Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu arada sürü bağışıklığını denemiş ama "grip girşey bu yeeaa" nın pek de öyle olmadığını anlayıp çok çabuk vazgeçmiş olan ingiltere başbakanı bu sabah hastaneye yatırılmıştı, hemen arkasından yoğun bakım haberi, arkasından ventilatöre bağlandığı haberi geldi. Şimdi de sabaha karşı belki entübe edileceği bildiriliyor..

• @gokcell siz dediğinizden beri ben de zaman zaman o gözle bakıyorum, şayet öyleyse (veya değilse) hangi sezonda açıklığa kavuşacak diye merakla bekliyorum, gerçekse buna hiç hazır olmadığımı düşünüyorum 🙄

Güldürdünüz bu arada 🙂

• ABD bu gidişle İtalyadan beter olur.Bugün 1151 ölü. Cenaze hizmetleride iflas etmiş.Tek tek değil toplu gömme işlemi yapılıyor Muş! Ne biçim Süper devlet,Dünya lideri böyle anlamadım 🤷♂

• ⭐⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Bu arada sürü bağışıklığını denemiş ama "grip girşey bu yeeaa" nın pek de öyle olmadığını anlayıp çok çabuk vazgeçmiş olan ingiltere başbakanı bu sabah hastaneye yatırılmıştı, hemen arkasından yoğun bakım haberi, arkasından ventilatöre bağlandığı haberi geldi. Şimdi de sabaha karşı belki entübe edileceği bildiriliyor..

Afedersiniz, Hain Ali Kemalin Torununun (elbette dedesinin günahını torunu çekmemeli ama) durumunu çok da üzülesi bulmuyorum. Bir çoğumuz dedelerimizin nimetlerini ve ya külfetlerini yaşıyoruz. İtibarsızlık da bir miras.

• ........

• @azuleverde gülmek iyidir 🙂

• ........

• @gokcell valla artık ben de dikkat edeceğim 😁😁@azuleverde nin de dediği gibi öyleyse eğer kaçıncı sezonda ortaya çıkar acaba, yaprak dökümü gibi sündürmeseler bari 🤪🤪

• ⭐⭐⭐

• @Semihmete
    Beğenmiyorsan neden burdasın , neden green card çekilişine başvurdun ve neden o beğenmediğin adamların çekilişinden seçilip o adamların vereceği vizeyi istiyorsun?
    Amacın ne?
    Derdin ne?
    Ne istiyorsun?

• ........

• @gokcell baya baya sağlam destekler

• cenaze isleri kimsede iflas etms degil. sadece cenazelere kimse gidemiyor artik. insanlar ölüyor ve onun sistemi coktu bununki su hale geldi soylemleri cok sacma. sizin sevenleriniz oldugu kadar baska ulkelerde yasayanların da sevenleri var . oradaki ölüm ile buraaki ölüm arasında fark yok. sistemlerin çökmesi bu zamanda normal ki boyle birşey varsa . ölümler üzerinden ironi yapmayı bırakın artık.

• Istanbul da Ataturk havaalani sahra hastanesine donusturulecekmis. 45 gunde tamamlanacakmis. Demekki durumlar o kadar kotuye gidiyor...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

ABD bu gidişle İtalyadan beter olur.Bugün 1151 ölü. Cenaze hizmetleride iflas etmiş.Tek tek değil toplu gömme işlemi yapılıyor Muş! Ne biçim Süper devlet,Dünya lideri böyle anlamadım 🤷♂

Zaten arkadaslar cevaplamis, toplu gomme isleminin nedeni farkli... Hicbir ulkenin saglik hizmetleri altyapisi bu derece bir salginla mucadele edebilecek duzeyde degil.

O super devlet vatandaslarina 300 milyar dolari direkt dagitiyor, ayrica 260 milyar dolar da isini kaybedenlere yardim yapiyor... Sizin dunya liderligine yakistirdiginiz baskalari varsa, onlar neler yapiyorlar? 🙂

alt text

• @crazycells benim favorim Suudi Arabistan oldu, gerçekten bu dönemde işten çıkarılanlar için 4 ay boyunca 2400$ güzel para, gerçi petrol gibi bir kaynakları var ondan bu kadar bol bol dağıtıyor olabilirler
    https://yesilkartforum.com/forum/post/128718

• @crazycells Türkiye’de birçok arkadaş uzun süredir ABD batıp, ABD’nin kurduğu sistem çöker, Çin ve Rusya dünyanın hakimi olurlarsa Dünyanın ve Türkiye’nin olduğundan çok daha iyi durumda olacağını, kendilerinin çok daha güzel bir hayat yaşayacağını zannettikleri için sürekli bir ABD’yi ve batıyı küçümseme ve kötüleme çabası içerisindeler. Bu virüste şimdi iyice koz oldu ellerinde. Bu arkadaşlar ABD’ye gidip, para kazanıp birikim yaptıktan sonra bile kötülemeye devam ediyorlar. Aynı Almanya göçmenlerinin 40 yıldır ekmeklerini veren Almanya’yı yerin dibine soktuğu gibi. İnşallah öyle bir şey olmazda, onlarla beraber herkesin geleceği kararmaz. Çünkü bu sistem çökerse, son 18 yılda 700 milyar dolar cari açık verip, bunu borç olarak geri aldığımız, ihracatımızın ve turizm gelirlerimizin %50 sinden fazlasını oluşturan batı, artık eskisi gibi olmayacak. Bizde mal üretsek bile satacak pazar bulamayan fakir bir ülke olur, içerde birbirimizi yemeye devam ederiz.

• ........

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea Tüm Türkiye bu olayı bas bas bağırdı ama dinlemediler ilk umre ve yurtdışı uçakları gelmeden önce yapılacaktı. Böylelikle uçaklar indiği gibi herkes buraya yatacaktı 14 gün doldur sonra yoksa bir şeyin gidebilirsin. Bunu yapsalardı şimdi herkes dışarı da elini kolunu sallaya sallaya dolaşacaklardı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gokcell Türkiye de yaşayanlar amerika da yaşamadıkları için yazdıkları her şeyi sizlere saçma ya da inandırıcı gelmese de ikna edemezsin. Tek bir soru sorucam Türkiye de amerika hakkında her konu hakkında bilgileri vardı. Fakat gidip yaşamaya başlayınca herkesin söylediği tek bir şey var. Hiç bir şey bildiğimiz öğrendiğimiz gibi değilmiş çok farklı imiş diyorlar. Ondan gelip yaşamadan bilemezsin. Şu yanlışlık yapılıyor. Avrupa insanı gibi düşünce amerikalı insanı gibi düşünemiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |