Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alp35 Hayırlı olsun kardeşim, ben de dört gözle bekliyorum 🙂 😉

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Dursun şu anda site dvprogram.state.gov oldu bilginize

İşte beklenen adım adım oluyor. Artık lottery usulü vasıflı-vasıfsız kura ile rastgele ABD'de çalışma ve yaşama hakkı bitiyor. Bu değişim vasıflı göçmen alımı için atılan adımlardan bir tanesi, hayırlı olsun 😞

• @Muhtaradana onay maili de geldi. hiç açtırmasak mı kilidi aşırı kararsız kaldım. bence de mülakatta söylenecek birşey. sonuçta 50 tane belge var. neyse gene de hayırlı olsun mail geldi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gezgin-Paksoy 2 yıl öncesine göre bakma geçen yıldan beri değişti 2 yıl üstüne neler değişti. 2 yıl önce Amerikaya karı - koca bir çocuk 25k ile giden var. aşağıdaki videonun 4:30 - 4:37 arasını seyret

Ondan geçmişe bakma. Yanılırsın.

• @ayvalik10 tam anlayamadım. videoyu da izleyemiyorum şu an. yani 2 yıl once başka biri olumsuz konuştu diye şimdi de aynısı olacak değil diyorsun sanırım. zaten muhtemelen kilit açtırmayacağım. şimdi kilit açtırayım mı yoksa mülakattan sonra konsolosluğa mı mail atayım diye soracağım en fazla

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gezgin-Paksoy bugün yavaş yavaş herkese mülakat mailleri gelmeye başladı. Size de ay sonuna kadar geldikten sonra artık dosyanız ankaranın sorumluluğuna geçiyor. Ozaman ankaraya mail atarsın. şimdi de aynısı olacak değil diyorsun sanırım evet doğru bunu diyorum. Gelen kutusuna ya da önemsizler kısmına bakmayı unutma

• @turcouz bu mesajı tam olarak anlayamadım.
    Özür 🤔

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dursun websitesinde eskiden dvlottery yani şans işi yazısı vardı şimdi program yazıyor ya bilinçli insan alacak onu söylemeye çalıştı

• @Dursun evet Trump da açıklamıştı, puan bazlı sisteme geçiyorlarmış. Yani ne kadar vasıflıysan o kadar puanın olacak ve seçileceksin. Ama ne zaman hayata geçer bilmiyorum. Tahminim site adı değiştiyse seneye sistem değişebilir.
    Düzeltme : Trump tek başına karar alamıyor. Demokratlar da bu değişikliğe karşılar bildiğim kadarıyla ama kasım seçiminde trump kazanır ve çoğunluğu ele alırsa sıkıntı olabilir.

• @cato çok doğru bir noktaya değinmişsin mart ayı gelmiş hala ds260 doldurmayan var ise neden bekliyor neyi bekliyor yada gidip gitmeyeceğini mi bilmiyor neden o zaman green card lotosuna başvurmuşlar bu zamana kadar doldurmayıp şimdi doldurmaya kalkışanlar geride kalan adayları düşünmüyor bencil davranıyor demektir. Ben sonuçlar açıklandı ay bitmeden doldurdum gönderdim çünkü kararım gitmek biraz özverili olsunlar.

• @stras teşekkürler 🙏🏼

• @takvimcas rica ederim, darısı başınıza.

• @Muhtaradana teşekkür ederim. Sizden de güzel haberler bekliyoruz. 🙏🏻

• @turcouz teşekkür ederim dostum, darısı başına 🙏🏻 bugün yarın senden de güzel haberler alırız 🙂

• @Gezgin-Paksoy tebrik ederim, o zaman hiç gerek yok onay e-mailide almışsınız, mülakatta söylersiniz(unutmayın ama)

• @ergun, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Dursun evet Trump da açıklamıştı, puan bazlı sisteme geçiyorlarmış. Yani ne kadar vasıflıysan o kadar puanın olacak ve seçileceksin. Ama ne zaman hayata geçer bilmiyorum. Tahminim site adı değiştiyse seneye sistem değişebilir.
    Düzeltme : Trump tek başına karar alamıyor. Demokratlar da bu değişikliğe karşılar bildiğim kadarıyla ama kasım seçiminde trump kazanır ve çoğunluğu ele alırsa sıkıntı olabilir.

Sayın @ergun bey ne demek istediğimi anlamış, bu web sitesi isim değişikliğinin sebebini kastetmiştim.

• ⭐⭐⭐

@alp35, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar evrak onay maili aldım. Darısı bekleyen arkadaşlara.

Tebrik ederim hayırlı olsun

• @fetihy teşekkür ederim 🙏🏼

• Onay maili geldi nihayet nissanın sonu mulakat tarihim . Bekleyen her kesr nasip olsun inşeALLAH

• @AnarH tebrik ederim hayırlı olsun, sizin adınıza çok sevindim, mülakatınız çok güzel ve kolay geçer inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |