Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Arkadaşlar E2 vizesi için birkaç firmadan kazançlarını görmek için form 1220 istedim ve gönderdiler. Muhasebeciler her form için para istedikleri için ben sadece ciddi düşündüğüm firmaların formlarını muhasebeciye göstermek istiyorum. Fakat öncesinde ben karar verebilecek bir bilgiye sahip olmak istiyorum. bunun içinde form 1220s deki rakamların ne anlama geldiğini bilmem lazım. bu formla ilgili genelde ingilizce kaynaklar var türkçe kaynak bulmadım. bu işten anlayan ve yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 muhasebe terimleriyse abi bende sözlük vardı ordan bakarım, eh az biraz okulda da ingilizce gördüğüm için hafızadakilerle belki biraz çağrışım yaptırabilirim

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu teşekkürler o zaman sana atayım da bi bak bakalım zahmet olmazsa

Benzer Başlıklar

• 113
  • 1
  • 4
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |