Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Semihmete inşallah

• @Muhtaradana teşekkür ederim cevap için 🙂

• @fakay Biz de Ekim ayında gondermistik evrakları. Sanırım KCC düzenli olmasa da bir şekilde yollayacak evrak onayını.

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana hocam maşallah maşallah nazar değmesin güzel bi sıçrama dolu inşallah

• @Muhtaradana Evet, aynen öyle. Sayıyı görünce heyecanlandım, bildiğim ne varsa unuttum. Sürece yeni başlıyormuşum gibi hissettim. Size de az kaldı, belki de yeni bir deparla Şubat bülteninde beraber current oluruz 🙂

• Arkadaşlar merhaba... Bu ay current olduk. Bu ay ki sıçramayla bütün numaraların current olacağını düşünüyorum. İnşallah herkes alır vizesini. Ancak numaram 19xxx lerde olmasına rağmen evrak maili alamadım. Bu süreci yaşayan arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak için soruyorum. Mail acaba ne zaman gelir? Ay sonuna kadar evrak onayı ve durumunuzda güncelleme oldu mailini alır mıyım? Veya KCC ye durumumu açıklayan bir mail mi atmalıyım? Teşekkürler... @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ergun @Cemal-Kalın hemen irtibata geçer misin

• @ergun siz evraklarınızı KCC ye gönderdiğiniz sadece "Congratulations Records indicate" ile başlayan evrak onay emailini almadınız sanırım, bu emaili pazartesiden itibaren bekleyebilirsiniz, çok yakın bir zamanda alacağınızı düşünüyorum, forumu takipte kalın lütfen

• ⭐⭐

Büyük atlamalar olacak dediğimi hatırlıyorum 🙂

• Ben 20.000+ tahmininde bulunmuştum içime doğdu demiştim 🙂

• Evrak onay maili aldıktan sonra tek yapmamız gereken şey vize mülakat tarihini bildiren maili beklemek değil mi? Herhangi bir şey yollamamız gerekmiyor tekrar.

• ⭐⭐⭐

@Mert-Güngör, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Evrak onay maili aldıktan sonra tek yapmamız gereken şey vize mülakat tarihini bildiren maili beklemek değil mi? Herhangi bir şey yollamamız gerekmiyor tekrar.

Hayır gerekmiyor. Bültende numaranız aktif olduktan sonra mülakatın hangi tarihte, hangi saatte olduğuna dair bir mail alacaksınız.
    O maili aldıktan sonra;
    -Pasaportlarınızı teslim alacağınız şubeyi seçeceksiniz( Ais Kaydı )
    -Sağlık randevusu alıcaksınız.
    -Mülakata götüreceğiniz belgeleriniz hazırlayacaksınız.
    Bol Şans 🙂

• @bolatmali teşekkür ederim 🙏

• arkadaşlar sponsorluk için kategoriyi bulamıyorum. Rica etsem linki bilen bir arkadaş paylaşabilir mi?

• ⭐⭐⭐

@cato, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

arkadaşlar sponsorluk için kategoriyi bulamıyorum. Rica etsem linki bilen bir arkadaş paylaşabilir mi?

Şuradan ulaşabilirsiniz;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/255/sponsorluk-islemleri-ve-yapilmasi-gerekenler-i-134-ve-i-864

• @ayvalik10 siz yazdıktan sonra geçtim, @Muhtaradana beyin dediği gibi pazartesi maili almayı umuyorum inşallah. Destekleriniz için çok teşekkür ederim...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ergun, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar merhaba... Bu ay current olduk. Bu ay ki sıçramayla bütün numaraların current olacağını düşünüyorum. İnşallah herkes alır vizesini. Ancak numaram 19xxx lerde olmasına rağmen evrak maili alamadım. Bu süreci yaşayan arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak için soruyorum. Mail acaba ne zaman gelir? Ay sonuna kadar evrak onayı ve durumunuzda güncelleme oldu mailini alır mıyım? Veya KCC ye durumumu açıklayan bir mail mi atmalıyım? Teşekkürler... @crazycells

Aceleniz yoksa beklemeniz daha dogru olur bu ay ya da gelecek ay bilgi verilecektir size.

• @Muhtaradana Bey Merhaba,

Biz belgeleri ekim ayında yolladık, fakat eksik evrak sebebi ile süreç uzadı. Son olarak 3 Aralık tarihinde evrak onay mailini aldık. Bu durumda hangi ay için mülakat tarihi beklemeliyiz?

• @gülden bu ayın sonu gibi mülakat tarihinin habercisi olan durumunuzda bir güncelleme olduğuna dair e-maili alırsınız, inşallah mart ayındada mülakata girersiniz

• @Muhtaradana çok teşekkürler sabırla beklemeye devam o halde. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |