Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Düdük çalmadan maç bitmez arkadaşlar, moralinizi yüksek tutun. Eğer çıkmazsa zaten Temmuz’dan sonra üzülecek yeterince zamanınız olacak öyle düşünün. Şimdiden kaygılanmanin anlamı yok. Birçok insanın pozitif enerjisi sizinle birlikte 🤗

• Ilk aydan beri bu senenin baska hic bir seneye benzemeyecegi belliydi. Aciklanan her ayki kota bir oncekinden daha buyuk bir duskirikligi oldu. Sonuna kadar da oyle olmaya devam edecege benziyor. Biz yine de cikmadik canda umit vardir diye umut etmeye devam edecegiz.

• @periscope ben bugünden sonra bi hayat dersi daha aldım yaşım 28 çok güzel bi ders oldu bana..İşimi gücümü bırakmıştım ingilizcem vardı üstüne takviye aldım 8 ay boyunca gelişsin diye gittiğim zaman zorluk çekmemek için.. bu saatten sonra yapcak bişey kalmadı fazla Rabbim herkesin gönlüne göre versin hayat devam edicek öyle veya böyle iyi veya kötü nolursa olsun ayakta durcaz hepimizin ailesi eşi dostu var.. 2Pac ne demiş life goes on! 🙂

• arkadaşlar merak etmeyin zaten eu büyük bir sıçrama yapacak ya önümüzdeki ay ya da son ay ama durum öyle bir hal aldı ki artık benim gibi 35k üstü rakamları bu sıçrayışlar dahi kurtaramayacak 🙂

• en ufak bir inancım yok sıçrama yapma konusunda ki yapmayacakta haziranda görürüz gittikçe düşüyor stabil bile değil.geçen ay zaten aşırı moral bozukluğu olmuştu.ingilizcemi ilerletmeye çalışıyordum,you tube da kanallara çeviri yapıyordum,miami yi düşündüğümüz için ispanyolca bile çalışıyordum ama bi anlamı kalmadı artık.motivasyonum kalmadı.keşke çıkmasaydı diyorum bu 1 yılı hep muallakta yaşadık bilmiyorum moralim gerçekten bozuk.2011 yılı gibi oldu çıkanların kursağında kaldı sevinci.çıktığını öğrendikten sonra forumlarda gezinirken 2011 yılında kazandığını ama iptal olduğu için hakkı yanan bir üye vardı o zaman hayal etmiştim nasıl kötü bir şey diye.ama benim başıma geldi.bilmiyorum ...

• @periscope cidden aradınız mı ?

• Bu ileti silindi!

• Bence artık sayılara bakmaya gerek yok... Adamlar kafasına göre takılıyor.

Dünde yazdım, ben serbest dalış yapan, zıpkın ile balık avlayan bir insanım. Florida da köpek balıkları olduğu için bu sporu yapamayacaktım. Sonra okyanusta yüzmek Çeşme plajlarında yüzmek kadar zevkli de değil. Arabalar ve evlerde çok büyük temizlemek bakımı falan oooo bir sürü dertti. Hem birde ölçü birimleri var alışılması gereken o da ayrı bir dert. Dün br anda fark ettim de İstemiyorum zaten ben gitmeyi, Yeşil kartı yeşillik olsun diye istiyorum artık... 🙂 Puhahahahhaa

Belki tersini söyleyince farklı olur, totem yapayım bakayım... 🙂

• ⭐⭐

Benim asıl korktuğum DV2019 sonuçlarının açıklanacağı tarih. Bu tarihten sonra "Geçen sene bizde başvurmuştuk unutmuşuz" diyenler olur mu?
    Aslında EU bölgesinde daha henüz 2000 vize daha mevcut. Adamlar formu doldurmuş mülakat gitmemiş. Ne kadarı tekrar tarih isteyecek belli değil.
    Doğrusunu söylemek gerekirse, benim numaram 22200 ün altında. Ama çok umutlu değilim. Bence bu senenin kotası şu an için doldu. Gelmeyenlere göre arttırıp arttırmayacaklarına karar verecekler.

• 22 24 binlere birsey olmaz. Bizim.gibi sinirda olanlar ne yapsin 27 28 binler? Son ay current olur mu diye dusunuyorum sonra o ruyadan da ayiliyorum. Diyelim oldu vize bekleyen 4 5 bin kisi var aileler haric kalan vize 5 6 bin olsa 20 bin vizenin ab ye verilecegini farz ediyoruz, current siralamasi neye gore yapilacak? Mesela 33 bindeki adam 29 bindekinden once mulakat tarihi alirsa ne olacak? Resmen bu sene ukrayna arnavutluk ozbekistana calisti kcc doldurmus hepsini on tarafa...

• @arnblt @periscope günaydın arkadaşlar sizin için hep dua ediyorum gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Ama ben gene de son aylarda bütün numaraların current olacağını düşünüyorum.

• Benim case numaram da yüksek ama hala ümitliyim current olması konusunda.

• katılmadım
    @Burak-Yavuzalp ankara konsolosluğunun 650 vizeyi son iki ayda veremez istatiğine
    katılmadım/katıldım
    @entelman son iki bültenin birlikte açıklanması
    katıldım
    @superdem22 current tetiklendi .(bu riske girdiler(kontrol artık bizde..))
    @mrblack sıçrama kaçınılmaz
    @asilcenk etkili olmanın ve diğer bütün alışkanlıkların farkındalığına olan yönüne
    @damladav üzülmek için daha varken ruhun bilinçsiz bilgi karşısında yıkımına olan tavrına
    @yekta Son 10 senede 1 kere sanırım numarası yüzünden gidemeyen olmuş . Birde bu sene riskli .
    @likable “Bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek için bütün evren senin için işbirliği yapar.”Paulo Coelho
    @bowline
    @pacaveli

matematiksel bir olasılık hala var ve kuyunun kıyısında susuzluk çekmek... işte bu aşk

• Ben şöyle söyleyim istedikten sonra çok rahat verir 2 ayda da verir 1 ayda da verir emin olun 🙂 ama istemiyorlar sıkıntı orda 😂 şans bizden yana değil çok kötü bir yıl oldu bu yıl malesef 😞

• Bence de verirler ama gorunen oyle bir niyetleri yok gibi. Olsaydi son 3 ayda frene basmazlardi. Yaptiklari her sey 18300 kehanetini tutturmaya uyuyor. Biz her bolgeye kotasi kadar sans verdik alan aldi alamayan kaldi diyecekler. Bolgeler arasi vize kaydirmasi yapmayacaklar bence.

• 18300 kota değil hedef. Bunu Britte yazmıştı bir yorumda. Yani tüm region'lar kendi kotalarının eksenlerine göre dağıtım sağlanıyor. Önceki senelerde 19-20K 'larda EU visası var.

• Eylül bir umut 😞 25XXX

• Bu kadar yil sonra ciksin sevincini herkesle paylas sonra bubsurecte taniatigin herkes gitsin sen gideme. Sansli degildim hic ama 1 sene mutlu ve hayaller kurarak gecirdikten sonra simdi boyle olmasi bu yikim, ne.diyeyim. Ait oldugumu dusunmedigim bir yerde kapana kisilmis gibi hissediyorum.

• Buraya Excel dosyasini nasil ekleyebilirim?

• @periscope aynı şekilde hissediyorum herşey batıyordu zaten tamam şimdi kurtuldum derken bütün planlar ona göreyken biranda bütün umutlar bitti 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

169

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |