Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells ok. tekrar teşekkür ederim.hemen irtibata geçiyorum o zaman.peki oradan posta ile kaç günde gelir acaba?

• Sağlık raporu için 4 aşı + muayene + 1 tüp kan + idrar tahlili + akciğer filmi işlemleri yapıldı. Toplam 2-3 saat sürdü tüm işlemler.

4 aşı ve muayene = 280 dolar, alt katta yapılan diğer işlemler = 117 dolar tuttu. (Tahlilleri kredi kartı, diğerini nakit verdim.)

Düzen laboratuvarunde işler düzenliydi açıkcası, ismi de ödeme kısmında manidar oldu 🙂

3-4 gün sonra yapılacak olan mülakat deneyimlerimi de video alıp youtube kanalıma yükleyeceğim.

• Vay be biz dört kişiyiz iki yetişkin en kötü 400x2 iki de çocuk (150-200)x2 olsa 1100-1200 dolar muayene olacak 🙂 üstüne birde 1320 dolar vize 880dolar da uscis vay halimize 🙂

• @crazycells merhaba ben konsolosluk mülakat için bankada para bulundurma kısmını hallettim,eksik miktarı da üzerime Araç satın alacağım. Bu kabul edebilir mi? Kabul edilirse Ruhsat Fotokopisi yeterli olur mu? ruhsatta fiyatı yazmıyor çünkü

• Merhaba benim sorum; bankaya koyacağımız para$ dışında üzerime araç satın alacağım. Bu konsolosluk tartından kabul edilir mi? Edilirse ruhsatının fotokopisi mi istenir?teşekkürler

• @bahar evet kabul edilir ruhsatın aslını ve fotokopisini alın yanınıza birde aracın fiyatının yazılı olduğu bir kağıt alabilirsiniz oto galeriden antetli kağıda kaşeli @crazycells daha iyi bilir tabi görünce mutlaka size cevap yazacaktır.

• ⭐⭐

Arabanızı kasko yaptırdıysanız kasko bedelinizi gösterebilirsiniz. Kasko Polliçesi üstünde değeri yazıyor.

• kasko yoksa sigortacınızda verebilir değer belli eden bir kağıt.

• @arnblt @gkhanfeez başkasının arabasını üzerine alacak mülakat için sanırım belki kasko yaptırmaz diye düşündüm

• @arnblt DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Arabanızı kasko yaptırdıysanız kasko bedelinizi gösterebilirsiniz. Kasko Polliçesi üstünde değeri yazıyor.

kasko poliçelerinde 2 senedir aracın değeri yazmıyor. bilgilerinize.
    onun yerine sigortalar birliğinin web sitesinde kasko değer listesi vardır. aracınızın model ve tipini bularak değerini öğrenebilirsiniz. oradan bir çıktı da alabilirsiniz.

• @sinanoren Tek ruhsat geçemeyecek sanırım,o halde bahsedilen tüm belgeleri çıkarmakta fayda var. Web sitesine bi bakayım ilk kez duydum açıkçası. Sordum alacağım kişiye(kardeşim) o da duymamış. Teşekkürler

• @gözde aynen kardeşimin araç kasko sigorta ruhsat hepsini alayım ben ,tek ruhsatla olmayacak gibi,teşekkürler

• @gkhanfeez bunu da isteyeyim sağolun arkadaşlar

• Arkadaşlar merhaba ..Benim ablam ABD vatandaşı ..z2013 te I-797 c başvurusu yaptık ...Bu konuda sonuç hakkında nasıl Bilgi alırım ..Şu ana hangi yol başvuruları değerlendiriliyor ..Elimde receıpt Number içeren bir form var ..Yardımcı olursanız sevinirim

• @meltem
    sizin durumunuz Family sponsored greencard a giriyor.
    aşağıdaki linkten durumu kontrol edebilirsiniz. Yılı ve ay seçeneklerini seçerek takip edebilirsiniz.
    Link

Aşağıdaki konudan da durumunuz ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/75/family-sponsored-green-card-aile-sponsorluguyla-green-card-almak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keops DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells ok. tekrar teşekkür ederim.hemen irtibata geçiyorum o zaman.peki oradan posta ile kaç günde gelir acaba?

Gonderme yoluna bagli. Fedex birkac gunde gonderiyor diye biliyorum, eger USPS'i kullanirsa (TR'e gecince PTT devraliyor) en az 2-3 hafta surer diye dusunuyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@okanserbes DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Sağlık raporu için 4 aşı + muayene + 1 tüp kan + idrar tahlili + akciğer filmi işlemleri yapıldı. Toplam 2-3 saat sürdü tüm işlemler.

4 aşı ve muayene = 280 dolar, alt katta yapılan diğer işlemler = 117 dolar tuttu. (Tahlilleri kredi kartı, diğerini nakit verdim.)

Düzen laboratuvarunde işler düzenliydi açıkcası, ismi de ödeme kısmında manidar oldu 🙂

3-4 gün sonra yapılacak olan mülakat deneyimlerimi de video alıp youtube kanalıma yükleyeceğim.

gecmis olsun, bundan sonraki surecte bol sans 🙂
    video'nun linkini buraya da atarsaniz harika olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bahar DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells merhaba ben konsolosluk mülakat için bankada para bulundurma kısmını hallettim,eksik miktarı da üzerime Araç satın alacağım. Bu kabul edebilir mi? Kabul edilirse Ruhsat Fotokopisi yeterli olur mu? ruhsatta fiyatı yazmıyor çünkü

arkadaslar zaten cevap vermisler. Aracin degerini bir sekilde belgelerle gosterebildiginiz surece yeterli olacaktir.

• @bahar DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@sinanoren Tek ruhsat geçemeyecek sanırım,o halde bahsedilen tüm belgeleri çıkarmakta fayda var. Web sitesine bi bakayım ilk kez duydum açıkçası. Sordum alacağım kişiye(kardeşim) o da duymamış. Teşekkürler

https://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631

kasko değer listesine buradan ulaşabilirsiniz.

• Herkese merhaba. Forumu uzun zamandır takip ediyorum yazmak bugüne nasip oldu. Bugün(30 nisan) unganlarda randevum vardı. Öncelikle 4. Kata çıktık muayene için içeri aldılar beni. Bayan bi dontor geldi muayene için. Aşı kartım yoktu o yüzden 3 aşı oldum. Doktor çok ciddiydi bende tam tersi çok güler yüzlüydüm. Ard arda birsürü soru sordu(siğara, alkol, uyuşturucu, herhangibir hastalık, kaç yaşındasın, ne iş yapıyorsun, intihar ettin mi, kimsenin canına kastetdin mi gibi)... muayenenin ardından 250 $ödeyip 3. Kata indim. Orda da idrar ve kan tahlili ve akciğer filmi için gerekli işlemleri yaptıktan sonra 167 $ da onlar için ödeyip tekrar 4. Kata çıktım. Makbuzumu verip raporumu yarın alabileceğimi söylediler. İşlemler çok kısa sürdü.Geriye 3 mayıstaki görüşmem kaldı. Devamı 3 mayısta gelir inşallah. Herkese bol şans.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |