Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar ben ve kızım vize aldık ancak eşime vermediler:( şimdi tahlil veriyor 8 hafta sonra sonra çıkarsa vize için mail atıp pasaportu göndermemi isteyecekler. Buruk bir sevinç içerisindeyim. Hayırlısı oldun diyorum. Detay yazacağım mülakat hakkında. Özellikle akciğer rahatsızlığı olanlar devlet hastanesinde şimdiden ppd testi yaptırsın bunu da mülakat sırasında tanıştığım bir doktor söyledi.

• @hope34 geçmiş olsun. umarım en kı sa sürede eşiniz de vizesini alır. Ppd testi tam olarak nedir? ve akciğer rahatsızlığı olarak neyi kastediyorsunuz?

• @hope34 tebrik ederim hayırlı olsun, eşiniz için geçmiş olsun,çok bir sıkıntılı bir durum yok, henüz süre var tahliller bittiğinde eşinizde sağlık raporu ile pasaportunu konsolosluğa gönderdiğinde vizesi basılacaktır

• @hope34 nedir akciğer rahatsızlığı. benim nisanlimda da kalp ritm bozukluğu vsr sorun olur mu

• ⭐⭐⭐

@hope34, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar ben ve kızım vize aldık ancak eşime vermediler:( şimdi tahlil veriyor 8 hafta sonra sonra çıkarsa vize için mail atıp pasaportu göndermemi isteyecekler. Buruk bir sevinç içerisindeyim. Hayırlısı oldun diyorum. Detay yazacağım mülakat hakkında. Özellikle akciğer rahatsızlığı olanlar devlet hastanesinde şimdiden ppd testi yaptırsın bunu da mülakat sırasında tanıştığım bir doktor söyledi.

Tebrik ederim hayırlı olsun. Eşiniz içinde çok geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede bu süreci de atlatmanız ümidiyle

• PPD testi tuberculoz (TB) tanisi icin yapilir.

• @MySea teşekkür ederim

• @cato Rica ederim!

PPD testi icin onemli bir uyarida bulunayim: Daha once yani cocuklukta falan TB asisi yapildiysa veya TB testi yaptirdiysaniz, PPD testi hep positive cikacaktir. O yuzden eger bunlar daha once yapildiysa, bosuna PPD testi olmayin.

• Dostlar, Mülakat tarihini içeren e-mail beklerken, tesadüfen siteyi kontrol edince mülakat tarihimi gördüm ve hala e-mail gelmedi. e-mail alan arkadaşlar, e-mailde bilmem gereken bir açıklama var mı ya da e-maili almadığımı KCC'ye bildirmeme gerek var mı? Nasıl olsa haberdar oldum ve istenen belgeleri zaten dostlar buradan paylaşıyor yeterli mi? 1985 yılındaki askeri diplomam e-devlete tabi değilk 🙂 ve malum 35 yıllık bir diploma katlı ve çoğu yeri okunmakla birlikte estetik görüntü vermiyor, bu sorun olur mu sizce?

• 26500 evrak onayı aldı

• @hope34 Dualarımız sizlerle inşallah eşinizinde biran önce viZesi basılır.Değerli detay mülakat mesajınızı bekliyoruz şimdiden tebrikler !

• @TURKEYANDUSA
    Tebrikler, hayırlı olsun
    evet mülakat tarihinin habercisi e-mailde durumunuzda bir güncelleme oldu e-mailinde sadece dvprogram state.gov/ESC adresine gidin deniyor, önemli bir şey yok yani
    Hem dediğiniz gibi istenen evraklar bu başlığın ilk iletisinde yazıyor, mülakatınıza yakın bazı uyarıların ve istenen evrakların olduğu bir e-mail daha alacaksınız
    Diploma konusunda eski mezun ve e-devlete tabi olmadığı için bir şey yapamıyacaksınız zaten, ama başka doğrulama yöntemi bulursanız diploma aslı ve fotokopisi yanına onuda ekleyerek mülakata gidin lütfen

• Rusya
    29900 evrak onay e-maili aldı
    23400
    23500
    23600
    23700
    29000
    29800
    23700

Türkiye
    26000
    24000
    26000 evrak onay e-maili aldı

(Yeni haber gelirse güncellenecek)

• @Muhtaradana o zaman 28XXX Olarak sizede ve banada bu günlerde evrak onay maili gelebilir sanırım İyi günler

• @Muhtaradana Bugün duyduğum en güzel şey buydu 🤭

• @takvimcas evet aynen

• Benimde şükür 😇😇🙆

• @Muhtaradana ok inşallah aynı güne mülakat olur orada sizinle tanışırız iyi haber için çook teşekkür ederiz selamlar

• @hope78 Onay maili aldınız sanırım?

• @Muhtaradana oooo bomba haberler veriyorsun abi 😊👍🏾👍🏾

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |