Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fetihy Problem degil, rica ederim!

• @crazycells Merhabalar, bir kaç sorum olacak.

1. Vize mülakatı icin hangi banka para yatırılması lazım, yani en uygunu hangisi?
    2. Belgelenipte alınabiliyor mu, hesapta ne kadar olduğu?
    3. Parayı ne kadar süre geçtikten sonra çekebiliriz?
    4. Eğer belgenip alınabiliyorsa, banka kartı yerine sadece belgeyi yanımda alsam olur mu?
      😊😊
  • ⭐⭐⭐

@Ayvaz-Azizov, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells Merhabalar, bir kaç sorum olacak.

1. Vize mülakatı icin hangi banka para yatırılması lazım, yani en uygunu hangisi?
    2. Belgelenipte alınabiliyor mu, hesapta ne kadar olduğu?
    3. Parayı ne kadar süre geçtikten sonra çekebiliriz?
    4. Eğer belgenip alınabiliyorsa, banka kartı yerine sadece belgeyi yanımda alsam olur mu?
      😊😊
    1. Hiç farketmez ama eğer geçmişten günden bu yana kullandığınız hesabınız var ise o hesabı kullanmanızı tavsiye ederim.

2)Evet alınabiliyor. Şubede vize görüşmesi için derseniz yardımcı olacaklardır.

1. Banka kartı istenmiyor zaten. Banka sizlere son 6 aylık hesap özetini ve imza sirkülerini veriyor belge olarak. Bu aşamada unutmamanız gereken görevlinin hesap özetinize imza atarak onaylaması gerekli.
      Kısaca İmza sirküleriyle beraber hesap özetini götürmeniz yeterli

Daha detaylı bilgi için bu sayfanın ilk iletisini incelemenizi tavsiye ederim. Bol Şans

• @bolatmali Çok teşekkür ederim

• Merhabalar 3 Ocak’ta mülakatı olan var mı acaba

• @Mrfirat DS 260'ı açıp üzerinde değiştiriyorlar gibi bir şey okumuştum..bilemedim. USCIS fee ödeme sırasında bir fırsat olur belki..

• @Muhtaradana Teşekkürler

• merhaba, ais e kayıt yaparken de ds formundaki gibi Türkçe karakter kullanmayacağız değil mi, yoksa pasaporttaki gibi Türkçe karakter ile mi kaydolmamız gerekiyor?

• ⭐⭐⭐

@akn İngilizce karakter kullanarak doldurabilirsiniz diye daha önceden @bolatmali hocamızın iletisinde geçmişti bilginize. https://yesilkartforum.com/forum/assets/uploads/files/1571420086262-ai-s-kaydi-olus-turma.pdf

• ⭐⭐ Yasaklı

Paran azsa ilk seferde hemen alayim vizeyi diyorsan oklahoma kansas south carolina tenessee buralara yerlesicem dersin .ayrica milyoner olmayanin calide yorkta isi ne anlasilir gibi degil.dedigim eyaletlere git 700 kira 1500 e de bitane truck hic bisey bilmiyosan hurda topla bununla gunde 100 buck yaparsin.vizede minimum 12/15 arasi kemiksiz gosterki icin rahat olsun.burjuva eyaletlere gidecegim deme.Smalltown southern man olicam de

• @somebody mülakat sonrası gelen zarf içindeki bilgilerde bir hata varsa bunu konsolosluğa yazın. Bizim de sarı zarf üzerindeki formda değiştirilmesi gereken bilgiler vardı. Zarf ve pasaportları iletmemizi istediler, gönderdik düzeltilmiş şekilde bize yeniden gönderdiler. İşinizi şansa bırakmayın.

• Merhaba,

Bana evrak talep e-maili hala gelmedi, mailleri yazın başından beri her gün kontrol ediyorum, gelip de gözden kaçmış olamaz diye düşünüyorum. 11 Aralık'ta KCC'ye de yazdım, bana hala evrak talebi gelmedi diye ama onlardan da cevap gelmedi. Ne yapmak lazım, sürecin gerisinde kaldım gibi hissediyorum şuan. Ne önerirsiniz @Muhtaradana @crazycells ?

• @lawyer40 doğru, teşekkürler

• Vize paketini aldıktan sonra Amerika'ya giriş yapan arkadaşlara bir sorum olacak, o hava limanındaki paketi teslim ettiğiniz yetkili ne soruyor veya süreç nasıl işliyor? paylaşırsanız çok sevinirim

• ⭐⭐

• @Alper-Kocatepe bu başlığın ilk iletisinde istenen evrakların listesi ve hangi formatta gönderileceği ayrıntılı şekilde yazıyor,
    bir karışıklık olmuş olabilir, siz KCC istemeden evraklarınızı gönderin bence, zaten şu an case numaranız bültende aktif olmadı endişe etmeye gerek yok diye düşünüyorum

• Merhaba arkadaşlar,
    Nasılsınız? Umarım mülakatlar iyi geçiyordur. Benim bir sorum olacaktı. Ankaradaki doktorun ücreti ne kadardır kişi başı? Bizim butün iğneler vuruldu zaten ABD de, ABD den de raporumuz var ama Türkiyede geçerli olmayacağı için yeniden doktora girdeceğiz bundan dolayı sadece muhayene ücreti kişi başı ne kadar olduğunu öğrenmek istiyoruz.
    Çok teşekkür ederim

• ⭐⭐

unganların sitesinde ücretler mevcut: https://www.doctorun.com/tr/ucretler

• @yapay-zeka Cok tesekkur ederim

• @azize33 merhabalar bizim mulakat 06 ocakta 07:30 da

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |