Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@gizemm tebrikler yeni hayatınızda mutluluk ve başarılar.

• ⭐⭐

@gizemm tebrikler bayağı hazırlıklı gitmişsiniz yeni yaşamınız mutluluk getirsin

• @Caghan bey geçmiş olsun, üzülmeyin daha fazla para gösterme haberi bence olumlu bir haber oldu

• @gizemm tebrikler yeni hayatınız da başarılar 🙂

• Diploma teyit için belgenin olduğunu söylememe rağmen istemedi şimdi mail geldi onu istiyorlar 🤦♀️ bundan sonra girecekler zorla da olsa verin. Sonuçta onaylanmadı bu belgeyi hemen göndermeli miyim?

• @Oktay-İbiş tesekkur ederim 🙂

• @rana çok geçmiş olsun, çok kolay bir şekilde eksiği çözümlersiniz inşaallah

• @haymatlos_ forum sagolsun neyle karsilasacagimi tahmin ederek hazirlandim 🙂 cok tesekkurler iyi dilekleriniz icin

• @Nothing-Man cok tesekkurler 🙂

• @Nothing-Man Red demeyelim, ap bile sayılmaz diye yorumlanıyor hatta bu durum forumda, sadece eksik evrak belgesi aldı arkadaşlarımız, gerekli belgeleri temin ettiklerinde, pasaportları ile birlikte konsolosluğa gönderip, inşaallah vize basılı pasaportlarını bu arkadaşlarımıza tekrar postalıyacaklar

• @Muhtaradana pardon red den kastım, olumsuz geçmesi.Üst üste gelince ne oluyor dedim.Siyahi arkadaşla mı alakalı onu anlamak için yazdım.Bir açıdan red diye hitap edilince yanlış olduğunun şuan farkına vardım 🙂

• @harikeyn tebrik ederim, hayırlı olsun,çok sevindim, yeni yaşamınızda mutluluklar, sizin deneyiminizlede
    Abd ye ilk girişi geciktirmek için forumda verilen tavsiyenin, uygulanabilirliğinide bu sayede görmüş olduk

• ⭐⭐⭐

@gizemm hanım tebrik ederim yeni hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun 😊

• Tek tek yazıp sayfayı dolduruyorum kusura bakmayın ama oradaki insanlar gerçekten çok kibarlar korkutucu olmasın siyahı bey içinde geçerli. Yanında yardım eden sarışın kadın hep gülümsüyor heyecanınız hemen geçiyor. Stres yapmayın ve tekrarlıyorum mali açıdan sponsorsuz kendinizi kanıtlayın. Onaylanan arkadaşları tebrik ederim darısı bizlere. Daha sonraki süreci de sizinle paylaşıcam

• @harikeyn mülakatı İngilizce mi yaptınız?

• @fetihy tesekkur ederim, umarim herkesin gonlunce olur 🙂

• @gizemm tebrik ederim, hayırlı olsun, yeni yaşamınızda mutluluklar

• @rana aynen FPU dan mı geldi email

• @Muhtaradana postlarinizla katkiniz cok buyuk cok tesekkur ederim, sizin de olumlu sonuclanan mulakat deneyiminizi bekliyoruz 🙂

• @gizemm teşekkür ederim, inşallah tüm arkadaşlarımızla beraber, kimseyi arkada bırakma düşüncemiz yok, kararlıyız😀
    Daha ABD 'de büyük yeşilkartforum buluşması yapacağız inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |