Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 ödemeyi bu hafta yapacağım, şimdi eşya hazırlık yapıyorum, biletimi alacağım tarih henüz belli değil 🙂

• @Ayvaz-Azizov destek olabildiysem ne mutlu, 🙂 süreç boyunca bir çok detayı sana sormuşumdur, bu yüzden değerli desteğin unutulmaz, şimdi daha gerçek zorluklar var önümüzde umarım sorunsuz atlatırız bunları da.

• @Manwe6265 Aynen çoğunu geçtik şimdi bizim için zorluklar yeni başlıyor, inşallah onlarıda atlatacağız)

• ⭐⭐⭐

@Ayvaz-Azizov, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Manwe6265 Aynen çoğunu geçtik şimdi bizim için zorluklar yeni başlıyor, inşallah onlarıda atlatacağız)

Sabır ile azim birleşince başarı meydana geliyor.

• @dras Hayırlı olsun. Bundan sonraki sürecinizde umarım başarı dolu olur. Birşeyi merak ettim “Görüşmemiz İngilizce mi Türkçe mi olacak diye sordular” dediniz. Bunu içeri girdiğinizde mi sordular yoksa mülakat başlangıcında mı? Girişte soruyorlar ise acaba görevlilerin atanmasını Türkçe bilip bilmemelerine göre mi atıyorlar diye merak ettim.

• @salih2825 içeri girince bir görevli pasaportları alıp sıra numarası veriyor. o sırada sordular türkçe mi Ingilizce mi diye.

• @dras Anladım teşekkürler. Sanırım tahminim doğru gibi.

• ⭐⭐⭐

@salih2825, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@dras Hayırlı olsun. Bundan sonraki sürecinizde umarım başarı dolu olur. Birşeyi merak ettim “Görüşmemiz İngilizce mi Türkçe mi olacak diye sordular” dediniz. Bunu içeri girdiğinizde mi sordular yoksa mülakat başlangıcında mı? Girişte soruyorlar ise acaba görevlilerin atanmasını Türkçe bilip bilmemelerine göre mi atıyorlar diye merak ettim.

Mülakatı yapacak görevliye “ günaydın merhabalar “ diye konuşmaya başladığımızda mülakatımız Türkçe olsun manası çıkabilir mi
    Ne dersiniz hocam @Muhtaradana @Manwe6265 @Ayvaz-Azizov

• @fetihy @dras @salih2825
    1.mülakat olacağımız salona girdik,
    2.görevliden sıra numarası aldık,
    3.evrakları verdik,
    4.330 dolar ödedik
    5.numaramız son kez yanınca mülakatı oluyoruz burda görevli direk ingilizce de başlayabilir veya türkçe mi olsun diye sorabilir duruma göre siz de cevap verirsiniz, benim mülakatta ingilizce başladı konuşmaya türkçe olsun lütfen dedim hemen anlayışla karşıladı bu kadar

• biz ilk girdik pasaportları alıp sıra numarası verince Türkçe mi İngilizce mi diye sordular biz Türkçe dedik mülakat direk Türkçe başladı.

• @fetihy Direk Ingilizce de başlayabilir, Merhaba
    derseniz büyük ihtimalle Türkçe yapabilir mülakatı, eğer yapmaz ise Türkçe yapılmasını rica edebilirsiniz @Manwe6265 dediği gibi duruma göre değişiyor.

• @dras tebrik ederim. Asıl talihli eşiniz idi galiba. Türkiye de ne iş yapıyor acaba?

• @Ayvaz-Azizov Ayvaz kardesim tekrar tebrikler. Burda deneyimini paylasmana sevindim. Ben de yazdim deneyimimi telegramda paylastim bi grupta. Bikac gune burda da paylasacagim. Yasadigin heyecan hala aklimda 🙂

• @Ayvaz-Azizov Tebrikler. Deneyiminizi paylastiginiz için de çok teşekkürler. Amerika'da güzel bir hayat geçirmeniz dileğiyle.

• @dras Tebrik ederim. Deneyiminizi forumda paylastiginiz için de teşekkürler. Umarım yeni hayatınızda her sey gönlünüzce olur.

• @imgey Teşekkür ederim

• @Erkangeziyor Çok teşekkür ederim Erkan bey, ben de sizi tebrik ederim, yeni hayatınızda başarılar ve mutluluklar olsun.

• @dras Tebrikler yeni yaşamınızda başarılar dilerim

• @Ayvaz-Azizov Tebrikler yeni yaşantınız da başarılar dilerim

• Merhabalar,
    Az önce Konsolosluktan bir mail aldım, bir arkadaşımızdan benzer form istemişti, bu formu dolduran arkadaşların AP si ne kadar sürede tamamlanmış acaba? birde formun konusu hakkında bilgi verebilen var mıdır?
    Supplemental Questions for Visa Applicants - DS-5535 (Electronic submission),

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |