Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@bayram66 sen kaç kişisin hangi şehre gitmeyi düşünüyorsun meslekler nedir

• Merhaba,

2 farklı bankada TL, Euro ve Dolar (çoğu TL) olmak üzere 7 adet vadeli hesabım var. Mülakat sırasında bu durum kafa karışıklığı yaratır mı? Ne yapmamı tavsiye edersiniz?
    Hesapları bozup tek dolar hesabı yaparsam, bu sefer de hesabın yeni açılmış olmasından dolayı durduk yere görevlide şüphe uyandırabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@americanthunder vadeli hesabı anlamıyorlar ondan dolayı son ay kala dediğin gibi vadesize geçirirsen çok daha iyi olur dolar yada TL farketmez

• Selamlar konu dısı ama greencard elimize aldıktan sonra yurtdısı cıkıs pulu alıcak mıyız her cıkısımızda

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dscrt, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Selamlar konu dısı ama greencard elimize aldıktan sonra yurtdısı cıkıs pulu alıcak mıyız her cıkısımızda

Hayır, kart elinize geçtikten sonra çıkış harcı ödeme devri bitmiş oluyor.

• @knnrn süper cok teşekkür ediyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@stilll 26k ile başlayan numaran zaten hiç olmazdı zaten diskalifiye olsan ilk açıklandığında olurdun ondan dolayı rahat ol sen asıl maddi durumunu ayarla resim mesim olayını unut

• Merhabalar ben 29 ocakta new yorktan giriş yapmayı planlıyorum.220 dolarlık USCIS ücreti ödedim,benim sorum cartın geleceği adresi şimdi değiştirebilirmiyim ? Bir de greencarda basılı olacak fotoğrafı ds260 başvurusunda kullanılan fotoğraf mı basılmış oluyor.

• ⭐⭐⭐

@macarovski, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar ben 29 ocakta new yorktan giriş yapmayı planlıyorum.220 dolarlık USCIS ücreti ödedim,benim sorum cartın geleceği adresi şimdi değiştirebilirmiyim ? Bir de greencarda basılı olacak fotoğrafı ds260 başvurusunda kullanılan fotoğraf mı basılmış oluyor.

1. Havalimanında giriş yaparken görevliye söyleyerek teslimat adresini değiştirebilirsiniz.
    2. Pasaportunuzda basılı olan vizedeki fotoğraf olacak kartınızdaki fotoğraf.

• Çok teşekkür ederim,bilgi için.Online olarak değiştiremiyorum yani ssn'ni anladığım kadarıyla.

• Sayın @bolatmali Mülakata girmeden önce ds-260'e yazdığım adresi dosya kapandığında değiştirdim, bu adres değişikliğinden mülakatta yetkililer sorduğunda sorun yapar mı?

• ⭐⭐⭐

@vahapmoh, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Sayın @bolatmali Mülakata girmeden önce ds-260'e yazdığım adresi dosya kapandığında değiştirdim, bu adres değişikliğinden mülakatta yetkililer sorduğunda sorun yapar mı?

Ds formunuzu submitt ettikten sonra değiştiremiyorsunuz, nasıl değişiklik yapabildiniz?

• @vahapmoh, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Sayın @bolatmali Mülakata girmeden önce ds-260'e yazdığım adresi dosya kapandığında değiştirdim, bu adres değişikliğinden mülakatta yetkililer sorduğunda sorun yapar mı?

Anladığım kadarıyla kalmayı planladığınız adreste değişiklik yaşandı demek istiyorsunuz sanırım öyle değil mi? Eğer öyleyse mülakat esnasında genellikle evraklarınızı alan ilk bankodaki yetkili size önceden verdiğiniz adresin güncel olup olmadığını sorar. Ancak Ds260 formunda adres yazdığı için sormayı es de geçebileceğinden adres güncellemek istediğinizi mutlaka belirtmek önemli olacaktır.
    Yetkililer adres değişikliği durumunuzu sorun etmeyecektir.

• @bolatmali Hayır demek istediğim: "adresim Ds dosyası kapandığında değişiklik yaşandı". Teşekkürler.

• Sayın @padawan Evet aynen kalmayı planladığım adreste değişiklik yaşandı, tam almak istediğim cevap buydu ve durumu özetlediğiniz için teşekkür ederim👍 🙂 .

• @crazycells , merhaba uzun surecten sonra greencardim ulasti ama basilan fotografim yanlis. Ayni durum pasaportuma ve vize evraklarimin oldugu sari dosyada da yanlisti. ABDye girmeden once konsoloslukla iletisime gecip duzelttirmistim. Ama ayni sorun greencard resmime de yansimis. Su an abdde degilim ne yapmam gerekiyor. Ablam amerikada Mayista gelirken o getirecek ve Haziranda tamamen yerlesmeyi dusunuyordum. Ama su an greencardima yanlis fotograf basili. Acil desteginizi rica ederim.

• @milenium geçmiş olsun, en kısa zamanda sorununuz düzelir inşallah

• @milenium ilginç hatalar zinciri size denk gelmiş.
    sonraki girişinizde pasaporunuzdaki immigrant vizesi ile giriş yaparsınız. İlk girişten itibaren bir yıl geçerli oluyor. Ama green Card ı değiştirmek için tekrardan başvurmak gerekecek. @crazycells bu konuda daha net bilgiyi verecektir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@milenium, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@crazycells , merhaba uzun surecten sonra greencardim ulasti ama basilan fotografim yanlis. Ayni durum pasaportuma ve vize evraklarimin oldugu sari dosyada da yanlisti. ABDye girmeden once konsoloslukla iletisime gecip duzelttirmistim. Ama ayni sorun greencard resmime de yansimis. Su an abdde degilim ne yapmam gerekiyor. Ablam amerikada Mayista gelirken o getirecek ve Haziranda tamamen yerlesmeyi dusunuyordum. Ama su an greencardima yanlis fotograf basili. Acil desteginizi rica ederim.

Yanlis derken, size ait olmayan bir fotograf mi demek istiyorsunuz?

• @crazycells, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@milenium, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@crazycells , merhaba uzun surecten sonra greencardim ulasti ama basilan fotografim yanlis. Ayni durum pasaportuma ve vize evraklarimin oldugu sari dosyada da yanlisti. ABDye girmeden once konsoloslukla iletisime gecip duzelttirmistim. Ama ayni sorun greencard resmime de yansimis. Su an abdde degilim ne yapmam gerekiyor. Ablam amerikada Mayista gelirken o getirecek ve Haziranda tamamen yerlesmeyi dusunuyordum. Ama su an greencardima yanlis fotograf basili. Acil desteginizi rica ederim.

Yanlis derken, size ait olmayan bir fotograf mi demek istiyorsunuz?

evet bana ait olmayan fotograf

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |