Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cato sizin imzanızı alıp üzerinde değişiklik yaptım onu demek istedim

• Arkadaslar,

Evrak onay maili bugün 16:11'de geldi.

Darısı diğer bekleyen arkadaslara. Herkes için hayırlı olsun.

• @stilll tebrik ederim, hayırlı olsun
    Mülakat habercisi e-mailide buay almak nasip olsun

• Evrak onay mailimiz gelmiş

• @salih2825 iyi Metin beye çifte şans vurdu ama

• @MehtapT tebrik ederim, hayırlı olsun

• 16 Ekim 2019 da evrak talep email i gelmişti

17 Ekim 2019 da evrakları gönderdim

25 Kasım 2019 da evrakların durumunu e-mail ile sormuş, cevaben sıranı bekle denilmişti

30 Ocak 2020 de KCC arayıp evrakların durumunu sormuş, evraklarda sıkıntı yok belki şubat ayında onay alırsınız denilmişti

18 Şubat 2020 de evrakların durumunu e-mail ile tekrar sormuş ve yine sıranı bekle denilmişti

26 Şubat 2020 de evrakları konu ve içerik kısmına daha fazla bilgi yazarak 2.kez göndermiştim, tekrar Automatic reply e-maili gelmişti

10 Mart 2020 18:20 itibariyle evrakları 3.kez gönderdim, tekrar Automatic reply e-maili geldi

süreç hakkında bilgilendirmek istedim

• ⭐⭐

@Muhtaradana Bayağı uğraşmışsınız. Biraz daha sabretmelisiniz. İnanın kolay olanın değeri bilinmiyor. Zor olan daha değerli oluyor. Umarım bu süreci başarı ile tamamlarsınız ve Amerikaya gidersiniz. Onay mailinin eli kulağında, hissediyorum. Bir kaç güne gelir. Rahatlayın. No stress.👍

• @aricis tebrik ederim, hayırlı olsun

• @turturine tebrik ederim, hayırlı olsun

• @turturine hayırlı olsun case no yüzlük diliminiz kaçtı ?

• ⭐⭐

@turturine Tebrik ederim.

• @Emrejoy 700 ler yüzlük dilimimiz

• @Muhtaradana teşekkür ederim bekleyen herkese yakında çıkar inşallah. Şimdi tekrar bir mail daha mı gelecek mülakat tarihinin olduğu. Bundan sonraki adım nedir

• Evrak onay e-mailini alan tum arkadaslari tebrik ederim.Insallah en kisa zamanda bekleyen tum arkadaslarda onay maillerini alirlar.

• @turturine ilk önce bültende cut-off sınırları içerisinde olmayı bekliyeceğiz, sonrasında mülakat tarihimizin habercisi e-mail gelecek

• @Muhtaradana Evrak onayları neden düzensiz geliyor acaba 🤷♂️ Sıralı neden göndermiyorlar acaba🤷♂️? Kcc nin çalışma sistemini anlayabilen varmı😊

• KCC ile iletişime geçmek için arayabileceğimiz telefon numarası nedir acaba? Bilgi almak için case number yeterli oluyor mu acaba ?

• @salih2825 Ararsanız söyleyin şu işi düzenli yapsınlar 😊 Başımız döndü 😊Stressten parmaklarımızı yedik bitirdi arkadaşlar dersiniz🤷♂

• @Muhtaradana Bu kadar emeğinize karşılık artık tez vakitte gelir inşallah onay mailiniz. Kimseyi yanıtsız bırakmayan, forumda herkese yardimci olmaya çalışan, bilgileri araştırıp bizlerle paylaşan sizin gibi birine bi an önce onay maili de vize mülakat tarihi de gelsin artık inşallah 🤲

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

41

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |