Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dras doktor randevusuna giderken kazandığımızı öğrendiğimiz sayfayı göturmenizi istiyorlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Adama-Coulibaly sponsor yada para artışı sormadıkları için vizeyi alırsın neden mi bu kadar kesin konuşuyorum çünkü eski B1 b2 olanlar araştırmaya gireceksin amerikada acaba ceza yada mahkeme yada başka olumsuzluk oldu mu zamanında giriş çıkışın oldu mu kaçak oldun mu bir de sponsor araştırılacak acaba maddi durumu nasıl senle aynı bilgileri verecek mi mesela para ile evlilikte nasıl ne zaman tanıştın ailesi ile tanıştın mı gibi sorular soruyorlar sen YALAN yoksa alırsın ama AP bitme zamanını bilemem sadece

• @fatih2604 maalesef mülakat tarihleri degistirilemiyor eğer mulakatınıza katılamazsanız,mülakat tarihinizden sonra yeni bir mülakat tarihi istemelisiniz
    Talimatlar için ⬇

• @livin yani bugüne kadar son haftalarda yatan paralar mülakatta bir sorun oluşturmadı

• @Adama-Coulibaly hayırlı olsun ,evet herhangi bir vize türünden daha önce ap ye kalanların tekrar ap ye kalması normal görülüyor,umarım en kısa zamanda vizenize kavuşursunuz

• 4 kisilik bir aile icin 30bin$ az olmus fakat bunu sponsor ile desteklemis olmasiniz sansini arttirmis. Burdan da anlasiliyor ki ya gosterecegimiz nakiti olabildigince yuksek gostermeliyiz yada gosterilen nakit az ise kesinlikle bir sponsor bulmak zorundayiz.

• @Muhtaradana Ben Eşime aldığım yurt dışı sabıka kaydını buradan konsolosluktan aldım, türkçe olarak verdikler, inglizce ye tercüme ettirmem gerekir mi sizce?

• @hudaverdi007 e devletten İngilizce olarak alabiliyorsunuz. Bildiğim kadarıyla ingilizce olması gerekiyor.

• @maestro,haklısınız burdan sabıka kaydını aldım ama Eşim yabancı olduğu için doğduğu ve büyüdüğü ülkeninde sabıka kaydını istiyorlar, onuda burdeki konsolosluktan çıkarttım ama türkçe yazılmış olarak verdiler, onu inglizceye çevirmem gerekir mi diye sormuştum.

• @hudaverdi007 Türkiye doğumlu diye düşündüğüm için yazdım e devletten alınır diye. Özellikle adli sicil kaydı İngilizce isteniyor diye okumuştum. Yani T.C. vatandaşından istiyorlarsa herkese aynı kosullar uygulanıyordur. Tabi deneyimi olan biri cevap verirse sizin için daha iyi olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hudaverdi007 Türkiye de mahkeme kayıtları ya da yturtdışından gelen tüm evraklar ingilizce çevirtmen gerekiyor.

• Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Bugün görüşmemiz vardı. Vize onayımızı aldık hayırlısıyla. Darısı başınıza. Zaten elçilik giriş ve sıra prosedürleri kısmını biliyorsunuz. Görüşmemizi siyahi bir beyle yaptık. Sorduğu sorular;

1-Nerede yaşayacaksınız. 2-Tanıdığınız var mı? 3-Yurt dışında yaşadınız mı? 4-Hangi mesleği yapıyorsunuz.

Tamamı bu kadar arkadaşlar. Onayınızı veriyorum dedi. Ne para konuşuldu, ne sigorta konuşuldu ne de yeni çıkan formdan bahseden oldu. Sorularınız olursa cevaplamaya çalışayım.

Selamlar,

• ⭐⭐⭐

@gülden, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Bugün görüşmemiz vardı. Vize onayımızı aldık hayırlısıyla. Darısı başınıza. Zaten elçilik giriş ve sıra prosedürleri kısmını biliyorsunuz. Görüşmemizi siyahi bir beyle yaptık. Sorduğu sorular;

1-Nerede yaşayacaksınız. 2-Tanıdığınız var mı? 3-Yurt dışında yaşadınız mı? 4-Hangi mesleği yapıyorsunuz.

Tamamı bu kadar arkadaşlar. Onayınızı veriyorum dedi. Ne para konuşuldu, ne sigorta konuşuldu ne de yeni çıkan formdan bahseden oldu. Sorularınız olursa cevaplamaya çalışayım.

Selamlar,

Tebrik ederim gözünüz aydın. Yeni hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim

• @gülden tebrik ederim. Herşey gönlünüzce olsun.

• Tebrikler

• @ayvalik10 Tmamdır Teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐

@gülden, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

formdan ba

Siyahiler can'dır yaw. Hayırlı uğurlu olsun. Çok özel değilse kısaca sizin cevaplarınız ne oldu da para konusu konuşulmadı? Herkesin merak ettiği bu olacaktır. Tekrar hayırlı olsun. Yeni yaşamınızda başarılar.

• @gülden Merhaba Gülden Hanım, öncelikle yolunuz açık olsun. Herkes ve bizim için en önemli şeylerin cevaplarını alabilir miyiz? Kaç kişisiniz, hangi eyalete gideceksiniz ve Ne kadar bütçe gösterdiniz. ( Mektup, sponsor, iş teklifi size sorulmadan bu belgeleri verdiniz mi?) Teşekkürler

• @gülden

@Özgür-Dinç, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@gülden Merhaba Gülden Hanım, öncelikle yolunuz açık olsun. Herkes ve bizim için en önemli şeylerin cevaplarını alabilir miyiz? Kaç kişisiniz, hangi eyalete gideceksiniz ve Ne kadar bütçe gösterdiniz. ( Mektup, sponsor, iş teklifi size sorulmadan bu belgeleri verdiniz mi?) Teşekkürler

+1

• @gülden, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Selamlar,

hayirli olsun darisi diger adaylara

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |