Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba dv2020 kazandım ama kişisel sebeblerden dolayı şimdiye kadar başvurmadim. Eylül 2020 son diye biliyorum. Dv 260 göndersem vize şansım var mı. Bir de kcc doküman talebi illa 5 Ay mi sürüyor. Teşekkürler

• @Muhtaradana katılıyorum. 21.200 üstü evrak onay mail ı alan forumdaşların bu bilgiyi bizimle paylaşmaları, gidişat hakkında fikir sahibi olmamız açısından, önem taşımaktadır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato ekim ayından beri sürekli yazdığımız belirttiğimiz bir olay vardı. Bu sene ki kcc yada konsolosluk çalışmalarını geçmiş dönemde ki yıllardaki gibi beklemeyin. Bu yıl çok farklı yaklaşıyorlar ve davranıyorlar. Ondan hiçbir zaman kesin konuşulmaz. Sadece beklenecek. 200 kişi arttı. Tamam da daha önümüzde 6 ay mülakata girme zamanın var. Yani 30 eylül 2020 kadar çağrılman süren var. Nedir bu panik. Sonuçta şimdiye kadar yapmadıkları olay oldu ülke çıkardılar. Sonra 5k vize ilave ettiler. Bu işleri yıllarca yazan simon bile @Muhtaradana bilir geçen sene rezil olmuştu yanlış bilgi verdiği için ki bu sene tedbirli yazıyor. Ondan kafa patlatmayın çünkü akıl sır ermiyor işlerine. Kimseye gelmedi şimdiden 2 kişiye nisan mülakatı geldi buyrun cenaze namazına hani ay sonunda geliyordu ondan mailleri kontrol edilecek o kadar

• @ayvalik10 👏👏👏 aynen katılıyorum, strese girmeye gerek yok, sadece yakın caselerdeki talihlilerin durumundaki gelişmeleri yakın takip edip bekleyeceğiz

• @ayvalik10 dediklerinize katılıyorum. Haklısınız. Stres yok. Grçen seneden farklı yaklaşmaları olumlu yönde mi bunu kestiremiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato olumlu her zaman bu şekilde hangi kişi mülakata girenlere sor bakalım hiç onları azarlayan olmuş mu ver lan evrakları diyen olmuş mu fakat işte hükümet bazı kuralları yürürlüğe koyunca bunlarda zorunlu olarak uyma zorundalar bu kadar basit konsolosluk elinde değil ki 500 milyon nüfuslu bir yerden bahsediyoruz

• @ayvalik10 sıra gelsin yeterki 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato haziran - temmuzdan önce bekleme sen asıl ağustos son haftasında gör mail bombardımanını

• Her konuda bizi g0zel yorumları ile destekleyen @Muhtaradana @ayvalik10 @crazycells e teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato biz aileyiz burada tabiki de birbirimize yardım edicez

• @ayvalik10 Neden 200 !! Arttı . En büyük soru bu ? Neden 200 ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete kcc çalışan dışında kimse kesin %100 budur diye cevap yazamaz. Sadece olasılıklar var ki ben hayatım boyunca olasılıklarla iş yapmam. 24 şubatta yürürlüğe girecek kesinleşen kanun var nasıl mülakatta ortaya çıkacak belli değil. Ülkeler çekilişten çıkarıldı peki o ülkeye düşen vize sayısı nasıl paylaşılacak belli değil şu anda sistemi bir raya oturtmak için evrak kalabalığını azaltmak istediler çünkü unutmayın 50k olanlar da evrak gönderdi. Ondan mayıs - hazirana kadar tam olarak anlaşılır bir çalışma şekline gireceklerdir. Fakat bu zamana kadar hep acaba böyle mi acaba şöyle mi demekten insanlar kafayı sıyıracaklar tekrar yazıyorum geçmişe göre KIYASLAMAYIN

• @ayvalik10 200 artışla kafayı sıyırdık zaten abi 😬😬😬

• @ayvalik10 Dediğiniz gibi panik yapıp da strese girecek bi durum yok, hatta bu gecikmeyi olumlu olarak düşünmeleri lazım kendi adlarına. Sonuçta yeni yürürlüğe girecek bir kanun var ve bu kanunun konusu mali yeterlilikle ilgili. Bu geçen sürede birikim yapıp bu birikimleri beyan etmeleri kendi adlarına artı olacaktır.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@cato ekim ayından beri sürekli yazdığımız belirttiğimiz bir olay vardı. Bu sene ki kcc yada konsolosluk çalışmalarını geçmiş dönemde ki yıllardaki gibi beklemeyin. Bu yıl çok farklı yaklaşıyorlar ve davranıyorlar. Ondan hiçbir zaman kesin konuşulmaz. Sadece beklenecek. 200 kişi arttı. Tamam da daha önümüzde 6 ay mülakata girme zamanın var. Yani 30 eylül 2020 kadar çağrılman süren var. Nedir bu panik. Sonuçta şimdiye kadar yapmadıkları olay oldu ülke çıkardılar. Sonra 5k vize ilave ettiler. Bu işleri yıllarca yazan simon bile @Muhtaradana bilir geçen sene rezil olmuştu yanlış bilgi verdiği için ki bu sene tedbirli yazıyor. Ondan kafa patlatmayın çünkü akıl sır ermiyor işlerine. Kimseye gelmedi şimdiden 2 kişiye nisan mülakatı geldi buyrun cenaze namazına hani ay sonunda geliyordu ondan mailleri kontrol edilecek o kadar

Hocam yine maşallahın var son noktayı koydun galiba 😉 teşekkürler

• @Semihmete 28K ile siz panikteyseniz, bizler ne yapalim. Her sey gayte guzel olacak lutfen negatife yonelmiyelim.

• Arkadaşlar birkaç saat önce kcc den onay maili geldi.

• ⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@ayvalik10 Neden 200 !! Arttı . En büyük soru bu ? Neden 200 ?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/580/vize-bulteni-aktif-current-olan-ve-mulakat-tarihi-verilecek-dosya-case-numaralari

Bu linkte en son ileti @Muhtaradana hocamızın. Okumadıysanız tavsiye ederim

• @kenaniler, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar birkaç saat önce kcc den onay maili geldi.

Merhaba, gözünüz aydın. Case number 21200'den büyük mü küçük mü acaba öğrenebilir miyim?

• @kenaniler çok güzel haber. 21200 den küçük mü numaranız?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |