Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Visa Bulletine bakıyorum, ayın 15ini geçti ama yeni sayıyı göremedim. Acaba yanlış yerden mi bakıyorum diye size sorayım dedim bu ayın ki hala yayınlanmadı mı acaba??

• @eylulugvn henuz aciklanmadi bazen 2/3 gun gecikebiliyor..sanirim pazartesi aciklanir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eylulugvn 15 – 18 arası oluyor

• Subat icin tahminleriniz kacla kac arasi olur

• Benim tahminim 15 ile 25 arasi olur

• Bu sene masallah cok iyi gelıyor numaralar herkes current olucak inşallah

• Arkadaşlar merhaba. Evrak onayı bekliyorum ve 3-6 hafta'm önümüzdeki pazar doluyor. Şayet mail almadım, bu yoğunluk veya sürecin işlemesinde seneden seneye değişen şartlardan mıdır yoksa, mailde de belirtildiği gibi kcc ye mail mi atmam gerekir? Ve bu maili ingilizce mi yazacağım yoksa türkçe olarakta yazabiliyor muyum? Şimdiden teşekkürler.

• @ergun eğer 6 haftaya kadar yani mail gelmezse iletişime geçebilirsiniz, evet ingilizce yazilmasi gerek.suan sanirim kimseye bekleyen arkadaşlarada (onay maili) gelmedi.bizlerde bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hope78 insanları neden telaşa sokuyorsubuz hiçbir zaman 3–6 hafta diye kesin bilgi değildir ingilizce türkçe gibi yanlış yönlendirmeyin sadece siz değil herkes bir konuda kesin bilginiz yoksa insanlara kesinmiş gibi yazmazsanız sevinirim. Numaranız current plmasına rağmen gelmediyse mail atılır 3–6 haftayı saymayın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ergun lütfen kesinmiş gibi bazı bilgileri yazanlara sakın itibar etmeyin 3–6 hafta diye bir şey yok sakın saymayın numaranız current olmasına rağmen gelmediyse mail atılır. Lütfen saymayın zaten sizin numaranın current olması mayısı bulacak zaten sakın elham yapmayın

• @ayvalik10 ingilizce atilan mailde 6 haftadan sonra haber gelmezse bizle iletisime gecebilirsiniz yaziyor.maili okuyun isterseniz.tabiki yazan kisi yurtdisiyla irtibat kurmak istiyorsa veya mail aticaksa ingilizce yazmasi gerek.✌Kimseyi telasa sokdugum yok.ben sadece fikrimi söyledim yardimci olmak adına ve bizlerde bekliyor.sizin kadar da bilgiliyiz.

• ⭐⭐ Yasaklı

6 haftadan sonra gelmezse kesin mesaj at.Babamda yaşadık aynı bekleme süreci. Iyıkı mesaj atmısız, cunku harekete geçtiler. Ingılızce yaz. Selamlar

• Oncelikle selamlar,uzun suredir yoktum kusura bakmayin.Cok tuhaf seyler yasandi.Adaptasyon sureci,is,okul,trafik kazasi mahkeme vs. bir de emailimi geri alamadim IP degisince giris yapamadim 😃 ancak girebildim.Florida ya gelmeyi dusunen kisiler varsa (ozellikle Jacksonville) fikirlerimi ve duyup gordugum tecrubelerimi seve seve paylasarak yardimci olmak isterim.Ozellikle universite ve ilkokul konusunda.Her gun duzenli olarak girmeye calisacagim tekrardan selamlar iyi gunler.

• @denizbilmez Merhaba yeni hayatınızda başarılar, siz orada okula mı başlayacaksınız ? Üniversite ?

• @Nothing-Man Tesekkurler,evet aynen oyle.

• @denizbilmez okul kaydınızı yaptınız mı:? deneyimlerinizi takibe alıyorum 🙂

• Mail de öyle yazıyor ama burada okuduklarım öyle olmadığı için tekrar sorayım dedim. Evham yapmıyorum kimsenin de yapmamasını tavsiye ediyorum. Sonuçta bu tamamen şans, çıkması vs 🙂 Ancak hala ne yapmam gerektiği konusnda sonuca varmış değilim, tecrübeli arkadaşlar current olupta gelmezse yazın diyor ancak mailde 3-6 hafta ibaresi var. Anlayamadım, neyse bulucaz bi yolunu. Teşekkürler iyi günler. 🙂

• @ergun Evet 4 haftamız doldu hala evrak onay e-mail gelmedi! Bekliyeceğiz artık yapacak birşey yok.

• @ergun Size şunu belirtmek isterim. Bu sene yapılan evrak talepleri sıra halinde olmayıp dağınık şekilde yapıldı. KCC mailleri aynı formatla atıyor. Sıram 32k olduğu halde bana gelen mailde de 3-6 hafta içerisinde döneceğiz yazıyor. Ancak dediğim gibi sıram 32k ve ben 3-6 hafta içerisinde mail alacağımı hiç sanmıyorum. Numaram aktif olduğu halde hala mail almamışsam tabi ki KCC ile irtibata geçmeliyim.

• Arkadaslar adres icin burada yeni bir baslık acmalı mıyım yoksa burdan yazmak yeterli olur mu? Adres konusunda yardım edecek guvenilir birilerini nasıl bulabiliriz? Herkes bu konuyu nasıl halletti acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |