Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells T.C. vatandaşı değilim Mülakat yerimi Ankara olarak işaretlemişim, Türkiye’de öğrenci olduğum için, şimdi Türkiye’de değil kendi ülkemde mülakata girmek istiyorum, okulun bittiği sebebiyle

• ⭐⭐⭐

@AnarH, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@bolatmali deneyimleri okuyorum teşekkür ederim öncelikle .
    Sorum şu ki paylaşımların içerisinde Azerbaycan vatandaşlarının gürcistan konsolosluğunda mulakat deneyimleri varmı ben 4 5 sayfa okudum bulamadım

Maalesef böyle bir deneyime hiç denk gelmedim.

• Bu ileti silindi!

• @bezdarniy çok teşekkür ederim.
    inşallah hepimiz için finali mutlulukla biten süreç olur.

• @bolatmali ilk ben olucam kısmetse hayırlısıyla vize maili gelsin alalım

• @MySea tavsiyeniz için teşekkür ederim öyle yapıcam mutlaka . Aslında ds260 da Houston texasa gideceğimi belirtdim de . Arkadaşlarım Boston ve New Londonda CT oldukları için adres değişikliyi yapmayı planlıyorum . Of ya eyalet seçimide bi dert nereye gideyim bilmiyom ki )))

• @AnarH O zaman mulakatta Houston, TX diye soyleyin madem DS260'da oyle belirttiniz; ama vizeyi alipda giris yaparken CT veya MA olarak nereyi isterseniz oraya adresi degistirirsiniz.

• @crazycells Merhaba
    aklıma bir soru takıldı. Çocuğu Amerikan vatandaşı olan birine mülakat sırasında niye orda doğdu gibi sorular sorulur mu? Düşünüyorum şimdi orda doğumuda engellemeye çalışıyorlar acaba önümüze bunu koyarlarmı?

• @crazycells O zaman ben Forum’a yeni mulakat tarihimi ekliyorum. Birde birsey daha Öğrenmek istiyorum.cocuklarim simdilik benimle gelmiyecekler ve ben onlarin DS-260 formlarini completed yapmadim.Kendi DS-260 formumda, bana daha sonra katilacaklar demistim.Bu Konuda herhangi bir sorun cikmaz degil mi?

• @miralam evet ben mülakat yerimi değiştirdim

• @AnarH, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@MySea tavsiyeniz için teşekkür ederim öyle yapıcam mutlaka . Aslında ds260 da Houston texasa gideceğimi belirtdim de . Arkadaşlarım Boston ve New Londonda CT oldukları için adres değişikliyi yapmayı planlıyorum . Of ya eyalet seçimide bi dert nereye gideyim bilmiyom ki )))

Merhaba. Eyalet seçimi derken green card'ın gideceği adresten mi bahsediyorsunuz. Eyalet seçimi yapıyormuyduk ds260'da

• ⭐⭐⭐

@mcivan, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@AnarH, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@MySea tavsiyeniz için teşekkür ederim öyle yapıcam mutlaka . Aslında ds260 da Houston texasa gideceğimi belirtdim de . Arkadaşlarım Boston ve New Londonda CT oldukları için adres değişikliyi yapmayı planlıyorum . Of ya eyalet seçimide bi dert nereye gideyim bilmiyom ki )))

Merhaba. Eyalet seçimi derken green card'ın gideceği adresten mi bahsediyorsunuz. Eyalet seçimi yapıyormuyduk ds260'da

Gc teslimatı için Ds formunda verilen adresten bahsediliyor. Genellikle bu adres yerleşeceğiniz adres olarak düşünülüyor

• @AnarH Anar bey nomrenizi yazim Azerbaycandan udanlarin whatsupp qrupuna deyim elave etsinler

• Merhaba 2 ay önce işten çıkmıştım DS-260'a bunu eklememiz gerekir mi?
    Mülakatta çalışıyor musun diye soracaklar çünkü

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Manwe6265 açtırtma çünkü mülakat tarihin eli kulağında

• @Manwe6265 gerek yok, sordukları zaman söylersiniz

• Merhaba Arkadaşlar,

Mart ayında mülakatım var.
    Çalıştığım şirketin sahibine ait iki adet firma var ve bunlar benzer isimlere sahipler. Ben bir kaç senedir bunlardan bir tanesinde çalışıyordum. DS260 formunu temmuz ayında doldurmuştum. DS260 formunu doldurmamdan yaklaşık 15 gün önce çalıştığım firma bir takım devlet teşviklerden yararlanmak için sigortamı diğer şirkete geçirmiş. Ben bunu ds260 formunu doldurup onayladıktan sonra fark ettim ve şuana dek formu revize etmedim. Geçen ay da işten ayrıldım. Mülakat tarihine kısa bir süre kalmışken, DS260 formumu açtırıp revize etmem gerekir mi? Benzer durumlar yaşamış olan var mıdır.
    Bence vize süreci için çok önemsiz detaylar. Çünkü firma sahibi aynı, adres aynı, firma ismi benziyor vs vs. Ama bir yandan da çekiniyorum. Fark etmeden sanki yalan beyan vermiş gibi oluyorum. Ne yapacağımı bilemedim.

• @americanthunder açtırmanıza gerek yok. çok önemli bir detay değil. mülakatta sorduklarında sözlü olarak beyan edersiniz. sonuçta ds 260 ı doldururken doğru ve güncel bilgileri vermişsiniz.

• @mcivan zor olan kısmını diyosanız yaşamak için eyalet seçimini kast ettim
    GC teslimi için Texasda bi arkadaşımın adresini yazmıştım .

• @bezdarniy Cevabınız için teşekkür ederim. DS260'ı doldururken güncel bilgi vermemiş oluyorum (durumu bilmediğim için istemdışı). 15 gündür başka bir şirkette işe başlamış olarak görünüyorum ama bu şirketin bilgilerinden ds260'da bahsetmemiş oluyorum. Beni düşündüren de bu.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |