Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@EZGİ-KOBAK kredi kartından işlem yaptırdıysanız hizmetini almadığım ödeme çekildi diye itiraz etmeyi deneyebilirsiniz

• Merhaba herkese iyi forumlar ben bu şirketten iş teklifi almış işsiz bir gencim hakkında araştırma yaparken doğrusu kafam bulandı ancak forumunuz bana güvenilir geldi o yüzden aranızda bu şirket ile bağı olmuş birileri varsa biraz bilgilendirilmek fena olmazdı açıkçası illegal bir işe bulaşmak en son istediğim şey

• @TMG devletten sicil numarasını kontrol ettim adam vergi veriyor kurumsal olduğunu dusundugum için işlerimi takip etmesi için ücretini ödedim bakalım iler de belli olur

• ⭐⭐⭐⭐

İsimlerini yine değiştirmişler bu seferde gocmenvizesi.com yapmışlar kesinlikle itibar etmeyiniz.

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: AYA GLOBAL

İsimlerini yine değiştirmişler bu seferde gocmenvizesi.com yapmışlar kesinlikle itibar etmeyiniz.

Tenhada sıkıştırıp düğmeleyelim kardeşim 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG acımak yok 😃

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: AYA GLOBAL

@Ping-PONG acımak yok 😃

Moruk, 5 qydır denizdeyim. Psikolojik destek sınırlarındayım zaten. Adalet dağıtmaya yer arıyorum. Gelirimi şarap a dökmeye başladım stresten. Mevzu varsa haberim olsun. 😂

• AYA GLOBAL son zamanlarda isim değiştirdi ve ESA GLOBAL olarak dolandırıcılığa devam ediyor.

• @Ping-PONG ne hayatlar var yaaa 😂 😂 😂

• Yasaklı

@istanbuladami, içinde söyledi: AYA GLOBAL

@Ping-PONG ne hayatlar var yaaa 😂 😂 😂

Abd veya Kanada ya gidemezsen yasal olarak Karayiplere çalısmaya gidicem zaten kafaya koydum.
    Memlekette durasım kalmadı.

• Bu tarz şirketlere para kaptırmaya gerçekten gerek yok... uzun vadede, ciddi adımlar atılırken bir avukatlık bürosundan hizmet alınabilir, bu ayrı bir şey ancak tekrar söyleyeyim bu tarz şirketlere gerçekten ihtiyaç yok... Azıcık kendinizi zorlasanız yapamayacağınız şey yok...

Bakın hala sürecin içerisindeyim ve çok yeni yaşadığım bir iki şeyi sizinle paylaşmak istiyorum.
    J1 DS-160 doldurmam gerekti geçen hafta, tam bir panik halindeydim. Formu doldurdum ama kafama takılan bazı şeyler var ve bunlardan bazıları da çok aptalca... ama boyle kaldım, stresten hareket edemiyorum. Dedim ki hizmet alayım. Bir kaç yerle gorüştüm. Zaten %95'ini doldurduğum form için 300 dolarlar 400 dolarlar havada uçuyor. Bir de diyorlar ki Mayıs'tan önce randevu yok, alamayiz. Yani paranızı alırız ama randevu beklemeyin istediğiniz tarih aralığında. Ocak'ta çıkmam lazım, okulla anlaşmam başlıyor. Böyle stresten uyuyamıyorum. Neyse gözümü kararttım, aklıma takilan soruları araştırdım, forumdaki arkadaşlar da sağ olsunlar destek verdiler. Formu doldurdum ve Kasım sonuna randevu aldım.

Eğer firmaya para verseydim belki de gerçekten Mayıs Haziran'a randevu alacaklardı ve surecim belki yanacak, belki sekteye uğrayacaktı...

Böyle arkadaşlar, yani ciddiysek bu işi yapmakta, biraz araştırmayı biraz kendi işimizi kendimiz yapmayı, konfor alanımızın dışında hareket etmeyi öğrenmemiz gerekiyor...Yoksa bu uzun bir süreç ve çok yolarlar bizi bu yolda...

• @Ping-PONG Senin adına Kanada konusunda çok ümitliyim aslında. Bir ara baya kovaladın da sonuç ne vaziyette pek haberim yok. Yaa onu bunu bırak da kimin kalası var Allah aşkına 😂 😂 😂

• Yasaklı

@Ping-PONG Senin adına Kanada konusunda çok ümitliyim aslında. Bir ara baya kovaladın da sonuç ne vaziyette pek haberim yok. Yaa onu bunu bırak da kimin kalası var Allah aşkına 😂 😂 😂

Kanada eğer tembellik yapmaz disiplinli çalışmaya devam edersem; 2-2.5 sene sonra cepte.(90%)

Ama denizde şöyle birşey var. Ben zabitim yani yurtdışındaki Officer. Bizim çalışma şartlarımız denizde 2-2 veya 3-3 rotatiton kontrat. Yani 2 ay çalış 2 ay tatil gibi ama 12 maaş alıyorsun. Maaşlarda dolar/euro üzerinden gayet dolgun.

Karayiplerde bir iş bulup rotation larımı Miami de geçireyim diyorum. Bu 2. Alternatif olarak kenarda.
    Şu turist vizesini bir alabilirsem 😂
    Geçen sene red yedim. Bu Ocak ta randevum var yine. Eğer alabilirsem işin yarısı tamam olacak.

• @Ping-PONG bu sefer olacak hissediyorum 😂😂😂

• Yasaklı

@Ping-PONG bu sefer olacak hissediyorum 😂😂😂

İhtimali yok dostum.
    Benim inancım kalmadı çekilişe 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

149

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.4k

| | | |