DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Eozakturk çok mu kolay? Çok kolay değildir ya.En azindan ben Birgün tasirsam kolay olmayacağını düşünüyorum

• @Hanhun takma kafana hepimiz gerginiz inşallah şu mail hepimize gelirde sıkıntıdan kurtuluruz

• @salih-atilla
    Abi o dinazor çevirme yapılacak inşallah. 🙂

• Merhabalar, Bir şey sormak istiyorum. Mülakat mailini aldım hazırlık sürecindeyim. DS260 formunu doldurduktan sonra askerliğimi tamamladım. DS260 formunu tekrar açtırıp askerlik durumumu güncellemem gerekir mi? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @gucarslan yükledim. Teşekkürler.

• Bu gidişle bu yılda birçok kişi vize alamayacak.

• HERKES ÇOK GERGİN 🙂

• @yusufalak dinazor benden kanadadan getireceğim sen mangalı fayrapla

• @misha90 Merhaba, Numara 49xx ‘den 8092’e atlamış siz sebebini biliyor musunuz ? ![alt metni](. görsel url )

• @Oğuz-ALUK 8000'li olan başka konsolosluktan girmiş diğer aile üyeleri ankaradan almış ondan dolayı

• @Oğuz-ALUK üstad @gucarslan açıklamıştı konuyu, aşağıda bulabilirsiniz açıklamasını

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6398/sayılarla-dv2024/262?_=1713509938200

• @gucarslan 😂 Teşekkürler, daha özenli olacağımdan emin olabilirsiniz. İyi akşamlar

• ⭐⭐⭐

@anyela yanlış anlama değil aslında dolaylı yoldan red cevabı

• @misha90 teşekkür ederim bilgi için

• @ATS16 teşekkür ederim bilgi için, her şeyi okumaya gayret gösteriyorum o kadar çok yazışma var ki kaçırıyorum veya okuyorum ama unutuyorum kusura bakmayın.

• @emirhan1, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar merhaba, size kcc ile aramızda geçen yazışmaları yazacağım, belki benim durumumda olan arkadaşlar da faydalanabilir.

Öncelikle current olmadığım için kcc ye interview yeri değişikliği için mail attım, içeriğine case numaramı doğum tarihimi yazdım, önümüzdeki 6 ay boyunca kanada da bulunacağım için randevu yerimin kanada montreal olarak değiştirilmesini istediğimi belirten bir mail attım. Mailin ekine eşimle beraber pasaportlarımızın kişisel bilgi sayfasını ve kanada turist vizesi sayfasını taratarak ekledim. İlk gelen cevap şu şekilde oldu.

Thank you for your inquiry.

Based on the information you have provided, your interview location has been changed from Cairo to Montreal. The new interview location will not appear on your DS-260, but will be used by KCC for scheduling purposes. When we have scheduled your interview, you will be required to log into the Entrant Status Check (ESC) to view your appointment notification. At that time, please verify that your appointment is scheduled for the correct post. If for any reason it is not, you may contact KCC again at [email protected].

Böyle bir cevap geldi, ama bizim dosyamız burda yazdığı gibi kahirede değildi en azından biz öyle biliyorduk, sonra düşündüm bir ara bütün ülke konsolosluklarına mail atmıştık belki ozaman haberimiz olmadan taşımışlardır diye düşündük ve üstüne düşmedik, bizim için son taşınan yer Kanada önemliydi, teyit etmek için tekrardan cevap yazdım, dosyamın taşındığına emin olmak istiyorum, bana son güncel interview yerimi belirtirmisiniz şeklinde mail attım tekrar, ordan gelen cevapta şu şekilde

Thank you for your inquiry.

Your interview location is Montreal and will be used by KCC for scheduling purposes. When we have scheduled your interview, you will be required to log into the Entrant Status Check (ESC) to view your appointment notification. At that time, please verify that your appointment is scheduled for the correct post. If for any reason it is not, you may contact KCC again at [email protected].

Sizce dosya kesin olarak taşınmışmıdır, ve mailde belirttikleri

When we have scheduled your interview, you will be required to log into the Entrant Status Check (ESC) to view your appointment notification. At that time, please verify that your appointment is scheduled for the correct post.

Kısmında ne yapmam gerekiyor tam olarak anlamadım.

Daha önce yazdığım konuyu dün tekrar teyit ettim, kcc ye güncel mülakat yerimin neresi olduğunu sordum ve Montreal olduğunun tekrar teyidini aldım. Kanada turist vizesi olup current olmayan arkadaşlar benim gibi yaparak mülakat yerlerini değiştirebileceğini düşünüyorum.

• Hocalarım size bir sorum olacak eşimin ve çocuğumun vize sıkıntısı var viyana kabul etti diyelim tek başıma mı gidip gireceğim ? tek başıma alıp sonra aile birleşimi gibi bir şey yapıcam ya bilemedim bilgilerinize ihtiyacım var. iyi akşamlar

• @ugursway tabiki hayır prosedürü biliyorum. Daha önceki deneyimlerden mail ile tercümanin bilgilerini önceden verip tercüman ile mülakata girelibilen konsololsuklar var. Merak ettiğim herhangi bir konsolosluğun Tercümanı kabul etmeme gibi bir durumu olurmu yada olmuşmudur?

• @eren34 merhaba. her attiginiz mailde farkli adreslerden de olsa zorunlu olarak case numaranizi yaziyorsunuz. sizi spama dusurmek icin “mail iceriginde veya konu kisminda case number dv2024eubla bla bla yi” gordugu anda spama kolaylikla atabilir. adres ile olmasa da burdan spamlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

264

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |