Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Semihmete Evet öyle olacak 😕

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells sizce son açıklanan bültentenden sonra umutsuz olmak için erken mi? Artış Hızı konusundaki son değerlendirmenizi öğrenmek isteriz?

pasaportunuzda vizeyi gorene kadar beklentilerinizi minimumda tutup surece bu sekilde devam etmelisiniz. Maalesef bu sekilde her ay tahminler yapmak cok saglikli degil, gecmis yillardan biliyoruz 🙂

• Herkese merhaba,

Biz 4 kişilik bir aileyiz. Hesapta en az ne kadar para göstermemiz gerekir mülakat zamanı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Elgitaro, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Herkese merhaba,

Biz 4 kişilik bir aileyiz. Hesapta en az ne kadar para göstermemiz gerekir mülakat zamanı?

sahip oldugunuz butun maddi birikimi gostermenizi tavsiye ederiz.

• @Elgitaro üst limit sınırı yok genelde gideceğiniz yere göre karar veriyor konsolos görevlisi sen 30k dolar gösterip LA ta gidicez dersen %100 elenirsin Houston a gidicez dersen alırsın vizeyi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mrfirat, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Elgitaro üst limit sınırı yok genelde gideceğiniz yere göre karar veriyor konsolos görevlisi sen 30k dolar gösterip LA ta gidicez dersen %100 elenirsin Houston a gidicez dersen alırsın vizeyi

bu sekilde red verilmiyor, bilginize. Dolayisiyla "elenme" cok yanlis secilmis bir kelime.

• @crazycells $25K var hesapta. Bu yeterli olur mu sizce?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Elgitaro, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells $25K var hesapta. Bu yeterli olur mu sizce?

olmayabilir, net olarak bilemiyorum maalesef... buna konsolos karar verecek.
    En fazla bu kadar gosterebiliyorsaniz, zaten yapacak baska bir sey yok.

Mulakat deneyimlerindeki deneyimleri okuyabilirsiniz.

• @Elgitaro biz 2 kişi 10k gösterdik inanın paraya bakmadı bile.. Sıkıntı olmaz die tahmin ediyorum

• @Elgitaro Yeterli araştırma yapıp 4 kişilik bir aile için minimum Asgari geçim için ne kadar lazım onu bulsanız daha iyi olmazmı? Okyanus ötesine göç ediyorsunuz! Siz kendinizi ve ailenizi düşünün! Konsolosluk kimine 10k yeter demiş kimine 20k yetmez demiş!!! Maddi soruların cevabını forumda bulamayız🤷♂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dscrt geçen sene ki mülakatlarla bu senekiler çok farklı oluyor siz şanslı idiniz bu sene inanılmaz kontrol ediyorlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete bulamayız gibi kesin konuşmasan çünkü şu anda mülakata giripte yazanların sonucu 1. Paradan çok sen gidince iş bulabişeceğin mesleğin var mı 2. bumeslekle kazanacağın para eyalette yaşayabilecek misin. 3. Gösterdiğin para en az 3k iki kişi ise en az 7k sağlık için ayır daha sonra zorunlu ihtiyaçlar için de kişi başı 10k gösterebildin mi ona göre hareket edeceksin

• @ayvalik10 4 kişilik aile için minimum 30k çıktı sizin hesaba göre ! Doğrumu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete eğer los angeles yada new york yada california gibi yerlere gideceksen de bu bile belki kesin demiyorum yetmeyebilir. Çünkü bas bas bağırıyor hükümet. Artık ben yan gel osman olan insanları beleşçi yada hedefi olmayan gel bana bak insanları istemiyorum diyor. Sağlık sigortasından sonra şimdi de hangi yolla alınan green kart bilmiyoruz ama 1220 dolar olan fiyatını 2965 dolara çıkartıyor. Bana gelecek insanı ben sömürücem ki bana faydası olsun diyor. Sömürmek derken maddi yönden hem de bilgilerini tecrübelerini.

• @ayvalik10 Sizinle aynı fikirdeyim!

• Merhaba,
    Aşağıdaki maili alalı 10 gün oluyor, numaramız 7 binlerde, çoktan current oldu diye anlyorum..hala mail almadık..
    KCC'ye mail attım, standart mail yollamışlar, randevular dokuman sürecini tamamlayan case numarasına göre tamamlanır vsvs demişler..

**Bir şey sormak istiyorum, randevu günü verildiğinde ( http://www.dvlottery.state.gov ) bu adreste mi yazılacak ? Çünkü buraya girince ilk başta kazandığımızı söyleyen mektup dışında birşey çıkmıyor?

Teşekkürler

Congratulations! Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Interviews for the DV 2020 program will begin in October 2019 and conclude on September 30, 2020. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email listed on your DS-260 to check http://www.dvlottery.state.gov.

If your case becomes current and you have not received notification to check http://www.dvlottery.state.gov, please contact [email protected] to confirm all of your documents have been received, and you are ready to be scheduled for an interview.

• @eceloo merhabalar evet o adreste mulakat bilgileriniz yer alacak ama oncesinde sayfaya girmenizi soyleyen bir mail alacaksiniz. Evraklarinizi ne zaman gonderdiniz?

• @eceloo imzanızı güncelleyin isterseniz

• arkadaşlar geçmiş yılların 2019 2018 2017 ay ay bülten current rakamlarının olduğu drive dosyasının linkini bilen paylaşabilir mi?
    Kopma hangi aylarda olmus incelemek istedim.

• @cato buradan inceleyebilirsiniz ⬇⬇⬇
    20191119_131123.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |