Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Checkr Sorunu. Abd ye geleli 2 ay oldu, 2023 greencardlıyım, ssn numaram var. Delivery yapmak için checkr bir türlü ssn inimi doğrulamıyor. Ssn numaram invalid ve başvurum suspended yazıyor.
    Checker ı aradım, üzgünüz bir şey yapamayız dediler. Bende ssn merkezine gidip gelen green card'ımı verip statümü greencard lı olarak güncelledim. Ancak yine düzelmedi delivery yapamıyorum bu checker yüzünden. Lütfen birisi bir yol göstersin.

• @frodo_2023, ssn numaraları yeniden yeniden kullanılmak zorunda olduğu için ssn numaranız hata veriyor olabilir. Bu durum başına gelen siz hariç 2-3 kişi daha biliyorum. Çözümü adım adım şöyle:
    Öncelikle Checkr sayfasında complete bir background check iniz var ise, pdf olarak indirip delivery hesabınızdan birinci kademe müşteri temsilcisine bağlanıp durumu anlatacaksınız. Birinci kademedekiler ya inanmıyor yada anlamıyorlar. Escalate my issue yada want to speak with a manager deyip ikinci kademedeki birine bağlanacaksınız. O kişiye pdf yi gönderdiğinizde işleme alınıyor ve 1-2 gün içinde hesabınıza yansıyor.
    Eğer Checkr background checkinizi yapamıyorsa (ki genelde yapıyorlar, ssn veritabanları delivery şirketlerindekinden daha güncel oluyor) tekrar tekrar başvuru yapıp form dolduracaksınız. O zaman elinizde completed bir background check’iniz olacak ve o şekilde ilerleyeceksiniz.
    Başına ilk gelen siz değilsiniz. Malum 1milyar ssn basabilirler ve nüfus 330 milyondan fazla. Bu yüzden bir süre sonra ssn leri tekrar kullanıma almak zorundalar.

Benzer Başlıklar

• 470
  • 20
  • 59
  • 13
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |