DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @projeon, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@MYusuf cevabınız için teşekkür ederim. yani ben ABD'ye gitmeden de green card'a başvurabilir miyim demek bu? ben başvurmak ve alabilmek için orada yaşamam gerekir diye yıllardır hiçbir şeye başvuru yapmadım. bu işlere de yabancıyım, kendimiz yapabilir miyiz sizce? yoksa danışmanlık firması mı tutmak gerekir?

Türkiye'deyken başvurup işlemleri online yapabilirsiniz. Dediğim gibi ABD vatandaşı eş adına Uscis hesabı açıp o şekilde ilerleniyor. Danışmanla çalışanlar var. Biz kendimiz yaptık. Vaktiniz varsa kendiniz yapabilirsiniz.
    Sorunuz olduğunda bu forumda ilgili başlıkta sorabilirsiniz. Bilen herkes cevap yazar.

• @bologna, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@MYusuf ben de bu akşam arayacagim ulasirsam yazarım buradan , bu arada birinin aynı sizin gibi FE.note almış tekrar yüklemiş 3 haftada onaylanmış umarım sizin de öyle olur

Teşekkür ederiz. Hayırlısıyla daha önce onaylanır inşAllah.

• @Berkan-Duru Additional Evidence to Support Your Application kismina yukliceksiniz.

• @yonca_2020 yonca hanım siz Türkçe mi yukelemistiniz tüm evrakları ? Nvc ye ulaşamıyorum ki sorayım ben adlı sicili ingilizce digerlerini Türkçe yükledim her yerde ikisi de olur yazıyordu biolginiz var mı ?

• @yonca_2020 cevap icin teşekkürler yonca hanim fakat o kısıma gelince marriage certificate soruyor. O bölüme mi yukleyelim belgeleri?

• Arkadaşlar selam ben avukatıma email attım evraklarımı Türkçe olarakta yüklemesini istedim o sebepten red alan arkadaşlar olduğunu belirttim henüz dönüş yapmadı ama böylesinin daha uygun olacağını düşündüm bakalım ne olucak

• Arkadaşlar merhaba kızım ve ben DQ olduk çok şükür, darısı bekleyen herkese🙏🙏🙏🙏

• @sertas hayırlı olsun güzel haber bir bekleyiş daha son buldu sizde sadece İngilizce yüklemiştiniz bi sorun çıkmadı bütün evraklarınız İngilizceye çevrilmişti değilmi hiç Türkçe varmıydı

• @cokbekledik86 Teşekkür ederim, biz her belgenin Türkçe ve İngilizce çevirilerini yükledik , adli sicil kaydı hariç onu e devletten ingilizce olarak National visa centre hitaben indirip yükledik, hatalı belgelerimiz vardı onları fark edip daha sonra yükledik bu durum süremizi değiştirmemiş

• @sertas tebrikler sertas bey , kurtukdunuz 🙂 bana da bir iki gün sonra sıra gelecek adli sicil hariç hepsini Türkçe yükledim adli sicil belgesini İngilizce yukledim

• @bologna Teşekkür ederim umarım sizde güzel haberler alırsınız çok yakında🙏Bu arada nick erkek gibi görünüyor sanırım bayanım ben☺

• @sertas evet sizi erkek sanıyordum acikcasi kusura bakmayin 🙂 sağolun sorunsuz hızlıca ilerler umarım hepimizin

• @bologna ds260 dosyasının ulaşma tarihine göre onay veriyolar dolayısıyla evraklarda muhtemelen aynı gün dolduruluyodur https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx siz bu adresten girdiğinizde tarihiniz ne görünüyo

• @cokbekledik86 normalde dediğiniz doğru bizim tarih 24 Ocak di ancak review notu geldiği için son evrak yüklediğimiz tarih 7 Şubatti bu tarih dikkate alınacak eğer arada incelenmeseydik 24 Ocak olacakti

• @sertas tebrikler tekrar !!! 🙂

• @GMT Tekrardan çok teşekkürler🤗

• @bologna anladım inşallah bugün bi haber gelir sizede yoksa artık pazartesi büyük ihtimalle 7 sinden başlarlar

• @sertas sertas hayirli olsun umarim bugun yarin banada boyle bi sevindiricihaber gelir

• @mertdzkr Teşekkür ederim, inşallah bugün yada en geç pazartesi güzel haberler gelir

• @sertas, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Arkadaşlar merhaba kızım ve ben DQ olduk çok şükür, darısı bekleyen herkese🙏🙏🙏🙏

Hayırlı olsun.
    Belki cuma sıra size gelir demiştim. Gelmiş ve onaylanmış. Çok sevindim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.4k

| | | |