Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

THY bilet ücretlerinde ciddi düşüş görüyorum birkaç gündür.

• Benim bey ortalamanın üzerinde bir sıklıkta ve hep aynı saatlerde kullanır havaalanını, dün söylediğine göre ekstra bir sakinlik varmış (akşam 7-8 civarıydı).

• Son haberlere gore, Italya'da son bir gun icerisinde 41 kisi virus nedeni ile hayatini kaybetti. 😞

• ........

• Isyerinden bir arkadasim, Pazartesi gunu Philly'den Atlanta'ya uctu. Ucakta birsey yerken, bogazina birsey takilmis ve oksurmeye baslamis. Etrafinda oturanlar hemen cabin gorevlisini cagirip, kendisinin baska yere oturtulmasini istemisler. Bogazima birsey takildi, hasta falan degilim diye aciklayincaya kadar bayagi ugrastirmislar.

• ........

• ⭐⭐

Oytunç hoca bence dediklerinde haklıydı ben pek çarpıtıcı bir şey duyamadım.

Oytunç hocayı izlemeden önce live map'den dünyadaki yayılımına baktım harita açılınca türk kökenli ülkelerde virüs görülmemiş.
    Maske konusunda da haklı ilk okulda bize sağlık dersinde maske sizi hastalıktan korumaz, maske hastaların hastalığı bulaştırmamak için taktığını söylemişlerdi.

• Turkiye saglik bakani, mecbur degilseniz, yurtdisina cikmayin diye uyarmis.

• ⭐⭐

Teğet geçer. Efsunluyuz biz.

• ........

• Bu maske olayi da zaten artik moda gibi birsey oldu. Kopekler icin bile uretmisler. Hatta maskeli t-shirt reklami bile gordum bugun. Birileri herseyi yine para kazanmak icin firsata ceviriyor.

• Daha önce burada yazdım mı hatırlamıyorum ama hep söylüyorum, ‘takmayın maske, hem korumaz hem de halkta paniğe sebep olursunuz diyorlar’ da, markette asansörde orada burada yanımda bulunan ve hasta olduğundan belki de habersiz biri ortalığa aksırsa tıksırsa ben ne yapacağım? En azından riski minimuma indirmek için tabiki maske (en azından koruyuculuğu sıradan düz bez maskeye nazaran biraz daha yüksek olanlardan) takacağım.. halkı paniğe sevketmeyeyim diye ağzımı burnumu gere gere kalabalığa girip ölümcül virüse mi yakalanayım Allah ım ya Rabbim..

• @MySea 49 malesef.. new case de 700küsur.. avrupadaki rakamlar da inanılmaz(bu arada her rakam dediğimde çin başkonsolosunun söylediği geliyor aklıma utanıyorum aslında🥺), her geçen gün gerçekten işler kötüye gidiyor, avrupa ülkelerinden de artık günlük 50şer 100er new case sayıları gelmeye başladı hatta fransada new case son 24 saatte 230 😟😟.. efsunlu olduğumuza veya şu protein ırk mırk işlerine inanmayı çok istiyorum..

İrandaki bir yetkili mart sonuna kadar tahran nüfusunun %40-70 inin enfekte olmasını beklediklerini söyledi, ki İrandaki sayıları gerçeği yansıtmıyor zaten bunu herkes kabul ediyor..

Avrupada hala milanodan ve tahrandan uçuşların yasaklanmadığı ülkeler var, cesaretlerine hayranım valla ama işte artık sonuçlarını görmeye başlıyorlar..

Bu arada ülke sayısı da 97 oldu, 1de cruise var tabi.

• @aysegul Endiselenmeye gerek yok ki siz Turkiye'dekiler cok sanslisiniz! Hastalik bile teget geciyor. Forumdaki bazilarinin kulaklari cinlasin, guzel seyler de oluyor Turkiye'de ☺

• Sam's club ve castco da suyu 5 ten fazla vermiyorlar kendi Marka sulari tukenmis newjersey delran bolgesinde

• Sanirim artik yavas yavas insanlar burada stock yapmak amaciyla alisveris yapmaya basladilar. Ozellikle 1 veya 2 ay self isolation durumuna karsi.

• Bu arada bizim isyerinden herkese nesaj gonderdiler. Kalabalik mekanlara mecbur kalmadikca gitmeyin, tokalasma vb yakinlasmalardan kacinin, kisisel hijyene cok dikkat edin ve hastaysaniz ise gelmeyin diye.

• @Ercan-Tekoglan çok iyi ya😂😂

• ........

• Hani sicakta olecekti bu virus? KSA col iklimi olan sicak bir ulke...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

154

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |