Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Nothing-Man vakıf ta olabilir tam bilmiyorum açıkçası

• neyse uzamamasında fayda var muhabbetin herkese iyi akşamlar 😉

• @albayrakkosova devlet okutmuyor, sivil toplum kuruluşu darüşşafaka.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

yazı dizisi gibi başlıklar halinde yazılmış çok samimi içten bir ailenin yazıları

• @ayvalik10 yazıları güzel abi bir göz attık teşekkürler.

• ⭐⭐ Yasaklı

Amerikayı bu kadar zorlama sebebim ırk gözetmeksizin, evrensel insanların ortak müsbet müşterekler ekseninde yaşayabildigi iki üç ülkeden biri olması. Fikir kitap defter hayaller ekseninde yaşamın olması. Avrupa Albert Einsteini kaçırmış adamın gittigi yer amerika. Ayrıca Kafan atarsa iklim ve cografya degiştirebiliyorsun.Bazı ulkelerde oturumu kaybetmemek için şehir bile degiştiremiyorsun(.Auşwitz ekolunun kalıntısı birnevi).En önemlisi de vatandası olduktan sonra kimseye ben multeci degilim ulkenizi ziyaret edicem diye yırtınmıyorsun.Avrupadaki veya türkiyedeki gibi otoparksız garajsız bahçesizz dar sokaklı ve sıkışık çevreye sahip 3 4 katlı apartmanlarda kösük bir yaşam sürmüyorsun

• ⭐⭐ Yasaklı

En basitinden kara cumaya kara cuma diyebilmek için. bu bile linc sebebi araplıktan bozma ülkemizde

• Çocuğumun geleceğinin benim gibi olmaması için Amerika'ya gitmeyi istiyorum. Adam kayırmaca ve torpilin bu kadar çok olduğu, Yasama yürütme yargının bağımsızlığının tartışıldığı ve bundan kaynaklanan yargının bağımsızlığına gölge düşmesi, Ekonomik düzenin bozulması ve buna bağlı işsizlik, Ülkede ifade özgürlüğünün yerini güçlü olanın düşüncesinin hakim olduğu bir atmosferin olması vs. daha liste çok fazla uzatılabilir. Yasalar ne kadar anglosakson olsa da kafa Ortadoğulu olunca problemlerin ardı arkası kesilmiyor, yoksa kimse doğduğu büyüdüğü toprakları bırakıp hiç bilmediği bir ülkeye gidip yeni bir yaşam kurmak istemez ama şartlar insanları buna zorluyor. Herkes için en güzelinin olmasını diliyorum, Herkese bol şans.

• ⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: Amerika'ya gitme sebepleriniz ?

Amerikayı bu kadar zorlama sebebim ırk gözetmeksizin, evrensel insanların ortak müsbet müşterekler ekseninde yaşayabildigi iki üç ülkeden biri olması. Fikir kitap defter hayaller ekseninde yaşamın olması. Avrupa Albert Einsteini kaçırmış adamın gittigi yer amerika. Ayrıca Kafan atarsa iklim ve cografya degiştirebiliyorsun.Bazı ulkelerde oturumu kaybetmemek için şehir bile degiştiremiyorsun(.Auşwitz ekolunun kalıntısı birnevi).En önemlisi de vatandası olduktan sonra kimseye ben multeci degilim ulkenizi ziyaret edicem diye yırtınmıyorsun.Avrupadaki veya türkiyedeki gibi otoparksız garajsız bahçesizz dar sokaklı ve sıkışık çevreye sahip 3 4 katlı apartmanlarda kösük bir yaşam sürmüyorsun

@Calibraturbo Altina imzami atarim 🙂

• ⭐⭐⭐

Sosyal ag araciligi veya baska yol ile Illaki gozume sokulmaz ise Turkiye'den haberleri takip etmiyordum. Bugun uzun bir sure sonrasi bir goz gezdireyim dedim. Sanirim 1 sene olmustur.

Haberlere o kadar uzak kalmisim ki. Asagidaki haberlerin tumu sanirim tek sayfadaydi. Bir cok sayfa haber var.
    Bu nedir, ne oluyor. Cok uzuldum. Sonumuz hayir olsun....

• @FreeWoRLD ohoo bunlar neyki

• @FreeWoRLD Yazdim bir dolu sonra sildim, gereksiz 😞

• ⭐⭐⭐

@caglaror Cok kotu, icler acisi. Yazsak ne farkedecek ki 😞

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn 1 seneyi doldurdu bir sayfa haber benim icin.

• @FreeWoRLD, içinde söyledi: Amerika'ya gitme sebepleriniz ?

Sosyal ag araciligi veya baska yol ile Illaki gozume sokulmaz ise Turkiye'den haberleri takip etmiyordum. Bugun uzun bir sure sonrasi bir goz gezdireyim dedim. Sanirim 1 sene olmustur.

Haberlere o kadar uzak kalmisim ki. Asagidaki haberlerin tumu sanirim tek sayfadaydi. Bir cok sayfa haber var.
    Bu nedir, ne oluyor. Cok uzuldum. Sonumuz hayir olsun....

Iste bunlarin hepsi dis guclerin oyunu!

• @MySea kim bunlar 🙂 hakketten yıllardır merak ediyorum kurtlar vadisi izleye izleye insanlarda bu algı oluştu sanırım öyle işte

• ⭐⭐⭐

dış güçler diye bir şeye açıkcası ben pek inanmıyorum. olsa olsa kendini şerefini haysiyetini satan çakallar vardır onlarıda yazmıyorum siyasi olur. bunlar hep algı ve propaganda yani suçu suçluyu kendilerinde aramazlar başkalarına yada başka şeylerde bulurlar. dış güçler felan inanınki bunlar hikaye

• @Oktay-İbiş abi yok öle bişey bence de hükümetler birşey yapıyor kanun vs artık her neyse işe yarar bir şeyse yaptık oldu felan - bakıyorlar bir zarar var veya karar vermek zor hep dış güçler - varsa bile ( neyse abi çok haklısın devamı mecbur siyasi olur haklısın)

• ⭐⭐⭐

geçen gün bir haber izledim hollanda ile ilgili hollandanın toprak büyüklüğü konya kadar değil ama adamların tarımdaki yıllı geliri 110 milyar dolar diye söylenildi doğru yada yanlış. konya gibi toprağı verimli bir yerde ekilmiyor biçilmiyor sebep dış güçler 🙂 vallaha insanlar güler hemde kahkahalarla. öğretmen öğrenciye ödev verir öğrenci ödevi yapmaz öğretmen sorar neden yapmadın elektrikler kesikti hep aynı bahane 😉

• @Oktay-İbiş Doğru abi.Ama toprak olarak bakma fazla çünkü al-sat ve afrikada ekim de yapıyorlar diye biliyorum.

Benzer Başlıklar

• 22
  • 33
  • 3
  • 235
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |