Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şu an Teslanın Fremont fabrikasında çalışıyorum. Fabrika CA eyaletinde bulunuyor. İş arayan arkadaşlar veya kariyerinde yeni bir başlangıç yapmak isteyen arkadaşlara bu konuda yardımcı olabilirim. Referans olarak işlerine başlamalarında bir katkım olabilir. Birkaç kişi illa bununla ilgili yorumlar yapacaktır. BUNUN İÇİN BİR ÜCRET TALEBİM YOK. Bu bölgede yaşayan veya buralara taşınma isteği olan arkadaşlara yardımcı olmayı isterim. İyi günler...

• Cok guzel dusune hocam. Mutlaka birilerine faydasi olacaktir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemil-kaya desteğiniz ve güzel düşünceniz için teşekkürler.
    çalışma koşulları ve kendi iş kolunuzla alakalı da biraz bigi verebilir misiniz?
    mesela hangi meslekler / departmanlar için işçi arayışı oluyor en çok, iş görüşmeleri nasıl geçiyor vb.

bu detaylarla ve sizin deneyimlerinizle birlikte daha verimli olacaktır bu başlık.

• @cemil-kaya Cemil Bey merhaba. Ben şuan Fremont'a yakın Newark'ta kalıyorum. Endüstriyel tasarım mezunuyum ama iş bulamadığım için Türkiye'de bir tecrübem yok. Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim çalışma konusunda. Teşekkür ederim

• @cemil-kaya Merhabalar, öncellikle teklifiniz icin tesekkurler San franciscoya yeni geldim iş ariyorum. Lise mezunuyum. Daha once iş sağlığı ve güvenliği teknikerliği yaptim 5 sene kadar tersanelerde.

• @cemil-kaya Harika bir düşünce, böyle düşünmeniz bile güzel. Umarım vesile olursunuz birilerine.. Ben de GC kazanırsam CA'da çalışmayı istediğim bir yerdi Tesla. Mak. Müh. olarak başvuran olursa işe girme ihtimallerini merak ediyorum kardeşim.. İşe girme ihtimalleri nedir sence?

• Türkiyeden başvursak işe alınma ve sponsorluk durumu olabilir mi? İşçilik yapabilirim, elim tornavida tutar.

• @cemil-kaya Cemil bey merhaba. Ise giris sureciniz nasil oldu acaba. En basit islerde bile tecrube istiyorlar. Bir adim bile atamiyoruz. Sanirim Arkeoloji mezunusunuz. Arkeolog olarak girmediyseniz farkli bir yol bulmussunuzdur diye dusunuyorum. Bununla ilgili bilgi verirseniz cok aydinlatici olacaktir. Iyi gunler dilerim.

Benzer Başlıklar

• 253
  • 10
  • 2
  • 209
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |