DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar, yıllardır ziyaretçi olarak siteye giriyorduk artık bende aranıza katılayım

• ⭐⭐

Birisi vardı doğum haritası, burçlar falan baktırmış. Kesin kazanıyorum diyordu acaba ne oldu. 😂

• Kazanamamak değil de kazanıp bir dahaki sene başvurup yine kazananlar sıkıyor canımı. 🙂

• @Riethian hangi izletiden bahsettiğinizi bilmiyorum, ben böyle bir izleti izlemedim. Haber sayfasında gördüm. Sonuçta Green card nüfusu çeşitlendirmek için yapılan bir çekiliş ve ülkede kaçak da olsa Türk sayısı 50 bini bulduysa haklı olarak çekilişi Türkiye'ye kapatabilirler bir süre. Hem bu nedenle Hindistan, Çin vb. gibi ülkelere kapalı bu çekiliş çünkü ABD'de Çinli, Hindistanlı vb. sayısı çok fazla. Aklın yolu bir. Trump başkan seçilirse işler değişebilir, kendisi hem kaçakları kovacaktır hem de çekilişi zorlaştıracaktır. Pasaportu olmayan çekilişe katılamıyordu onun zamanında en basitinden. Ayrıca kalifiye adaylar isteyecektir. Makarasına bile green karta başvuranlar çok sayıda. Birçok insan ABD hakkında hiçbir plan yapmamış, talihli olsa gidecek maddi ve manevi durumu bile yok ama çekilişe başvuruyor Türkiye'den.

• ⭐⭐

Kazanamayanları şu linkin ilk iletisini okumaya davet ediyorum.

• ⭐⭐

@selamibasaran Kesinlikle , İmkanı olan DV Loto'ya kendini bağlamasın

• ⭐⭐

has not been selected... ama turist vizem var O-1 Vizesine başvurma çalışmalarına başladım... gerisi hikaye 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77 Hakkınızda hayırlısı olsun

• @selamibasaran EB3 için bu işi yapan firmalara 30-40 bin dolar veriyorsunuz. 5 sene boyunca aynı yerde çalışacaksınız ki çalışacağınız yer sizi muhtaç olduğunuz için köle gibi sömürecek. 5 yılın sonunda kesin green card alıyorsunuz diye bir şey de yok. Amerika'da her yıl binlerce insan bu şekilde green carda başvuruyor ve başvuranların çok az bir kısmı green card almaya hak kazanıyor. çünkü büyük şirketler green card kotasının büyük bir kısmını dolduruyorlar. DV gibi bir çekiliş değil EB3.

EB3 için 30-40 bin dolar vereceğinize bir o kadar daha bulun eşten dostan EB2'ye başvurun. Tamam günün sonunda green card vermiyor ama işinizi yaptığınız sürece amerika'da yaşama hakkınız oluyor.

• @melihguney bi tık bende bozuldum bu duruma. Bu kadar da şanslı olunmaz ki ya 😂

• @melihguney, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

görsel

Hristiyan Türk olarak güldüm, üstelik alt komşum o kadar mutlu ki, normalde hiç ses olmaz tam gc sonuçları akşamı..

• ⭐⭐

@melihguney Bence iletiyi okuyun sonra konuşalım.

• ⭐⭐

@TTKvY Yaklaşık 1 saat önce sizin bahsettiğiniz konu ile alakalı Amerika'da youtuber olan bir çift video yükledi , sanırım @Riethian oradan izleyip bu bilgiyi verdiğinizi düşündü , Ama Rietian'ın dediği gibi gidenlerin anında statüsü değişmiyor , buda yasal göçmen sayılarına şimdilik yansımıyor , sizinde haklı olduğunuz konu sayı 50 bine yaklaşmış , olumsuzluklar maalesef olası , Trump başkan olduğu taktirde İltica edip süreci yarıda olanları elemek olur ilk işi , ve umarım Pasaport şartınıda getirir , öylesi daha iyiydi çünkü

• @Eluinwe, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord Siz de benim kafadansınız 😂

Yemek söyledim bekliyorum kafa rahat😆😆

• Herkese merhaba confirmasion numarasını kaybettik nereden öğrenebilirim

• Ha ha ha 2026 🙂

• Selâm arkadaşlar umarım 2026 şimdi bu sayfada olanlar için seçildin yazısını gördüğü bir yıl olur.

• ⭐⭐

@hdemircanusa hepimizin arkadaşım hepimizin herseyini bir zamanı var bence olaylar ne zamanından önce ne de sonra gerçekleşiyor aslında hayatımızda... benim şu ana kadar yaşadığım herşey böyle gelişti bunda da vardır bir hikmet elbette:)

• Sayfaya şimdiden sayacı ekleyelim, malum görmeden duramıyorum sjsjsj

• ⭐⭐

@JesusLord gidip bir sorsana kazanmış mı olmuş 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

45

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |