Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar bir sorum olacak yardimlarinizi rica ederim. Case numaram 21xxx evraklarimi eylul ayinda gonderdim 21xxxlere evrak onay mailleri gelmeye baslayinca KCC yi aradim telefonu acan kisi evraklarimi goremediklerini tekrar gondermem gerektigi soyledi. Daha oncesinde de aramistim evraklariniz bize ulasti denilmisti ben evraklarimi gonderdigimde otomatik olarak evraklariniz alindi KCC tarafindan islenicek 3-6 hafta icerisinde herhangi bir geri donus olmazsa bizimle irtibata gecin otomatik maili gelmisti. Sizce biraz daha beklemeliyim yoksa hemen tekrar evraklarimi bir daha gondermelimiyim eger tekrar gonderirsem mulakat surecim daha gec bir tarihe verilir mi ?

• @Bugra35 hemen tekrar yollayın, hatta şu anda bile gönderebilirsiniz, pazartesi de mutlaka KCC yi arayın
    Ekimde gönderen evrakların bazılarında bu tür problemler duyuyoruz maalesef

• @Muhtaradana Hakkimizda ne hayirlisi ise o olsun insallah.umarim sorunsuz tum numaralar current olur.Kazasiz ve belasiz vizelerimizi alip,Amerikaya yeni bir hayata adim atmis oluruz.

• Bilgisi olan yokmuş qaliba)

• @AnarH takip edebildiğim kadarı ile henüz 15XXX lere mulakat tarihi gelmedi. https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?App=IV durumunuz ne şekilde ? dvlottary den de kontrol edebilirsiniz. En kısa yol direk KCC telefonla arayıp durumunuzu ögrenmek olacaktır.

• @AnarH DV2020 sürecinde bugüne kadar gelmedi, ama belki KCC sürpriz yapar

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ByDoski senin değişiklik yapman için KCC mail attın mı yada sen bu maili attıktan sonra açılmıştır diye geri dönüş oldu mu sana. Her ikisi de olduysan istersen KCC telefonla ara sor neden değişiklik yapmam için açılmadığını

• @ayvalik10 KCC ye mail atıp dosya açma konusunda bilgim yoktu 😁. Şimdi mail atayım. Tskrler

• @Bugra35, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

ase numaram 21xxx evraklarimi eylul ayinda gonderdim 21xxxlere evrak onay mailleri gelmeye baslayinca KCC yi aradim telefonu acan kisi evraklarimi goremediklerini tekrar gondermem gerektigi soy

21000'lere evrak onay maili gitmiş mi? @Muhtaradana ben de ekim ayında evrak mailini gönderenlerden biriyim ama henüz ses seda yok biraz daha beklemeli miyim yoksa kcc'ye mail atıp durumu sormalı mıyız sizce?

• @Muhtaradana The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents. Yazdığına göre belgelerimi almışlardır değil mi sayın @Bugra35 gibi aramama gerek varmı içime kurt düştüde şimdi.

• @erdemdmrl bu standart bir mesaj, alındığı ve işlendiği söylense bile evraklarda sorun çıkabiliyor, eğer önümüzdeki hafta içinde evrak onayı almazsanız (case 21bin olduğu için söylüyorum) ya KCC ye @Özgür-Dinç beyin attığı emaili atın, yada direk +16065267500 KCC yi arayın lütfen

• Merhabalar. Ds-260 formunu daha once bekar olarak doldurmustum. Kcc ye mail atarak formun tekrar açılmasını istedim fakat kendi bilgilerimde bir degisiklik yapamadim ama eşimin bilgilerini girdim. Kendi bilgilerimi nasil duzeltebilirim. Tekrar bunun icin mail mi göndermem gerekiyor. Teşekkürler

• @Mehmetturkan9185 bazen böyle durumlarla karşılaşılabiliyor. KCC ile tekrardan iletişime geçip kendi ds-260 formunuzun da açılmasını talep edin
    1-2 gün içerisinde açıldıktan sonra değişiklikleri yapıp iki formu submit edersiniz, kolay gelsin

• @Muhtaradana cok tesekkur ederim

• Merhabalar @crazycells
    Bugün mülakatım vardı. Hesabımı yetersiz buldu. Benden sponsor ya da yüksek para istedi. Ne zamana kadar vaktim var? Belli bir süre var mı ?

• @ozgem, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar @crazycells
    Bugün mülakatım vardı. Hesabımı yetersiz buldu. Benden sponsor ya da yüksek para istedi. Ne zamana kadar vaktim var? Belli bir süre var mı ?

Ne kadar gösterdiniz acaba?

• @ozgem, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar @crazycells

Burada eski bir mesaj buldum; yararlı olabilir belki...
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1356/gc-için-bankada-göstermemiz-gereken-parayı-hangi-yollarla-halledebiliriz/2

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozgem DV 2020 kazananların en son alacağı vize tarihi 30 eylül 2020 olduğu için bu zamana kadar vaktin var. Ancak vize sayısı bitme ihtimalini de unutma

• @ozgem ne kadar gösterdiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

32

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |