Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @azize33 merhaba iyi günler iyi akşamlar azize hanım mersin den kurtuldunuz inşallah bugün mülakat günüydü yanılmıyorsam nasıl geçti

• @azize33
    azize hanim merhaba ,
    evet nasil gecti mulakatiniz.
    benim ve forumdan bi arkadasimizinda pazartei sabah 07:30 da 08:30 da arka arkaya tecrubeleriniz onemli ona gore hazirlikli olalim heycan dorukta...

• @Muhtaradana ve @crazycells öncelikle olmak üzere, emek veren herkese teşekkür ederim, 🙂 elbette ki numaralar current olursa toplanır bir mangal yaparız! dört gözle bekliyorum, Muhtaradana ve @crazycells gelecek aylar için düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim. bizim numaralar current olur mu?

• Bizim bildiğimiz bugün mülakata giren 2 arkadaşımız vize onayı aldılar(en yakın zamanda deneyimlerini forumda paylaşacaklarına eminim)

Yani yeni yılada vize onaylarıyla başladık, umarım bu ayda Aralık mülakatları gibi sıkıntısız geçecek, ocak ayında mülakatlarını yapan arkadaşlarımızın tümü firesiz vizelerine onay alacaklar

• ⭐⭐⭐

Ungan'ların verdiği aşı kağıdı (Vaccination Documentation worksheet ds-3025 belgesi) üzerindeki expiration date'in tam olarak etkisi nedir? İlk giriş için basılan vizenin üzerindeki tarihten daha önce bir tarih olduğunu gördüm. Endişe etmemiz gereken bir durum var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keysnambır, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Ungan'ların verdiği aşı kağıdı (Vaccination Documentation worksheet ds-3025 belgesi) üzerindeki expiration date'in tam olarak etkisi nedir? İlk giriş için basılan vizenin üzerindeki tarihten daha önce bir tarih olduğunu gördüm. Endişe etmemiz gereken bir durum var mı?

Bu tarihten önce vizeyi almak gerekir, vizeyi almışsanız endişe edecek bir durum yok.

• ⭐⭐⭐

@knnrn İlk giriş vizemiz pasaportlarda basılı ve bu ayın sonuna kadar geçerli fakat aşı kağıdını incelerken 2019 10. ayın sonuna kadar geçerli olduğunu gördüm. Genel bir durumsa endişe etmeyeceğim ama biz de böyleyse biraz tırstım açıkçası.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keysnambır, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@knnrn İlk giriş vizemiz pasaportlarda basılı ve bu ayın sonuna kadar geçerli fakat aşı kağıdını incelerken 2019 10. ayın sonuna kadar geçerli olduğunu gördüm. Genel bir durumsa endişe etmeyeceğim ama biz de böyleyse biraz tırstım açıkçası.

Aşı kağıdı sizin kendi arşivinizde saklamanız için veriliyor. İlk girişte bununla ilgili bir kontrol olmayacak.

• ⭐⭐⭐

@knnrn Çok teşekkürler bilgi için. Son anlarda insan iyi geriliyor. 😨

• @keysnambır bendeki aşı kartında expiration date 2021 yazıyor, olabilir mi?

• ⭐⭐⭐

@somebody Sizin vize tipi DV kategorisinde miydi?

• Arkadaşlar kısaca mülakatımdan bahsedeyim randevum 3 Ocak saat 9:15 idi ben saat 8:30 da kapıdaydım kapı önü bayağı kalabalıktı dışarda herkesten öncelikle pasaport alınıp içeri veriliyor kontrol edilip geri veriliyor ilk güvenlik noktasında montunuzu çıkarıp x-ray den geçip içeri girdim girişte iki görevli var onlar pasaportu alıp arkasına bir kağıt yapıştırıp sıra numarası verdi saat 8:40 ta içeri girdim salonunu tam karşısına geçip sıra numaramı takip etmemi söyledi. Beklemeye başladım içeri çok kalabalıktı ilk numaram yandığında bayan görevli pasaport ve sıra numaramı aldı ardından 2 adet foto sağlık raporu adli sicil nüfus kayıt örneği diploma Aslı ve fotokopisi banka hesap dökümü hepsini verdim aldıktan sonra sağlık raporunun olduğu zarfı yırttı içindeki evrakların hepsini benden aldığı evraklarla birlikte başka zarfın içine koydu .ais kaydını sordu çıktıya bakıp geri verdi . Ds 260 taki adresi değiştirmek istediğimi söyledim adresin yazılı olduğu kağıdı verdim yeni adresi de PC ye yazdı o arada bana daha önce ABD de yaşayıp yaşamadığımı daha önce ABD dışında kalıp kalmadığımı evlenip evlenmediğimi sordu hepsine hayır dedim tamam dedi sıra numaranı takip ödeme yapmak için teşekkür ettim beklemeye başladım daha sonra tekrar yandı 330$ ödedim ve tekrar beklemeye başladım ve sıra numaram yandı Sarışın mavi gözlü tatlı bayana denk geldim direk Türkçe konuştu önce yemin ettim sonra nereye gideceksin kim var orda kuzenimin arkadaşı var dedim onlarla mı yaşayacaksın dedi hayır 2-3 gün onlarda kalacam ben gitmeden bana oda ve iş ayarlayacaklar dedim planın nedir dedi ne iş yapacaksın ilk önce restauranta çalışıp dil okuluna kayıt yaptırıp dili öğrendikten sonra kendi işimi yapacağım dedim sonra gülerek İngilizce biliyor Musun dedi bende yani işte falan bilmiyorum dedim sempatik bir şekilde ardından tebrikler vizeni onaylıyorum 5 gün içinde pasaportunuz gelecek dedi sonrası ağzım kulaklarımda çıktım biraz uzun anlattım ama mülakat 5 dk falan sürdü hepinize başarılar

• @msdrnc merhaba ancak yazabildim çok güzel geçti vizem onaylandı darısı size detayları yazdım teşekkür ederim

• @civan1453 merhaba vizem onaylandı herşey çok kolay ve güzeldi sizlere de bol şans 🙂

• @azize33 tebrik ederim, hayırlı olsun, yeni yaşamınızda bol mutluluklar, adaptasyon süreciniz kısa sürsün, ayrıca mülakat deneyiminizi tüm ayrıntılarıyla foruma aktardığınız için teşekkür ederim, Amerika yaşantınızda bol şans

• @azize33, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@civan1453 merhaba vizem onaylandı herşey çok kolay ve güzeldi sizlere de bol şans 🙂

Gözünüz aydin yeni hayatinizda mutluluklar...

• @azize33 tebrik ediyorum. Böyle yazıları ve mülakatları okudukça sanki ben almışım vizeyi gibi seviniyorum.
    Hayatınızın bundan sonraki en güzel döneminde başarı ve mutluluklar dilerim.
    Darısı benim gibi canı gönülden isteyenlerin başına inşaallah.

• ⭐⭐⭐

@azize33 hanım tebrik ederim hayırlı olsun. Yeni hayatınızda bol şanş diliyorum yolunuz açık olsun 🙏

• @keysnambır Yok EB benimki

• @Muhtaradana Muhammet bey size ayrıca çok teşekkür ederim yardımlarınız sabrınız ve iyi niyetinizle her konuda cevap verdiniz çok teşekkürler siZlerinde viZe sevincinizi görmek dileğiyle herkese bol şans

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |