Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ........

• ⭐⭐⭐⭐

@aysegul Sinemi tanıma şerefine nail olamadım ama yeni versiyonunu, ve hakikaten artık tek kelimelik bile yazsalar irrite olduğum 4-5 kişiyi engelledim. Neden engellememişim ki şimdiye kadar. Kafam inanılmaz rahat. Tatilde gibiyim 🙂 Boş zamanlarımızı geçirmek için kendimiz gibi düşünüyor diye buradaki insanların neler yazıp çizdiğine bakalım diyoruz. Negatif yüklü 4-5 atom yüzünden bütün keyfimiz kaçıyor. 3 günlük ölümlü dünyada değmez bazı şeylere vakit harcamaya. Hem negatiflere green card da çıkmaz ki zaten 🙂 🙂 Amerikada rahat ederiz hiç değilse. 🙂

• @crazycells Ben Dünya liderliğine Brezilya devlet başkanını yakıştırıyorum.Plajlar açılsın dedi😊Sonuna kadar destekliyorum kendisini😊Benim için dünya lideri böyle olmalı😊

• @Muhtaradana Kanada da fena değildi.2000$ dağıtıyor😊Benim favorim Brezilya ve Belarus liderleri virüs yokmuş gibi davranıyorlar 😊

• Bu ileti silindi!

• .........

• Bu ileti silindi!

• @Taurus
    %100 mü doğru?
    %99 olmasın?

• @crazycells bize de kala kala 65 yas ustune kolonya ki henuz gelmedi, ev pesinatında duzenleme ( hergun ev geziyorum su aralar ) , ucak biletinde kdv indirimi ( ev gezilerimi baska sehirlere tasidim ustune ustluk ) , haftalik 5 adet maske ( işe gidiyor olsam ikinci gunde harcırahı bitirdim sayılır) .

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@aysegul Sinemi tanıma şerefine nail olamadım ama yeni versiyonunu, ve hakikaten artık tek kelimelik bile yazsalar irrite olduğum 4-5 kişiyi engelledim. Neden engellememişim ki şimdiye kadar. Kafam inanılmaz rahat. Tatilde gibiyim 🙂 Boş zamanlarımızı geçirmek için kendimiz gibi düşünüyor diye buradaki insanların neler yazıp çizdiğine bakalım diyoruz. Negatif yüklü 4-5 atom yüzünden bütün keyfimiz kaçıyor. 3 günlük ölümlü dünyada değmez bazı şeylere vakit harcamaya. Hem negatiflere green card da çıkmaz ki zaten 🙂 🙂 Amerikada rahat ederiz hiç değilse. 🙂

engellediklerine kurban olursun abi tanısaydın 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Taurus @dmr Herhangi bir metnin başında "%100 doğrudur" yazıyorsa biliriz ki %100 doğrudur 🙂 Tüm tıp camiasında kabul edilen bir gerçektir bu.

• @knnrn yaaa 😂😂😂😂😂

• @cnpist, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@crazycells bize de kala kala 65 yas ustune kolonya ki henuz gelmedi, ev pesinatında duzenleme ( hergun ev geziyorum su aralar ) , ucak biletinde kdv indirimi ( ev gezilerimi baska sehirlere tasidim ustune ustluk ) , haftalik 5 adet maske ( işe gidiyor olsam ikinci gunde harcırahı bitirdim sayılır) .

O ev pesinati olayini bunlara onlem diye aciklatan, insaatcilik dehasini bulup kutlamak gerekiyor! 🙂

• @MySea aynen, uçak biletlerinde indirim yaptırıp birkac gün sonra da şehirlerarası uçuşları yasakladık bir de.. Kriz yönetimindeki öngörümüze, planlı programlı hareket edişimize kurban olsun elin alamanı amarigalısı hey yavrum heyy..
    Ocak ayındaydı sanırım, milletvekili saglık bakanının cevaplaması için soru önergesi veriyor, salgın var dünyada biz ne yapiyoruz, bize de gelme ihtimaline karşı bir hazırlığımız var mı vs vs hatta 2 kez sorulmus galiba, bir tanesinin metnini paylaşmıştı ilgili milletvekili.. Cevap vermeye tenezzül dahi etmemişler. O yüzden sorumluların boynundır bu işin vebali, ben bile tıptan bilimden bu kadar uzak halimle yazmıştım hastaneler bizde de yetersiz kalacak, sahra hastanesi mi oteller mi nereler olacaksa hastaneye, ventilatör cihazına ihtiyaç olacak diye.. paşamlar daha yeni harekete geçecekler. 45 güne bitecekmiş, çinliler gibi 10 günde yapacak değildik ya, ordunun bütün sağlık birimlerini tasfiye ettiģimiz için eskisi gibi şipşak sahra hastaneleri kuracak ve çalışacak personelimiz de yok artık ordumuzda. Ventilatör hikayesine hiç girmeyeyim.
    Neyse konuşmayayım daha fazla, twitterdaki gibi gelip şimdi emniyeti soyluyu tag'leyecek birileri çıkar mıkar burdan da, ispiyoncu bebeler gibi, çoluklu çocuklu kadınım neme lazım 😏😏

• Deha bollugu var ulkede zaten, baksana zekalari pacalarindan asagi akıyor .

• (Kedi erisemedigi eti mundar edermis)
    sabah aksam amerika coktu amerika bitti hastane kapisinda oldu insanlar vs vs
    tum haberlerde bu var ama bence amerika bu durumdan dahada guclenerek cikacak tek saglik sistemleri vardi zayif noktalari onuda en iyi hale getirdiklerinde olay bitmis olacak,Asil Cin coronadan dolayi odeyecegi tazminati dusunsun bence,,,

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Kimi engelllediğimi sen nerden biliyon olum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Kimi engelllediğimi sen nerden biliyon olum 🙂

ben bilirim abi 😃 ahaha şaka bi yana ondan sonra gelenlerin hepsi onun yanında fıs abi bunu bildiğimden dedim 😃

• Bugün açıklanan rakamlarla birlikte acaba umutlansam mı, bizde gercekten bir mucize olabilir mi yoksa asıl olay daha başlamadı mı diye arada kaldım.

Çünkü daha hızlı bir katlanmayla devam eden vaka sayıları ve -üzülerek- vefat sayıları gelir diye korkuyordum. Ama biraz da sanılanın aksine son 3-4 gündür hem vaka(~3bin) hem vefat(~70) hem de iyileşme(~250) grafiğinde bir lineer seyire dönüyor iş, son birkaç güne kadar bilen bilir italya ispanya abd ye kıyasla çok daha yüksek bir ivmeyle tabiri caizse grafiklerde dikine dikine gidiyorduk, hatta biri yazmıştı bir yerlerde malum grafik için 'dış kulvardan bold pilot gibi geliyoruz' diye 😏
    Birkaç gündür yatay bir eğilim var evet ama bu problem yaşayan son ülkere bakınca pikten sonraki zamanlar için beklenen birşey gibi aslında, ama işte bizim pik kesin daha yukarılardadır🙁🙁 tabi her an pik dediğimiz seviyeye doğru hızlanabiliriz ama ne bileyim acaba vefat sayısı anlamında biraz daha almanya gibi seyredebilir mi acaba grafiğimiz.. umutlanmak istiyorum sanırım..

• @aysegul Açıkçası ben İtalya, İspanya, Amerika gibi olacağımızı düşünmüyorum, tabi bunu bilemeyiz ama benim fikrim bu. Mayıs ayının dünya genelinde daha sakin olacağına inanmak istiyorum. Türkiye açısından da mayıs ayında dükkanlar vs açılmaya başlar bence (umarım) tabii tedbirler devam eder, mesela maske kullanımı, insanların arasındaki mesafe gibi gibi. Umarım en azından bunlar olur

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |