Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Serpa tebrikler

• @Serpa Yeni yaşamınızda başarılar dilerim vizeniz hayırlı olsun. Bundan sonraki süreçte de deneyimlerinizi takip ediyor olacağız.

• ⭐⭐⭐⭐

@Serpa Hayırlı olsun. Case numaranız kaçlardaydı? Yani hangi numaraların görüşmeleri oluyor bu günlerde ve Türkiyedeki numaralardan farklı bir sırada mı görüşme oluyor, onu anlamak için sordum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar bu sene ki çalışma şeklini geçmiş dönemlere bakarak anlamak çok zor ondan belirli bir kurala koymaya hiç kalkmayın. Çünkü ilk defa bu sene bazı olayları deniyorlar ayrıca hükümette çıkan kanunlar yüzünden de kendileri de ikilem de kalıyor

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

defa bu

Görüşmeyi kanada da yaptığı için soruyorum. Case i 20 bin de mi, daha mı yüksek, bulunduğu yere göre konsolosluğun daha az dv görüşmesi yaptığını düşünürsek, Türkiyeden avantajlı mı değil mi. O açıdan öğrenmek istedim. Sence nasıldır? Bu senenin karman çorman olduğu belli. Kafamda her hangi bir kriter yaratmaya çalışmıyorum zaten bu yılın verilerine bakarak.

• @ayvalik10 bu değişim, sürrcin hızını yavaşlatmaz bence

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato 55k vize adedi var. sınır 30 eylül 2020 yavaş yada hızlı farketmez sonuçta 2 kriter var. Kendilerini ona göre ayarlıyorlar ki asıl korku hızlı yada yavaşlatma değil son çıkan yürürlüğe giren kanun nasıl mülakatta ortaya çıkacak asıl onu bekleyin. Yoksa gerisi boş fasa fiso.

• merhabalar;
    tecrübesi ve bilgisi olan arkadaşlara danışmak istediğim birkaç soru var. eşim 2020 talihlisi mart ayında mülakatımız var. maddi durum için eşimin hesabında 55k $ benim hesabımda tl ve 5k$ var. ev ve arabamda onlarıda göstereceğim.
    1- paraları sadece eşimin hesabında toplamama gerek varmı? bende ki meblağ az da olsa karışıklık yaratır mı ? sanki yine bu forumda bu durumla ilgili bir post okumuştum emin olamadım.
    2- elçilikten istenen belgelerle ilgili mail geldi. ilk başta belgeler türkçe ise yeterli yazıyor ama altta istenen belgeler kısmında " Original and english translation with copy" yazıyor. KCC ya gönderdiğimiz Türkçe belgeler yeterli değil mi?

• @ayvalik10 son olarak current olma olasılığı hakkında yorumunuz nedir onu da sorup izlemeye çekileyim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato senin numaranda bir sıkıntı yok eylüle kadar current olursun zaten sadece hangi ay olursun işte bu sorunun cevabını mayıs - haziran da cevaplanır

• Arkadaşlar "ABD Radyosu" uygulamasını indirmenizi öneririm. Mesela Cnn ve diğer birçok haber kanalı canlı söyleşilerle dolu. Gittiğinizde en çok kulaklarınızdan şikayet edeceksiniz. Önerim sık sık radyodaki söyleşileri dinlemenizdir.

• ⭐⭐

@ibrahimasar 11 binlerde falandı yanlış değilsem

• @dras imzanızı güncelleyebilir misiniz?

• 👍güncelledim

• @cato radio garden öneririm tüm dünyadaki radyolara canlı olarak haritaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

• @haymatlos_ Super hafiza evet numaram 11XXX. Ben niyeyse profilime eklemeyi bir turlu beceremedim. Excel dosyasina yazmistim.

• ⭐⭐⭐

@Serpa, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@haymatlos_ Super hafiza evet numaram 11XXX. Ben niyeyse profilime eklemeyi bir turlu beceremedim. Excel dosyasina yazmistim.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin
    Bu başlığın işinizi kolaylaştıracağını düşünüyorum

• Arkadaşlar merhaba, 19 binlerdeyim forumda 18 binlere mülakat maillerinin geldiklerini okudum, sizce @Muhtaradana @crazycells önümüzdeki cumaya kadar beklemeli miyim yoksa pazartesi aramalı mıyım? Evrak onayı veya gönderilmiş evrakların tekrar istenmesi gibi bu aşamada da karışıklıklar olabiliyor mu? Şimdiden teşekkürler...

• @ergun hiç aramanıza gerek yok, ay sonu mülakat tarihiniz verilecektir, eğer mülakat tarihi verilmeye başladığında size bildirim gelmez ise o zaman aramanızı tavsiye ederim

@Muhtaradana, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

Mülakat Veriliş Tarihi / Mülakat günleri

30 Ağustos. 3 ekim

27 Eylül. 5-8-8-1-7 Kasım
    28 Eylül. 4-4. Kasım
    29 Eylül. 1 kasım

29 Ekim 6-2-2-6-2-?-5-3-2-5-?-3 aralık

26 Kasım. 6-3-6 ocak
    27 Kasım. 6-13 ocak

28 Aralık. 6-4-11-3-10-4-3-4-7-6 şubat

29 Ocak 2-2-6-6-2-2-2-2-2-2-2 mart
    30 Ocak. 2-2 mart

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |