Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Cok nadir de olsa ekstra bagaj tasimam gerekiyor ve genelde koltuklara koyuyorum. Ama ozellikle coronavirus davasina bavullari artik iceri almak istemiyorum. Portbagaj da dusunuyorum ama once su barlardan edinmem gerekiyor.
    Fiyat/Performans urunu bildiginiz marka/model var mi? Bir de Forf Focusa uyar mi yani bunlar standart midir?
    Roof Rack diye de geciyor ama benim ogrenmek istedigim arabanin on-arka istikametinde yer alan arabaya uzunlamasina paralel barlar. Kapi ustlerine monte edilen modelleri var.

• @caglaror Thule ve Yakima iyidir. Eşya taşımak için basket tip rackler iş görür. Ikinci el de düşünebilirsin abi. Hayırlı işler.

• @Sefa Cok sagol, f/p acisindan daha detayli bakacagim. Ama gidisat korkutuyor, 1$ hesabi yapacagimiz gunlere gidiyoruz. Anam babam usulu iple mi baglasam diye dusunuyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |