DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @charon umarım ben yanılıyorumdur hocam umarım sizin dediğiniz gibidir çünkü pes etmedim henüz, başvurmaya devam 😄

• ⭐⭐

@Mr-Janus evet ben de ondan bahsettim Tamamının random olduğunu asla düşünmüyorum

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord Algoritma zaten bir çıkana bir daha çıkarıyor önümüzdeki senelerde. Bir sebepten ötürü onları seçiyor neden acep

Evet bununla çok karşılaştık hatta bir tanesi dalga geçmişti geçen sene de çıktı şimdi de çıktı zaten biliyordum çıkacağını yine gibisinden

• ⭐⭐

@JesusLord Neyi farklı yapıyorlar acep belirgin bir şey vardır gece tam 00:00 da başvurmak gibi

@JesusLord Neyi farklı yapıyorlar acep belirgin bir şey vardır gece tam 00:00 da başvurmak gibi

İnan ki o manyaklığıda yaptım bir zamanlar tek tek çıkan kişilere hangi zaman diliminde başvurduğunu sordum ortalama çıkartmak için 🙂 ABD bilse halime acıyıp gel derdi😆

• ⭐⭐

@JesusLord Acep turist vizesine mi başvursam derim müzik festivaline gitcem. Ama başvururken otel/uçak bileti felan almış olmak gerekiyor mu

@JesusLord Acep turist vizesine mi başvursam derim müzik festivaline gitcem. Ama başvururken otel/uçak bileti felan almış olmak gerekiyor mu

Amerika için mi? Onunla ilgili Amerika’ya turist vizesiyle gelmek odasına bakabilirsin ben turist vizesinden red yiyeceğimi bildiğim için denemedim

• Bu ileti silindi!

• @newbie97 merhaba, uçak ve otel/kalacak yeri göstermeniz gerektiği için en azından rezervasyonununuz olması gerekiyor. ben 2017 de turist vizesi aldım, rezervasyon yaptırdım. vizeyi aldıktan sonra uçak biletini satın aldım.

• @obrimabi, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord Bu durumda mükerrer başvuru yaparsak farkedilmeyecek ve şansımızı arttırmış hatta garantilemiş olacağız. Farklı renk t-shirt ve farklı saç sakal kombinasyonlarıyla 10-15 adet başvuru yapıp denemek isteyen cengaverler neticeye ulaşabilirler mi acaba? Bir arkadaş soruyor da...

Bu sefer tutsa bile mülakatta elenirsin çünkü isim bilgin ve diğer bilgilerin uyuşmadığı için ama sadece gc kazanım sayfasını görebilirsin

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Sayaç yok , bekleyecek başka bişey yok , heyecan bitti , bu ne biçim pazar günü be 😒

en azından başvuru tarihinin sayacı falan mı konulsa diyorum

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

İnan ki o manyaklığıda yaptım bir zamanlar tek tek çıkan kişilere hangi zaman diliminde başvurduğunu sordum ortalama çıkartmak için 🙂 ABD bilse halime acıyıp gel derdi😆

Ben 2 senedir başvurunun açıldığı ilk gün ve ilk dakikalar yapıyorum. Sanki ABD diyecek ki ''Bu herif çok istekli alalım bunu''. Belki de şöyle düşünüyordur; ''Bu kadar telaşlıysa kesin TR'de bir halt yemiştir almayın bunu!'' 😀

• @JesusLord muhtemelen aynı doğumlu ve aynı isim soyisim olan kayıtların hepsini drop ediyorlar diye düşünüyorum

• Herkes offline bu çok koydu bana

• @obrimabi, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Sayaç yok , bekleyecek başka bişey yok , heyecan bitti , bu ne biçim pazar günü be 😒

en azından başvuru tarihinin sayacı falan mı konulsa diyorum

adminim yapabilir miyiz @admin

• ⭐⭐

@Cycraft, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Chromium, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Meksika üzerinden ABD'ye geçebilecek kadar cesaretim olsaydı da çekilişten medet ummasaydım..

aynısı, arkadaşlarım gitti öyle ben çekindim şuan hepsi araba çekmiş altına

O sınırı kaçak geçmeye cesaret edemem. Cesaret edebilen başarırsa karşılığını alıyor işte.

• ⭐⭐

@newbie97 Uçak biletine gerek yok ama bir plan sunmanız gerekeceği için ücretsiz rezervasyonlu bir yer ayarlayıp onu sunabilirsin. Tutarsızlık olmayacak şekilde tarihleri ve senaryoyu belirlemeniz gerekiyor. Hatta ilk başvuru ise bir danışmanla ilerlemeni tavsiye ederim.

• @Chromium Ustam ya geçemezsek sonrasında yasal bir şekilde de gidemeyiz ona çok korkuyorum

• Yavaştan yerimizi alalım
    İlk başvurusu en çok etkileyen oluyormuş insanı sanki kesin bana çıkar düşüncesinde oluyor insan

• Green karta başvuranlara turist vizesini zor veriyorlar diye biliyorum umarım yanılıyorumdur, bunun hakkında bilgisi olan var mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |