Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@terrkoss Cutoff olmanız size mülakat almanızı garanti etmez mülakat alma ihtimaliniz olduğunu söyler mülakata gireceğiniz konsolosluğun performansı da bunu etkiler. dediğim gibi ankara henüz ilk 5700 cn içinde erken submit etmiş dosyalara dağıttı mülakatı sizin önünüzde bir hayli talihli var toplu bir mülakat dağıtılmadıkça yakın zamanda almanız biraz zor gibi duruyor ona göre planlamanızı yapabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@terrkoss vurulan vizen aktif hale gelmesi için 6 ay içinde giriş yapmaz isen zaten pasif oluyor. Aktif hale gelmesi için amerikaya giriş yapman gerekiyor. Ondan sonra 1 yıl oluyor. Amerika havaalanında sarı zarfı teslim edince 1 yıllık mühür vuruluyor. Fiziki kartın gelene kadar 1 yıl vizeyi kullanabiliyorsun. Bu arada sen amerikaya giriş yapamayacak halde isen hiç başlama masraflara. Çünkü sen asıl şimdi para harcamaya başlayacaksın. Verdiğin paraları da geri alamayacaksın unutma bunu.

• @ayvalik10 teşekkür ederim. pilavdan dönenin kaşığı kırılsın 🙂

• @terrkoss Merhaba ben de aynı şekilde 4. sınıf üniversite öğrencisiyim. Şuan en erken Şubat ayında mülakat alabilirsin çok ekstrem bir durum yaşanmazsa. Bu sebeple mülakata girmeden önce alacağın sağlık raporunun başlangıç gününden itibaren 6 aylık bir süre var ABD'ye giriş yapman için. Örneğin 1 Şubatta sağlık raporunu alsan 1 Ağustosa kadar zamanın var o yüzden okulundan mezun olursun problem olacağını düşünmüyorum.

• @hope123 Öncelikle çok teşekkür ederim. Diploma sahibi olarak gitmek ve kendi mesleğimi icra etmek istediğimden dolayı böyle bir kaygı içerisine düştüm. Umarım sıkıntı yaşamam ve istediğim zamanda istediğim yerde olurum. Değerli bilgilerin için teşekkürler sana da başarılar dilerim..

• Merhabalar, diyelimki kendi hesabımda yeterince para gösteremedim. Aile üyelerinden birinin hesabını göstererek bu kişi bana sponsor olacak diyebilir miyiz

• @terrkoss ds 260 gönderim tarihinizi imzaniza ekleyebilir misiniz

• @latif-acar Size sponsor olacak kişinin abd vatandaşı olması ve gelirinin yeterli düzeyde olmasi gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@latif-acar Amerikan vatandaşı ya da green card sahibi olmayan herhangi birini sponsor gösteremezsiniz. Bahsettiğiniz aile üyesinden rica ederseniz size bir kaç günlüğüne borç olarak parayı verebilir hesap özetinizi aldıktan sonra geri iade edersiniz

• Tabiki @Tugba54

• @waterman Merhabalar. Öncelikle yanıtınız için çok teşekkürler. Evet 13 ocak 22 tarihinde Ankara'da mülakata gireceğim.

• ⭐⭐

@baranpeltek_ Merhaba mülakat için sizi tebrik ederim süreci takip güncel veriler için excel listesine Buradan katılabilirsiniz.

• Merhaba ds260 formumu 5 temmuz da doldurdum borkodlu case numa 2023EU29xxx de mülakat için mailim ne zaman gelir bilgi verebilir misiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@RDVN ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    öncelikle bültende cut-off içinde olmalısınız, şuan bülten 15.000'de.
    sonrasında mülakat için sabırla beklemelisiniz, mülakatların verileceği belirli bir gün yok çünkü.

• @gucarslan imza kısmını doldurdum. Cevabınız için teşekkür ederim.. Bir sorum daha olacak mülakat a çağrılmama gibi bir durum söz konusu olabilir mi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@RDVN elbette olabilir.. misal ben 🙂
    çekilişi kazanmış olmanız, mülakat alacağınız ya da vize alacağınızı garanti etmez.

• @gucarslan ocak ayi 15000 dediniz bu sayılarla almaya devam ederse 29000 sizce hangi ay olur birde bu sene kac bin cevap döner..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@RDVN bunu bilmek imkansız..
    siz en iyisi eski bültenlere bakıp bir fikir yürütün;

https://yesilkartforum.com/bulten

• @gucarslan verdiniz bilgiler icin cok teşekkür ederim. Sınırdayım sanırım ama sonuna kadar bekleyeceğim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |