ama artık markete veya hafta sonu gezmeye bile gidemeyince sıkıcı olmaya başladı.

Çocuklardan arta kalan zamanda benim beyle, oğlumuz için bir çalışma masası yaptık, odasına bir duvar kitaplığı yaptık, şimdi minik arabaları için tır şeklinde bir duvar rafı yapalım diyoruz.

Tv film veya dizi için malesef vaktim yok, yoksa çoook isterdim.. Ertelediğim kitapları okumayı da keza.

5000lik puzzle çok iyi olurdu.

Architecture veya technic serisi bir legoya bile bayılabilirim şuan. 9 aylık minnoş yüzünden küçük parçalı legolara ara verdik malesef, yoksa güzel vakit geçirtirdi.

Scrabble a sıra gelse çocuklardan çok iyi geçerdi vakit👍

Kafama göre playlistimi açıp spotify-kahve-balkon yapmak bile çok iyi gelebilirdi bana şuan 😁😁 ama çocuklardan dolayı (çocukların küçük olmasından dolayı aslında) bu bile lüks benim için 😏

• @aysegul duyarlı vatandas bravo size

• ........

• Bugun bahceyle ugrastik. Ben cimleri kestim, esim de biraz ciceklerle ugrasti. Sonra arka bahcede buyuk bir dut agaci var, onun asagiya dogru inen dallarini budadik. Budanan dallari sonra mangal yaparken kullanmak icin kucuk parcalara dogradik. En son olarak da garaji ve arabalari temizleyip yikadik. Esime "bu kadar heyecan bugunluk yeter artik, yarina birsey kalmadi" dedim.😁

• @gokcell oğlum lego dergisine bakarken, özellikle o yılan ve akrep şeklindeki halini gördükçe istiyor, e bende bundan yok diye, biraz büyüsün sıra onda ☺️ E robotic babasının hobilerinden zaten, bir dönem ben de yardım etmiştim kit imalatına eğitimlerine vs severiz ailece o işleri 👍🏻

• ⭐⭐

Süleyman Soylu istifa etti

alt metni

• Iyi bir hareket olmus. Coktan istifa etmeliydi. Ama bu sokaga cikma yasagini Cumhurbaskanindan habersiz kendi basina almis olmasi imkansiz. Ilk aciklamasinda zaten sokaga cikma yasagi kararinin Cumhurbaskanindan geldigini soylemisti. Bu durumda, Cumhurbaskaninin da istifa etmesi gerekli diye dusunuyorum.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@MySea Atın ölümü arpadan olurmuş, derler kendi kendilerine yok ediyorlar 🤔

• istifa ile ilgili yarını beklemeklazım, bakalım kabul olacak mı. Bu ulkede Soma da olenler, Corlu da olenler oldu ; kimse istifa etmedi. Her hareket hesaplidır. Gorecegiz.

• @cnpist yeni taktik bu, tepki toplayan bi olay olduğunda bir günah keçisi bulup istifa ettirmek, kanal istanbul ihalesinden sonra ulaştırma bakanına olduğu gibi.

Yani bu arkadaş da kendi isteğiyle istifa etmemiştir. Türkiye'de böyle onurlu bir siyasetçi olduğunu zannetmiyorum zaten..

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |