Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkangeziyor aynı yazıyı birden fazla yerde yazmazsanız iyi olur. Çünkü yasak bir olaydır

• @ayvalik10 oyle denk geldi. Bosver oraya takılma

• @huseyın-d evet bu ayrıntı benimde dikkatimi çekti galiba @ayvalik10 ve sizin dediğiniz gibi. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

• @crazycells Çok teşekkür ederim 🙂

• DV2020 Ocak 2020'de visa bületeni current olacak dosya numaralar açıklandi: https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin/2020/visa-bulletin-for-december-2019.html

• Ocak cut off 10.300 arkadaşlar

• @Nothing-Man evet yaptirdim hayirlisiyla 6 Ocak ta basliyorum,tesekkurler 🙂

• 10300 olarak açıklanan yeni bülten açıkçası çok büyük hayalkırıklığı yarattı bende. Bu sene daha az kişi seçilmiş, geçen seneye göre daha çok vize var, evraklar daha hızlı işleniyor falan diye seviniyoruz ama kağnı hızıyla ite kaka ilerliyor bülten. Böyle giderse benimki gibi yüksek numaralar hayal olacak gibi.

• @YılmazY ümitsiz olmaya gerek yok, bültenin ne zaman sıçrama yapacağını bilmiyoruz, ocak ayında ceac verilerini görürsek aslında ne olduğunu az çok anlarız sanırım, ben tüm numaralar için current haberi alacağımız inancındayım

• @Muhtaradana umarım hepimiz için hayırlısı olur.

• Bu 10300 ne demek ?

• @Semihmete numarası 10300'e kadar olan arkadaşlara mülakat tarihi verilecek.

• Bende Mart gibi bize mülakat tarihi verilir diye bekliyordum🙈🙈

• sabırsızlıkla beklediğimiz bülten hayal kırıklığı oldu maalesef. bu aylarda artış hızının artması bekleniyordu. fakat yanlış hatırlamıyorsam bu numaraya kadar düzenli belge isteği mailleri gelmişti. bu noktadan sonra karışık mailler gelmeye başladı. acaba belgelerin dönüş hızı ve kontrolleri mi bekleniyor ve bir sonraki ay mı beklenen artış gerçekleşecek? ne dersiniz?

• @crazycells sizce son açıklanan bültentenden sonra umutsuz olmak için erken mi? Artış Hızı konusundaki son değerlendirmenizi öğrenmek isteriz?

• @cato erken tabi önümüzde 8 bülten var, ve bu bültenlerde düzenli artış beklememeliyiz bence, arada büyük açıklıklar vardır mutlaka, bu açıklıklarda daha yüksek bülten sayılarını göreceğimize eminim

• @irenicus aslında kendimizi şattlandırmamız daha iyi olacak gibi, bu ay yada öbür ay sıçrama olacak diye, süreç sonunda tüm numaralar current olduktan sonra sıçramaların hangi aylarda olduğunun bir önemi yok diye düşünüyorum
    Aralık-ocak gibi ceac verileri belli olunca(Case numaraları arasındaki boşlukları görebileceğiz bu sayede) önümüzü daha rahat görebiliriz, ceac dataları belli olunca sayın @crazycells ve bu konuda tecrübeli, deneyimli arkadaşlar verileri yorumlarsa bizde ona göre planlamalarımızı, hazırlıklarımızı yaparız

• Bu 10300 Sayısı Aralık sonuna kadar mülakata girecek olanlarmı oluyor ?

• @Semihmete ocak ayi icinde mulakata girecekler oluyor

• @uarman oooooo biz şimdi Kasım ayı içindeyiz! Ocak sonuna kadar 10300 mü girecek..oooofff

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |