Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba 25 Mart çarşamba Sanfrancisco havalimanından giriş yaptık.Havalimanlari çok sakindi ayni seklide uçak nerdeyse boş gibiydi, dezenfekte için kolonya bulundurduk ,yolculuk boyunca maske taktık , Sanfrancisco havalimanı sakindi islemlerimiz hemen sonuçlandı ,adres degisikligi yapmak durumunda kaldık , her hangi bir şey sorulmadı yeni adresi sisteme girdiler...şu an dışarda kimse yok bankalar ve bazı marketler hariç çoğu yer kapalı,bir an evvel tüm dünyanın bu hastalıktan kurtulmasını diliyorum , greencard için bekleyen herkese başarılar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EBK yorgunluk heyecan tedirginlik mart yazısı size mayıs yazdırmış

• @yyazic04 Hayırlı olsun şimdi baya bir zaman kazanmış oldunuz inşallah kısa sürede hayat normal akışına döner siz ve bekleyen tüm arkadaşlarımız Dv 2020 sürecini sorunsuz bir şekilde bitirir.

• @EBK Hayırlı olsun inşallah bir an önce şu illetten tüm dünya kurtulur

• @ayvalik10 😊aynen öyle oldu

• @murat34 sağolun

• @EBK tebrik ederim, hayırlı olsun ilk girişi yapmışssınız, umarım herşey dilediğiniz gibi olur

• @yyazic04 Turkiye'ye donusde 14 gunluk karantina? Tum yurtdisindan donenlere karantina var diye aciklamislardi.

• ⭐⭐⭐

@EBK, içinde söyledi: Coronavirüs sonrası ilk giriş

Merhaba 25 Mayıs çarşamba Sanfrancisco havalimanından giriş yaptık.Havalimanlari çok sakindi ayni seklide uçak nerdeyse boş gibiydi, dezenfekte için kolonya bulundurduk ,yolculuk boyunca maske taktık , Sanfrancisco havalimanı sakindi islemlerimiz hemen sonuçlandı ,adres degisikligi yapmak durumunda kaldık , her hangi bir şey sorulmadı yeni adresi sisteme girdiler...şu an dışarda kimse yok bankalar ve bazı marketler hariç çoğu yer kapalı,bir an evvel tüm dünyanın bu hastalıktan kurtulmasını diliyorum , greencard için bekleyen herkese başarılar.

Hayırlı olsun. inşallah herşey gönlünüzce olur.

• @MySea yakın zamanda afrikadan dönen bir tadığımızda aynı şekilde karantinaya alınmadı, sadece Covid-19 testi için gün verildi ve kendisini 14 gün karantinaya alması söylendi

• @Muhtaradana sağolun

• @fetihy tesekkurederim

• @MySea ABD'dönüşlerinde devlet karantina uygulamıyor, Sadece Avrupa'dan ve Umre'den gelenleri karantinaya aldılar. Biz sadece pasaport girişinde bir sağlık beyan formu doldurduk. Onun haricinde ektsra birşey olmadı.

• @Muhtaradana Teşekkürler, Normalde Nisan ayında yerleşmeyi planlıyorduk fakat yerleşmek için durumların normale donmesini bekleyeceğiz.

• ⭐⭐⭐

Merhabalar,

27 Mart itibari ile NewYork’a giriş yaptık son uçakla.
    Hiç bir sorun ile karşılaşmadık sıra beklemek dışında.
    Aynı zamanda kamu görevlisi olarak çalışıyordum. İstifa onayım gelir gelmez biletimi erkene çekmiştim. Çıkış esnasında hiç sorun olmadı, kamu görevlisi misin diye bir soru dahi sorulmadı. Belki bordo pasaportum vardı ondan dolayı olabilir.

• @bolatmali tebrik ederim, hayırlı olsun ilk girişinizi yapmışsınız
    Amerika'daki tüm günleriniz sağlıklı geçsin

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: Coronavirüs sonrası ilk giriş

@bolatmali tebrik ederim, hayırlı olsun ilk girişinizi yapmışsınız
    Amerika'daki tüm günleriniz sağlıklı geçsin

Darısı başınıza 🙂

• ⭐⭐⭐

@bolatmali, içinde söyledi: Coronavirüs sonrası ilk giriş

Merhabalar,

Aynı zamanda kamu görevlisi olarak çalışıyordum. İstifa onayım gelir gelmez biletimi erkene çekmiştim. Çıkış esnasında hiç sorun olmadı, kamu görevlisi misin diye bir soru dahi sorulmadı. Belki bordo pasaportum vardı ondan dolayı olabilir.

Hocam çok tebrik ederim hayırlı olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Herşey gönlünüzce olsun

• @bolatmali Welcome to the USA ☺

• ⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: Coronavirüs sonrası ilk giriş

@bolatmali, içinde söyledi: Coronavirüs sonrası ilk giriş

Merhabalar,

Hocam çok tebrik ederim hayırlı olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Herşey gönlünüzce olsun

Sağolun, darısı başınıza inşallah 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |