Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ........

• @MySea burada dert cok o nedenle kacmaya calisiyor insanlar 🙂 onlara da soyleyin fazla haber seyretmesinler, su anda halk seviyesinde yapabilecegimiz sadece izolasyon, diger su olsun bu olsun kararlari pek bize kalmıyor. Ha sosyal medyaya tepki yazıyoruz, laf atıyoruz hukumete, su olmasın bu olmasın diyoruz, belki bir nebze etkisi olablir ama onemli olan su donemi akıl saglıgı yerinde gecirmek. Bakırkoyun de belli bir kapasitesi var arkdaslar 🙂

• Insanlar daha cok ekonomik zorluklardan sikayetciler. Isyerleri kapali olan cok arkadasim var ve her gecen gun dayanma gucleri azaliyor anlattiklarina gore.

• vadesi gelen cekler, senetler var ortada. benim de iş guc sahibi arkadaslar cok sıkıntıda. işin gercegi bu is ne zaman biter belirsiz, ulkeler ne zaman sınırını acar belirsiz. Atuyorum, Turkiyede salgin kontrol altına alındı diyelim, İsvecte yeni vakalar devam ediyor, ee sınırları mı acıcaz. İş biraz uzun daha o nedenle kuyrugu dik tutup su an eldekilerle ne yapılabilire bakmak lazım. Mal belli ve fazla bir cıkıs yolu yok su an .

• @Ryback e devlet diye bir uygulama uzerinden aldım...

• ⭐⭐⭐

@hamza-can, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@dmr nasıl yani ?

• ⭐⭐

@cnpist evet kesinlikle harika oluyor. Pozitif sohbetler ,espiriler felan cok guzel oluyor. 😊

• Arkadaslar selam Mesajlardan gördüğüm kadarıyla evde otura otura herkes biraz sıkılmaya başlamış. ABD de olanlar için bazı haberler vereyim. Walmart çalışanlarını Cuma gunuden itibaren Sicaklik kontrolü ve sorgu kağıdı sonrası işe alacak. Eğer belirtilen limitlere yakin veya artan bir sıcaklık varsa eve gönderiyor. Sizi kendi carenizin çözümü için yanlız bırakıyor. Müşteri alımları limitli sayıda içeri alım birkaç gün önce başladı. Suan eleman sayısında bizim burada ciddi azalma başladı. Enfekte olan ve evde karantinaya gecen personel sayısında artış var. Allah'tan kendi önlemlerimle ben erken maske takmaya başladım. Benim departmanda tek kaldım. Diğer 4 kişi off durumda . Size tavsiyem Walmart gibi yerlere giderken kesinlikle maske eldiven takmanız ve aldığınız herşeyi sıkı bir şekilde dezenfekte etmeniz. Plastik torbaları aldığınız malzemeden izole etmeniz ve evden uzak tutmanız. Yarinki önlemler konusunda ayrıntıları yazarım. Kendinize iyi bakın

• @redsat2000 Allah kolaylık versin.Dikkat et kendine abi.slmlar

• @redsat2000 dikkat edin kendinize, gerçi yeterince tedbirli olduğunuzu sanıyorum sizin ama yine de insan söylemeden edemiyor..

• Önümüzdeki 2 hafta kritik, önümüzdeki 2 hafta kritik.. mübarek hiç bitmedi.. 😏

Twitterdan alıntı
    “Önümüzdeki 1-2 hafta çok kritik. Çünkü ondan sonra gelecek çok kritik 1-2 haftanın öncesinde bulunuyorlar ki bu çok kritik haftaları çok kritik yapan şey de daha sonra gelecek çok kritik 1-2 haftanın öncesinde bulunmaları.” 😝🤪

• @aysegul aynen paradox gibi hiç bitmiyor o kiritik 2 hafta... sürekli yeniden başlıyor,sonu olmayan kabus gibi. Bu kabusun biteceği günü iple çekiyorum!

• ⭐⭐

@aysegul +1... Malesef hıc bitmedi bu 1-2 hafta...

• @Semihmete @aysegul Çok teşekkürler. Elinden geleni yapmaya calisiyorum. Yeni bir güne uyandık Bakalım bugün hayatın suprizlerini hepberaber göreceğiz.

• @aysegul Insanlara uygulamaya calistiklari psikolojik yaptirim bu. Direct onumuzdeki 3 ay cok kritik deseler, millet toplu sekilde kafayi yer. Onun yerine, nazikce onumuzdeki 2 hafta cok kritik ayaklari ile psikolojik oyalama uyguluyorlar. Malesef Mayis ayinda yine duymaya devam edeceksiniz, onumuzdeki 2 hafta cok kritik diye. ☺

• ABD'de tahmin edilen olum sayisini simdilik 100 binlerden 60 binlere dusurduler. Sosyal mesafe kurallarina insanlarin daha fazla uymaya baslamasinin bunda olumlu yonde etkisi varmis.

• paylasilmis olabilir, tekrar ise kusura bakmayın.

• 31 ilde 48 saatlik sokağa çıkma yasağı getirildi.

• Turkyedeki herkes market kuyrugunda su an ...

• Hayret bişey halkımız ya. İzmir Buca'da oturuyorum. Merkezi bir yerde değil ama trafik felç, market ve fırının önünde kuyruklar oluştu. Küçücük bakkalın içinde onlarca insan. Sosyal mesafeymiş maskeymiş hepsi yalan oldu. Camdan hayretle izliyorum. Bulaşmayan kimse kalmasın diye herkes sokakta ve bakkallarda.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |