Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ibrahimasar bu nasıl bir rahatlık ben gerçekten anlamıyorum. Neyine güveniyor bu insanlar. Kendini çoluğunu çoğunu düşünmeyen doğal olarak toplumu da düşünmüyor yazık. Evet bu bölgelerde çok fazla Avrupa bağlantılı insan var yerleşik ve gidip gelen ben de bekliyorum o patlamayı 😞

• Şu da bayağıdır dolaşan bir yazı, Ocak ayından. Uzun biraz ama her kimse artık söyledikleri şuana kadar gerçekleşti. Bunları Ocak ayından tahmin etmek mümkün müydü bilemiyorum ...

• ⭐⭐⭐⭐

@Eren98, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Erzurum Valisi Okay Memiş:

“Umreden geldikten sonra karantinadan kaçarak Erzurum'a gelmeye çalışan 28 vatandaş Çorum'da yakalandı.”

— İHA

Ancak Türk trajekomedyasında olacak işler.

• ⭐⭐⭐

• Cuma günü randevusu olan arkadaşıma mail geldi ABD büyükelçiliği 3 nisana kadar olan tüm randevuları iptal etti.

• ⭐⭐⭐

@Jossie, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Cuma günü randevusu olan arkadaşıma mail geldi ABD büyükelçiliği 3 nisana kadar olan tüm randevuları iptal etti.

Resmi haber;

• ⭐⭐

Son yapılan araştırmaya gore virüsten etkilenme risk oranı en yüksek olanlar A kan grubu olanlar, en düşük risk grubu ise 0 kan grubunda olanlarmis.

• @Eren98 Ne yazık ki toplum olarak bilinçli değiliz ve bu bizi kötü bir duruma sokabilir.

• ⭐⭐

Bazı kahramanlar pelerin takmaz

alt metni

• @Jossie, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Cuma günü randevusu olan arkadaşıma mail geldi ABD büyükelçiliği 3 nisana kadar olan tüm randevuları iptal etti.

benimde yarına randevum vardı istanbulda. kızımın dogum belgesine noter onayı yaptırcaktım. şimdi ikamet izni ve sigorta işlemleri için sıkıntı yaşayacağız yaptıramadığımdan. ne olacak bakalım 😞 arayarak bugün iptal oldugunu bildirdiler.

• 18 Mart dan gecerli olmak uzere ABD Turkiye'deki rutin buyukelcilik ve konsolosluk hizmetlerini askiya aldi. Sadece bazi vatandaslik hizmetleri verilecekmis.

• @salih2825 Haklısınız. Ben zaten en uç şeylere bile şaşırmıyorum, çok önceden bırakmıştım şaşırmayı.
    Sosyal Medya'da dolanan video, ekşide de gündem olmuş:

• Torpillidir o kesin...

• @Eren98 Kıbrıs’lıymış. Kıbrısa karantinaya gönderilmesi için alınmış.

• @ilhanucarus Evet, Bakanlık açıklama yapmış. Resmi açıklamayı şöyle bırakalım.

Yanlış işlem yapılmış. Açıklama yapılmadan, böyle bir olay yaşanması şu durumda insanları telaşa sokabiliyor haliyle.
    Edit: Son açıklama:

• ⭐⭐

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni vakalar hakkında açıklama yapacak...

• Vizesi onaylanıp 6 aylık süresi dolmaya yakın biri vize süresinin uzatılmasını talep ettiğinde yeni verilen vize 50bin kontenjanından mı verilir? Yani kalan vize sayısından mı düşülür?
    Ve sürenin uzatılması talep edildiginde vize kalmama durumu söz konusu olabilir mi?

• Ne yazık ki bakanlık ilk çıkan vakanın da kapalı çarşıdan olduğu söylemlerini yalanlamıştı ama bugün çıkan videoda orada görevli sağlık personelinin esnafları bilgilendirirken “biliyorsunuz ilk vaka buradan çıktı ve vaka sayısı gittikçe artıyor” cümlelerini duyduk. Şahsi alanınızı koruyun, şahsi önlemlerinizi alın. Kendinizi ve sevdiklerinizi düşünmeniz toplumu korumanıza direkt etki edecektir.

• Sivil havacilik daire mudurunun kiziymis torpilli yani

• Sağlık Bakanı sayın Fahrettin Koca'nın açıklamasına göre ilk kaybımızı vermişiz. Allah rahmet eylesin, 89 yaşındaymış, Çinli bir çalışanından bulaşmış.

Toplam vaka sayısı 98 olmuş.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |